Zrekonstruovaný apartmánový dům u bran Národního parku Vysoké Taury

Zrekonstruovaný apartmánový dům u bran Národního parku Vysoké Taury
Velikost: 400 m²
Cenové rozmezí: 980000
Město: Bad Hofgastein
ID nemovitosti: SO20297
14.10.2022

Popis nemovitosti

V Bad Hofgasteinu, v jižní části rakouské spolkové země Salcbursko, u bran do Národního parku Vysoké Taury, nabízíme tento zrekonstruovaný, plně vybavený apartmánový dům. Dům sestává ze 7 apartmánů s 2 nebo 3 samostatnými pokoji. Každý z těchto 28lůžkových apartmánů disponuje dobře vybavenou kuchyní a vlastní koupelnou. Po dni stráveném pěší turistikou, lyžováním nebo jízdou na kole mohou hosté relaxovat v zahradě či ve společném salonku. V domě je dále k dispozici samostatná místnost pro uložení lyží se sušákem na lyžařskou obuv a dalšího sportovního vybavení. Součástí pozemku jsou také parkovací stání pro automobily.

Údolí Gasteinertal

Údolí Gasteinertal se čtyřmi vesnicemi – Bad Gastein, Bad Hofgastein, Dofgastein – je již po staletí známým lázeňským místem. Malebná alpská krajina, křišťálově čistá jezera, zurčící horské potoky, majestátní horské vrcholy, kvetoucí louky: Svět Alp je lékem pro tělo i duši, který nás všechny uchvátí svou bohatostí a pestrostí barev. Můžete si vybrat z mnoha možností: malebné horské stezky, hřmící vodopády či vysokohorské horolezecké túry, které nabízejí dobrodružství a sportovní zážitky.

Lyžařská střediska v okolí

Na své si zde přijdou i milovníci zimních sportů. V Bad Hofgasteinu se nachází lyžařské středisko Schlossalm, nedaleké lyžařské středisko Angertal (2,5 km), Dorgastein a Bad Gastein, které nabízejí vynikající sjezdovky o celkové délce přibližně 200 km v nadmořské výšce od 830 do 2686 m n. m.! Ve Sportgasteinu (1 700 – 2 400 m n. m.) si mohou milovníci zimních sportů užít výborné sněhové podmínky i v dubnu. Kromě sjezdového lyžování je v Bad Hofgasteinu samozřejmě k dispozici několik dobře upravených tratí pro běžecké lyžování, sáňkování a zimní běhání, bruslení a curling a několik lyžařských škol.

Rozložení domu

Rozloha domu činí 400 m², rozloha pozemku 1 610 m².

Přízemí domu:

Apartmán 1 – 37 m²/ 3 pokoje: pro 2-3 osoby + 2 přistýlky + koupelna

Apartmán 2 – 45 m² / 3 pokoje: pro 2-4 osoby + 2 přistýlky + koupelna

První patro domu:

Apartmán 3 – 28 m² / 2 pokoje: pro 2-3 osoby + koupelna

Apartmán 4 – 42 m² / 3 pokoje: pro 2-4 osoby + 1 přistýlka + koupelna

Apartmán 5 – 20 m² / Studio: pro 2 osoby + koupelna

Druhé patro domu:

Apartmán 6 – 40 m² / 3 pokoje: pro 2-4 osoby + 2 přistýlky + koupelna

Apartmán 7 – 60 m² / 4 pokoje: pro 2-8 osob + 2 koupelny

Ozvěte se nám

Zaujala vás tato nemovitost? Chcete vytipovat dům nebo apartmán přímo na míru vašim požadavkům nebo se potřebujete jen poradit? Kontaktujte nás:

Telefon: +420 736 671 652
E-mail: info@rellox.cz

Nemovitosti v Rakousku na prodej

© 2024 - Rellox - Reality a nemovitosti Rakousko