Zrekonstruovaný apartmán v blízkosti ledovce Hintertux

Zrekonstruovaný apartmán v blízkosti ledovce Hintertux
Velikost: 40.00 m²
Cenové rozmezí: 195 000 €
Město: Vorderlanersbach
ID nemovitosti: TB20408
22.5.2023

Popis nemovitosti

Zrekonstruovaný dvoupokojový apartmán vhodný jako investice k dalšímu pronájmu s možností vlastního užívání ve výborné lokalitě – největší lyžařské oblasti Zillertalu s garancí sněhu od října do května. Parkovací místo v ceně apartmánu.

Proč tato nemovitost

  • Výborná celoroční lokalita
  • 800 m od lyžařského areálu Rastkogel.
  • 9 km od dolní stanice lanovky vedoucí na ledovec Hintertux.
  • Velké množství turistických a cyklistických tras.
  • Kompletní systém správy a dalšího pronájmu.
  • Možnost vlastního užívání.
  • Parkovací místo.

Perfektní umístění

Tento nabízeny apartmán se nachází v jedinečné lokalitě v obci Vorderlanersbach pouhých 800 m od lyžařského areálu Rastkogel a 8 km od dolní stanice lanovky vedoucí na ledovec Hintertux.  

Zillertal/ Hintertux je jedna z nejoblíbenějších lyžařských oblastí Rakouska díky přehledným sjezdovkám s převahou červených, špičkovému lanovkovému vybavení a garanci sněhové pokrývky od začátku prosince téměř do konce dubna. Nabízí více než 500 km sjezdovek včetně celoročně otevřeného ledovce Hintertux. Celé údolí pokrývá společný vícedenní skipas zahrnující 4 rozlehlé areály Hochzillertal-Hochfügen-Spieljoch, Zillertal Arena, Mayrhofner Bergbahnen, Ski-& Gletscherwelt Zillertal 3000. Jedná se o špičkové středisko, které si však stále drží tradiční atmosféru a úžasnou tyrolskou malebnost.

V létě se před vašimi dveřmi otvírá alpská náruč turistických tras, cyklostezek, golfových hřišť uprostřed úžasné přírody. Zažijte adrenalin při canyoningu, raftingu či na horské dráze, nechte se pohltit úžasnou atmosférou horských jezer, dopřejte svým dětem úžasné zážitky na vysokohorských hřištích, nebo se nechte okouzlit burácejícími Krimmelskými vodopády, nejkrásnějšími vodopády v Evropě.

Užijte si vše, co Zillertal nabízí.  Více informací o regionu Zillertal naleznete na tomto odkazu: Nemovitosti v oblasti Zillertal / Hintertux

Apartmán na prodej

Krásný, udržovaný apartmán byl zrekonstruován v roce 2020. Apartmán disponuje dostatečně velkou kuchyní s obývacím pokojem, samostatnou ložnicí a koupelnou s toaletou. Velkou výhodou je parkovací místo v ceně. Apartmán je vytápěn plynovým topením.

Kombinace vlastního užití a dalšího pronájmu

Apartmán je na prodej do osobního vlastnictví a podle územního plánu je určený k dalšímu pronájmu s možností částečného vlastního užívání. V době, kdy apartmán nebudete využívat, přenecháte ho k pronájmu profesionální agentuře a získáte příjem z pronájmu. Podmínka dalšího pronájmu nemovitosti Vás nijak neomezuje při dalším nakládání s osobním vlastnictvím – tzn. nemovitost můžete kdykoliv během trvání smlouvy dalšího komerčního pronájmu prodat.

Ozvěte se nám

Zaujala vás tato nemovitost? Chcete vytipovat dům nebo apartmán přímo na míru vašim požadavkům nebo se potřebujete jen poradit? Kontaktujte nás:

Telefon: +420 736 671 652
E-mail: info@rellox.cz

Nemovitosti v Rakousku na prodej

© 2023 - Rellox - Reality a nemovitosti Rakousko