ZILLERTAL: Předprodej apartmánů v největším lyžařském údolí světa

ZILLERTAL: Předprodej apartmánů v největším lyžařském údolí světa
Velikost: 87.32 - 95.19 m²
Cenové rozmezí: 545.025 - 893.125 €
Město: Zillertal
ID nemovitosti: PT20135
1.1.2022

Popis nemovitosti

Využijte jedinečnou příležitost a vyberte si v rámci předprodeje některý z 8 úžasných apartmánů se 2 ložnicemi v novém resortu situovaném na atraktivním místě v největším lyžařském údolí světa. Buďte jedni z prvních a rezervujte si apartmán s fantastickým výhledem na vrcholky Alp. 

Přednosti resortu

  • Zillertal, nejaktivnější a největší lyžařské údolí světa
  • Menší resort 8 apartmánů se 2 ložnicemi, 2 koupelnami a terasami s nádherným výhledem
  • 8 minut od lanovky
  • 10 minut od centra Mayrhofenu
  • 20 minut od termálních lázní Erlebnistherme Zillertal
  • 35 minut od ledovce Hintertux s celoročním provozem
  • Podzemní garáže, lyžárna, místnost na úschovu kol, komory, výtah

Zillertal

Zillertal je právem nazývaný Nejaktivnějším údolím na světě. Každý výlet zde představuje nezapomenutelný zážitek, výhledy na okolní alpské velikány berou dech, dobrodružství čeká na každém rohu a požitky zde neznají hranic. Optimální nadmořská výška mezi 500 a 3250 metry představuje garanci sněhu od října až do května. Prestiž zajišťuje regionu také ledovec Hintertux, který je jediným celoročním lyžařským střediskem v Rakousku. Užijte si vše, co Zillertal nabízí.

Garance sněhu 

Vysoko položená střediska v Zillertalu sahající až do výšky 3 250 metrů garantují svým návštěvníkům perfektní podmínky pro lyžování. Díky investicím do ekologického zasněžovacího zařízení může být 72,8 % všech sjezdovek v případě potřeby pokryto umělým sněhem. Záruku sněhu poskytuje také ledovec Hintertux, jediný celoročně provozovaný lyžařský areál v Rakousku.

Nové apartmány na prodej do osobního vlastnictví

Využijte jedinečnou příležitost a vyberte si v rámci předprodeje některý z 8 úžasných apartmánů se 2 ložnicemi v novém resortu. Součástí všech apartmánů je vlastní terasa nebo balkon, odkud si můžete užívat úžasný výhled na okolní hory. K apartmánům je možné rovněž dokoupit garážová či venkovní parkovací místa.

Atraktivní investice

Apartmány jsou na prodej do osobního vlastnictví a podle územního plánu jsou určené k dalšímu pronájmu s možností částečného vlastního užívání. Pro vlastníky nemovitostí je zajištěn komplexní servis se správou a dalším pronájmem nemovitosti, bez starostí pro majitele nemovitostí. Podmínka dalšího pronájmu nemovitosti vás nijak neomezuje při dalším nakládání s osobním vlastnictvím – tzn. nemovitost můžete kdykoliv během trvání smlouvy dalšího komerčního pronájmu prodat.

Ozvěte se nám

Zaujala vás tato nemovitost? Chcete vytipovat dům nebo apartmán přímo na míru vašim požadavkům nebo se potřebujete jen poradit? Kontaktujte nás:

Telefon: +420 736 671 652
E-mail: info@rellox.cz

Nemovitosti v Rakousku na prodej

© 2023 - Rellox - Reality a nemovitosti Rakousko