Zillertal Arena – Exkluzivní resort apartmánů a chaletů u lanovky

Zillertal Arena – Exkluzivní resort apartmánů a chaletů u lanovky
Velikost: 59.66 - 86.92 m²
Cenové rozmezí: 514.700 - 797.800 €
Město: Hochkrimml
ID nemovitosti: HB19936
31.12.2021

Popis nemovitosti

Představujeme nový resort apartmánů a chaletů přímo u lanovek a sjezdovek největší lyžařské oblasti Zillertalu. Vyberte si některý z 6 fantastických chaletů v tradičním alpském stylu s privátní saunou, nebo některý z 12 apartmánů v hlavní budově. Resort vyniká svou vynikající polohou a excelentním zázemím. Zkušený developer je pro klienty zárukou bezpečné investice. Výstavba byla již zahájena!

Perfektní umístění

Region Hochkrimml je součástí národního parku Vysoké Taury a lyžařské oblasti Zillertal Arena a nabízí tak nekonečné množství zábavy v průběhu zimní i letní sezóny. Užijte si s celou svou rodinou 143 km perfektně upravených sjezdovek sahajících až do výšky 2500 m.n.m., 200 km běžkařských stop, fun parků, snow parků, sáňkařskou dráhu a mnoho dalšího.

V létě se před vašimi dveřmi otvírá alpská náruč turistických tras, cyklostezek, golfových hřišť uprostřed úžasné přírody. Zažijte adrenalin při canyoningu, raftingu či na horské dráze, nechte se pohltit úžasnou atmosférou horských jezer, dopřejte svým dětem úžasné zážitky na vysokohorských hřištích, nebo se nechte okouzlit burácejícími Krimmelskými vodopády, nejkrásnějšími vodopády v Evropě.

Vynikající dostupnost

Hochkrimml se nachází na pomezí spolkových zemí Salcbursko a Tyrolsko. Z Prahy se sem dostanete za necelých 6 hodin jízdy přes Mnichov, případně 6,5 hodiny cestou přes České Budějovice.

Chalety a apartmány do osobního vlastnictví

Resort moderních chaletů a apartmánů v typickém alpském stylu představuje luxusní investici v 1700 m.n.m. Součástí každého chaletu je privátní finská sauna. Součástí apartmánové budovy je recepce, wellness se saunou a infračervenou kabinou, lyžárna a podzemní garáže. Kupující si může vybavit chalet či apartmán dle vlastního vkusu a přání. Nemovitosti se prodávají bez vybavení.

Kombinace vlastního užití a dalšího pronájmu

Toužíte po vlastní nemovitosti v Alpách, ale máte čas ji využít jen několik týdnů v roce? Investujte do resortu v Hochkrimmlu – ideální pro rodinnou rekreaci na pár týdnů v roce a nastaveným systémem dalšího pronájmu po zbytek roku. Ideální dovolenou v létě i v zimě máte na dosah a zároveň inkasujete příjmy z pronájmu. Bez starostí.

Apartmány a chalety jsou určeny na prodej do osobního vlastnictví a podle územního plánu jsou určené k dalšímu pronájmu s možností částečného vlastního užívání. Vlastní užívání nemovitosti je možné, ale další pronájem musí převažovat. Pro vlastníky nemovitostí je zajištěn komplexní servis se správou a dalším pronájmem nemovitosti, bez starostí pro majitele nemovitostí. Pronájem se vyplácí majitelům měsíčně. Smlouva o komerčním pronájmu apartmánu se uzavírá na dobu 10 let od oficiálního otevření resortu.

Podmínka dalšího pronájmu nemovitosti vás nijak neomezuje při dalším nakládání s osobním vlastnictvím – tzn. nemovitost můžete kdykoliv během trvání smlouvy dalšího komerčního pronájmu prodat. Více informací o podmínkách pronájmu a vlastního užívání Vám rádi poskytneme na vyžádání.

Termín výstavby

Resort je ve výstavbě. Dokončení chaletů se plánuje na podzim 2020. Apartmány v hlavní budově budou dokončeny v roce 2021. Ještě v roce 2020 by měla být hotová jejich hrubá stavba.

Zaujala Vás nabízená nemovitost? Rádi Vám zodpovíme další dotazy, či zajistíme prohlídku nemovitosti v Rakousku. Společnost Rellox nabízí nemovitost přímo do developera a kupující neplatí realitní provizi.

 

Foto: Creative Travel Projects/Shutterstock.com, View Apart/Shutterstock.com, FamVeld/Shutterstock.com, goodluz/Shutterstock.com, Juergen_Wallstabe/Shutterstock.com

Ozvěte se nám

Zaujala vás tato nemovitost? Chcete vytipovat dům nebo apartmán přímo na míru vašim požadavkům nebo se potřebujete jen poradit? Kontaktujte nás:

Telefon: +420 736 671 652
E-mail: info@rellox.cz

Nemovitosti v Rakousku na prodej

© 2022 - Rellox - Reality a nemovitosti Rakousko