Zavedený ski-in/ski-out resort v top lyžařské lokalitě Skicircus

Zavedený ski-in/ski-out resort v top lyžařské lokalitě Skicircus
Velikost: 38.72 - 73.76 m²
Cenové rozmezí: 387.000 € - 805.000 €
Město: Hinterglemm
ID nemovitosti: RA20631
5.1.2024

Popis nemovitosti

Skvělá příležitost k investici ve vyhledávané lokalitě Rakouska! Zavedený a úspěšný 4* resort v oblíbeném městě Hinterglemm nabízí 24 apartmánů s 1 či 2 ložnicemi na prodej, které čeká modernizace a renovace. Kromě moderních apartmánů nabízí resort vnitřní a venkovní bazény, sauny, parní lázně, 2 restaurace, 2 bary, fitness, dětskou hernu s možností hlídání vašich ratolestí. Resort je určený ke komerčnímu pronájmu, který musí převažovat, vlastní užívání apartmánu ale jinak není limitováno. Navíc z ČR se do resortu dostanete za necelých 6 hodin!

Proč tato nemovitost

  • Ski-in/ski-out v Hinterglemmu.
  • Zavedený 4* resort, v provozu již od roku 2016, nyní jsou na prodej renovované apartmány v domě 2.
  • Skvělá příležitost ke koupi nemovitosti ve Skicircusu s více než 270 km sjezdovek.
  • Úžasné zázemí pro Vás i Vaše hosty - wellness, fitness, 2 restaurace, 2 bary, dětský koutek přímo v resortu.
  • Plně vybavené apartmány včetně kuchyně.
  • Kompletní servis správy a pronájmu nemovitosti – roční výnosy až 6,14 %.
  • Vlastní užívání nemovitosti není limitováno určitým počtem týdnů. Komerční pronájem musí převažovat. 
  • Zahájení provozu po rekonstrukci již od 1.5.2024.
  • Perfektní investiční příležitost – v únoru 2025 se v Saalbachu bude konat Světový pohár v lyžování, což zvýší poptávku po ubytování.

Umístění

Resort je umístěn přímo u lanovky Reiterkogelbahn, ve skiresortu Saalbach-Hinterglemm. Díky skvělé lokalitě máte na dosah nejen lanovky a sjezdovky, ale i nespočet restaurací, barů a obchodů. 

Skicircus – ráj lyžařů 

Skicircus Saalbach – Hinterglemm – Leogang – Fieberbrunn je jednou z největších lyžařských oblastí v Rakousku i na světě. Lanovky spojují nejen několik lyžařských oblastí, ale i dvě spolkové země Rakouska – Salcbursko a Tyrolsko. Celkem si můžete užívat 270 km perfektně upravených sjezdovek. Čeká na Vás i mnoho snowparků, free ride lyžování, zimní turistické trasy, běžecké tratě, apres ski bary a mnoho dalšího. 

Apartmány na prodej

V domě 2, který je součástí resortu, se nabízí na prodej 24 apartmánů s 1 či 2 ložnicemi, parkovacím místem a balkónem či terasou. 

Další pronájem 

Apartmány jsou určeny na prodej do osobního vlastnictví a podle územního plánu jsou určené k dalšímu pronájmu s možností částečného vlastního užívání. Vlastní užívání nemovitosti je možné několik týdnů v roce. Pro vlastníky nemovitostí je zajištěn komplexní servis se správou a dalším pronájmem nemovitosti, bez starostí pro majitele nemovitostí.

Podmínka dalšího pronájmu nemovitosti vás nijak neomezuje při dalším nakládání s osobním vlastnictvím – tzn. nemovitost můžete kdykoliv během trvání smlouvy dalšího komerčního pronájmu prodat. Více informací o podmínkách pronájmu a vlastního užívání Vám rádi poskytneme na vyžádání.

Standardy

Apartmány budou vybavené vysoce kvalitními materiály jako je dřevo a kámen. Apartmány budou kompletně zařízené, včetně kuchyně, koupelny a moderního nábytku. Každý apartmán má k dispozici terasu či krytý balkon a ke každému apartmánu patří parkovací místo v podzemní garáži.

Termín dokončení

Dokončení rekonstrukce apartmánů je stanoveno na 1. května 2024.

 

Ozvěte se nám

Zaujala vás tato nemovitost? Chcete vytipovat dům nebo apartmán přímo na míru vašim požadavkům nebo se potřebujete jen poradit? Kontaktujte nás:

Telefon: +420 736 671 652
E-mail: info@rellox.cz

Nemovitosti v Rakousku na prodej

© 2024 - Rellox - Reality a nemovitosti Rakousko