Wellness apartmány s panoramatickým výhledem na Gastein

Wellness apartmány s panoramatickým výhledem na Gastein
Velikost: 54.00 - 95.00 m²
Cenové rozmezí: 215.000 - 289.000 €
Město: Bad Gastein
ID nemovitosti: AL20059
10.12.2021

Popis nemovitosti

Představujeme apartmánový resort, který díky své vyvýšené poloze vyniká fantastickým výhledem na hory a Gasteinské údolí. Nachází se pouze 25 metrů od lanovky Graukogelbahn a nabízí několik luxusních apartmánů. Součástí resortu je prostorné wellness o rozloze 400 m2 s vnitřním vyhřívaným bazénem a saunami. V resortu se nachází také restaurace. Pro maximální komfort slouží podzemní garáže, výtah a místnost na úschovu lyžařského vybavení. Jedná o jeden z nejlepších apartmánových resortů Bad Gasteinu, který se nachází jen pár minut pěšky od centra tohoto vyhlášeného lázeňského města s obchody, restauracemi, aprés ski bary a lázeňskými službami. Apartmány jsou prodávány do osobního vlastnictví včetně kompletního vybavení.

Bad Gastein

Bad Gastein je světově proslulé lázeňské středisko v národním parku Vysoké Taury. Centrum města bylo postaveno na strmých svazích kolem vodopádu a vyznačuje se strmými a úzkými uličkami. V létě i v zimě nabízí oblast celou řadu sportovních a rekreačních aktivit. V létě zde najdete více než 350 km dobře značených turistických stezek, nespočet rodinných cyklistických stezek, několik venkovních bazénů, tenisové kurty, 18jamkové golfové hřiště a mnoho dalšího. V zimě nabízí údolí Gastein s lyžařských areálem Stubnerkogel – Angertal – Schlossalm, Dorfgastein – Grossarl a Sportgastein širokou škálu sjezdovek, které vás dovedou až do výšky 2700 metrů s celkovým počtem 200 km sjezdovek a 51 vleků. S více než 9 km dobře upravených tras je údolí Gastein také rájem pro běžkaře. Dokonalý odpočinek a relaxaci zajišťují lázně Alpentherme v Bad Hofgasteinu, Felsentherme v Bad Gasteinu nebo Heilstollen v Gasteinu.

Apartmány k prodeji do osobního vlastnictví

V resortu jsou k prodeji apartmány s 1 – 3 ložnicemi s nádherným výhledem na Gasteinské údolí. Apartmány se prodávají včetně kompletního vybavení. Pro aktuální dostupnost jednotlivých apartmánů nás prosím kontaktujte.

Další pronájem apartmánů

Apartmány jsou určeny na prodej do osobního vlastnictví a podle územního plánu jsou určené k dalšímu pronájmu s možností částečného vlastního užívání. Vlastní užívání nemovitosti je možné, ale další pronájem musí převažovat. Pro vlastníky nemovitostí je zajištěn komplexní servis se správou a dalším pronájmem nemovitosti, bez starostí pro majitele nemovitostí.

Podmínka dalšího pronájmu nemovitosti vás nijak neomezuje při dalším nakládání s osobním vlastnictvím – tzn. nemovitost můžete kdykoliv během trvání smlouvy dalšího komerčního pronájmu prodat. Více informací o podmínkách pronájmu a vlastního užívání Vám rádi poskytneme na vyžádání.

Ozvěte se nám

Zaujala vás tato nemovitost? Chcete vytipovat dům nebo apartmán přímo na míru vašim požadavkům nebo se potřebujete jen poradit? Kontaktujte nás:

Telefon: +420 736 671 652
E-mail: info@rellox.cz

Nemovitosti v Rakousku na prodej

© 2022 - Rellox - Reality a nemovitosti Rakousko