Wagrain: Ski in/ski out chalety a apartmány přímo u sjezdovky

Wagrain: Ski in/ski out chalety a apartmány přímo u sjezdovky
Velikost: 71.20 - 123.69 m²
Cenové rozmezí: 645.000 €
Město: Wagrain
ID nemovitosti: GI19552
18.3.2017

Popis nemovitosti

Nový projekt ve Wagrainu bude postaven u lanovky Grafenberg, tedy přímo u sjezdovky! Jedinečná příležitost stát se vlastníkem ski in/ski out apartmán ve vyhlášené oblasti Ski Amadé!

Projekt se skládá ze 13 chaletů s rozlohou 127 m2 a z 15 apartmánů s rozlohou 73 – 77 m2 a ze 6 apartmánů s rozlohou 96 – 100 m2. Ke všem apartmánům a chaletům budou k dispozici parkovací místa v podzemní garáži. V hlavní budově bude k dispozici recepci, kancelář společnosti, která apartmány pronajímá, a wellness.

Apartmány i chalety jsou kompletně zařízené. Náleží k nim východně a jihozápadně orientované balkóny nebo terasy s krásným výhledem. Ke každému apartmánu/chaletu patří sklep. Ke každému apartmánu náleží 1 parkovací místo, ke každému chaletu 2 parkovací místa.

Chalety se skládají ze 4 ložnic a 3 koupelen. U apartmánů si můžete vybrat ze dvou typů – z apartmánů se dvěma ložnicemi a dvěma koupelnami nebo z apartmánů se třemi ložnicemi a třemi koupelnami.

Chalety i apartmány jsou určeny ke kombinaci vlastního užívání a dalšího pronájmu. V době Vaší nepřítomnosti budou apartmány pronajímány renomovanou společností a vy získáte atraktivní příjem z pronájmu. Jedná se tak o investici bez starostí. Očekávaný výnos z pronájmu až 4,63 % po odpočtu provozních nákladů a před zdaněním!

Stavební povolení k projektu již bylo vydáno. Zahájení výstavby se předpokládá na 15.4.2017, její dokončení pak v prosinci 2018.

Zaujala Vás nabízená nemovitost? Rádi Vám zodpovíme další dotazy, či zajistíme prohlídku nemovitosti v Rakousku. Společnost Rellox nabízí nemovitost přímo do developera a kupující neplatí realitní provizi.

Ozvěte se nám

Zaujala vás tato nemovitost? Chcete vytipovat dům nebo apartmán přímo na míru vašim požadavkům nebo se potřebujete jen poradit? Kontaktujte nás:

Telefon: +420 733 532 291
E-mail: info@rellox.cz

Nemovitosti v Rakousku na prodej

© 2018 - Rellox - Reality a nemovitosti Rakousko