Výstavba nových apartmánů v blízkosti Schladmingu

Výstavba nových apartmánů v blízkosti Schladmingu
Velikost: 57.51 - 66.94 m²
Cenové rozmezí: 178.281 - 220.742 €
Město: Oblarn
ID nemovitosti: SH19810
8.1.2014

Popis nemovitosti

Dovolujeme si Vám nabídnout projekt s 30 novými apartmány v blízkosti Schladmingu.

Projekt se nachází ve vesničce Ȍblarn jen několik minut jízdy autem od známého a vyhledávaného lyžařského střediska Schladming.

Apartmány budou postaveny v celkem 5 dvoupatrových budovách. Stavba bude zateplena, což pro Vás znamená úsporu nákladů na vytápění. Očekávané provozní náklady jsou cca 1,5 – 2 EUR/m2.

Apartmány mají vzácný status volnočasového užívání, tzn. že je můžete, ale nemusíte dále pronajímat. Apartmány mají rozlohu 57,5 – 66,94 m2. V kupní ceně apartmánů je zahrnuto sanitární vybavení, obklady a dlažba v koupelně, parketové podlahy, podlahové vytápění a dveře. Nábytek a kuchyň není součástí kupní ceny. Každý vlastník si tak může apartmán zařídit podle svého vkusu.

Ke každému apartmánu patří balkón nebo terasa a k apartmánům v přízemí navíc zahrada.

Ke každému apartmánu je nutné dokoupit parkovací místo (carport) a komoru. Je možné dokoupit další parkovací stání venku.

Výstavba projektu bude provedena ve dvou fázích – nejdříve bude postaven dům D a E, který je v současné době na prodej a o rok později budou postaveny domy A, B a C.

Výstavba první fáze projektu bude zahájena na jaře roku 2019 a dokončena ba měla být na jaře 2020. Výstavba druhé fáze projektu bude zahájena na jaře 2020 a dokončena o rok později, tedy na jaře 2021.

Ȍblarn je vesnice obklopená horami ve středu údolí Ennstal čítající 2 057 obyvatel. Nachází se nedaleko známého lyžařského střediska Schladming – cca 25 km. Ve vesnici je k dispozici pekařství, Spar, kavárna, trafika, banky – Raiffeisenbank a Sparkasse atd.

Více informací Vám rádi podáme na vyžádání.

Ozvěte se nám

Zaujala vás tato nemovitost? Chcete vytipovat dům nebo apartmán přímo na míru vašim požadavkům nebo se potřebujete jen poradit? Kontaktujte nás:

Telefon: +420 736 671 652
E-mail: info@rellox.cz

Nemovitosti v Rakousku na prodej

© 2021 - Rellox - Reality a nemovitosti Rakousko