Velký hotel přímo u lyžařského areálu

Velký hotel přímo u lyžařského areálu
Velikost: 2400.00 m²
Město: Lackenhof
ID nemovitosti: SO19793
26.9.2019

Popis nemovitosti

V rakouské horské vesničce Lackenhof s vlastním lyžařským areálem je na prodej velký zavedený hotel. Nachází se v nádherné krajině, která turisty láká v zimě i v létě. Hotel je možné provozovat celoročně.

Hotel je velmi prostorný, má čtyři podlaží, dvě terasy i dostatek vlastních parkovacích míst. V 29 pokojích lze ubytovat až 77 hostů. Součástí hotelu jsou navíc dvě restaurace, sauna i místnost s kulečníkovým stolem.

Přízemí budovy tvoří dvě terasy, snídaňová místnost, restaurace s 80–100 místy k sezení, kulečníková místnost, kuchyně, sklady, chladící a technická místnost.

V prvním patře jsou pokoje pro hosty, místnost se stolem na stolní tenis a prádelna. Ve druhém patře je kromě dalších pokojů pro hosty i sauna. V posledním, třetím patře je k dispozici sedm pokojů pro zaměstnance.

Nemovitost vlastní rakouská firma, zahrnující pouze tento hotel. Hotel se prodává včetně této firmy, na kterou jsou psaná veškerá povolení spojená s jeho provozem. Nový majitel tak může hotel převzít a pokračovat v jeho provozu bez přerušení.

Ozvěte se nám

Zaujala vás tato nemovitost? Chcete vytipovat dům nebo apartmán přímo na míru vašim požadavkům nebo se potřebujete jen poradit? Kontaktujte nás:

Telefon: +420 736 671 652
E-mail: info@rellox.cz

Nemovitosti v Rakousku na prodej

© 2023 - Rellox - Reality a nemovitosti Rakousko