Útulný chalet přímo u sjezdovky bez podmínky dalšího pronájmu

Útulný chalet přímo u sjezdovky bez podmínky dalšího pronájmu
Velikost: 95.00 m²
Cenové rozmezí: 550.000 €
Město: Koralpe
ID nemovitosti: PR20311
7.11.2022

Popis nemovitosti

Útulný chalet ve sluncem zalitých Korutanech hned vedle sjezdovky. Chalet nabízí až 95 m2 obytné plochy a prostorný 450 m2. Velkou výhodou je i možnost využít chalet jako volnočasové bydlení, nemovitost není zatížena podmínkou dalšího pronájmu. 

Přednosti chaletu

  • Druhý domov v krásných Korutanech.
  • Přímo u sjezdovky. 
  • Perfektní celoroční destinace.
  • Volnočasové bydlení bez podmínky dalšího pronájmu.
  • 3 prostorné ložnice a 2 koupelny.
  • Součástí chaletu je i sauna.
  • Tradiční stylová kachlová kamna.
  • Prostorný balkón s překrásným výhledem.
  • Zahrada o rozloze 450 m2.
  • Výborná dostupnost z ČR.

Korutany – nejslunnější provincie

Spolková země Korutany na jihu Rakouska se může pochlubit více než 40 jezery, která jsou vyhledávána pro jejich průzračnou vodu. Všechny sportovní nadšence jistě potěší další přednosti Korutan: 2 300 km tras pro horská kola1 300 km cyklostezek800 km sjezdovek24 lyžařských středisek a více než 10 000 km turistických tras. A pokud preferujete relaxaci místo sportu, v Korutanech na vás čekají 3 termální lázně

Městečko Koralpe

Městečko Koralpe leží na okraji rakouských Východních Alp a je jako stvořené k celoročnímu pobytu. Lyžařský areál se nachází v nadmořské výšce 1650 až 2070 m n. m. a nabízí 18 km perfektně upravených sjezdovek všech obtížností, sjezdovky s hlubokým sněhem a nově vybudovaný free-style park. V létě můžete prozkoumat zákoutí Korutan při túrách po dobře značených turistických stezkách. Na výletech si prohlédnete pastviny, divoká zvířata, průzračné horské potoky nebo vodopády. Pokud toužíte po adrenalinu, můžete si vyzkoušet tandemový let s paraglidistou, při kterém se si můžete vychutnat krásný Lavanttal z ptačí perspektivy.

Více o chaletu

Krásný, útulný a plně vybavený chalet z roku 2006 najdete hned vedle sjezdovky. S obytnou plochou 95 m2 nabízí nemovitost dostatek místa až pro 8 osob.

Celému chaletu dominuje centrální část – otevřená kuchyň s kachlovými kamny propojená s obývacím pokojem. Z obývacího pokoje se dostanete na prostornou terasu. V 1. patře se nachází 3 ložnice a jedna koupelna. Dále zde najdete saunu, kde se prohřejete třeba po dlouhém dni na lyžích.

Sezónní věci můžete uložit do 15 m2 velkého sklepa, který má i vlastní vchod. Parkovací místo najdete přímo před chaletem.

K chaletu náleží i 450 m2 velký pozemek.

Ozvěte se nám

Zaujala vás tato nemovitost? Chcete vytipovat dům nebo apartmán přímo na míru vašim požadavkům nebo se potřebujete jen poradit? Kontaktujte nás:

Telefon: +420 736 671 652
E-mail: info@rellox.cz

Nemovitosti v Rakousku na prodej

© 2022 - Rellox - Reality a nemovitosti Rakousko