Útulný apartmán v překrásném chaletu v Kaprunu

Útulný apartmán v překrásném chaletu v Kaprunu
Velikost: 57.88 m²
Cenové rozmezí: 399000
Město: Kaprun
ID nemovitosti: AV20293
14.10.2022

Popis nemovitosti

Moderní apartmán v oblíbené lyžařské lokalitě – Kaprun. Resort nabízí vysoce kvalitní vybavení, wellness, skvělou restauraci a bar, podzemní garáž a úchvatné výhledy na okolní hory. 

Přednosti resortu

  • Exkluzivní lokalita – Kaprun je jedním z nejvyhledávanějších lyžařských středisek v Alpách.
  • Kvalitní vybavení v moderním alpském stylu.
  • Wellness zóna.
  • Podzemní garáž.
  • Prvotřídní bar a restaurace.
  • Překrásné výhledy na hory.
  • V blízkosti se nachází veškerá občanská vybavenost.

Kaprun

Apartmány se nachází v centru oblíbené rekreační oblasti Zell am See – Kaprun. Kaprun nabízí nepřeberné množství sportovních i relaxačních aktivit v průběhu letní i zimní sezóny. Zatímco Zell am See dominuje úchvatné jezero Zell, Kaprun vyniká strmým úbočím s ledovcem Kitzsteinhorn, který se tyčí do výšky 3 203 m. n. m. a představuje jedinou horu v Salzbursku přesahující hranici 3000 metrů. Celá oblast spadá pod nejstarší národní park Rakouska – Vysoké Taury.

Nespočet turistických a cyklistických tras, 18-ti jamková golfová hřiště a prvotřídní wellness centrum Tauern Spa máte na dosah. Křišťálově čisté jezero láká ke koupání i k projížďce lodí. Oblast nadchne i milovníky paraglidingu a horolezectví. Velmi oblíbená je ferrata s výhledem na ohromující vysokohorskou vodní nádrž v Kaprunu. Jezero – hory – ledovec. Žádný jiný region nenabízí takto jedinečnou kombinaci! Letní i zimní sezónu si zde užijete na 100 %.

Více o apartmánu

Představuje Vám krásný a luxusně zařízený apartmán uprostřed úchvatné rakouské přírody. Apartmán se skládá ze dvou ložnic, obývacího pokoje s rozkládací pohovkou, kuchyňského koutu, jídelním stolem a 2 koupelen. Součástí je i prostorná terasa, kde si vychutnáte nádherný výhled na horskou scenérii.

Apartmán je určen na prodej do osobního vlastnictví a podle územního plánu je určený k dalšímu pronájmu s možností částečného vlastního užívání. Podmínka dalšího pronájmu nemovitosti Vás nijak neomezuje při dalším nakládání s osobním vlastnictvím – tzn. nemovitost můžete kdykoliv během trvání smlouvy dalšího komerčního pronájmu prodat.

Apartmán k prodeji do osobního vlastnictví

Apartmán je určen na prodej do osobního vlastnictví a podle územního plánu je určen k dalšímu pronájmu s možností částečného vlastního užívání. Vlastní užívání nemovitosti je možné několik týdnů v roce. Pro vlastníky nemovitostí je zajištěn komplexní servis se správou a dalším pronájmem nemovitosti, bez starostí pro majitele nemovitostí.

Podmínka dalšího pronájmu nemovitosti vás nijak neomezuje při dalším nakládání s osobním vlastnictvím – tzn. nemovitost můžete kdykoliv během trvání smlouvy dalšího komerčního pronájmu prodat. Více informací o podmínkách pronájmu a vlastního užívání Vám rádi poskytneme na vyžádání.

Ozvěte se nám

Zaujala vás tato nemovitost? Chcete vytipovat dům nebo apartmán přímo na míru vašim požadavkům nebo se potřebujete jen poradit? Kontaktujte nás:

Telefon: +420 736 671 652
E-mail: info@rellox.cz

Nemovitosti v Rakousku na prodej

© 2024 - Rellox - Reality a nemovitosti Rakousko