Útulné apartmány se statusem volnočasového bydlení

Útulné apartmány se statusem volnočasového bydlení
Velikost: 54.71 - 88.61 m²
Cenové rozmezí: 227.600 - 317.151 €
Město: Windischgarsten
ID nemovitosti: SH19334
24.2.2016

Popis nemovitosti

Zbrusu nový rezidenční projekt vyrůstá v nadmořské výšce 602 metrů v oblíbeném rakouském středisku Windischgarsten. Apartmány mají status volnočasového bydlení, což znamená, že je jejich majitel může využívat bez jakýchkoliv omezení. V případě zájmu může apartmány i pronajímat a získávat tak příjem z pronájmu (cca 700 EUR/týden). Rozloha apartmánů je v rozmezí od 55 do 85 m2 a dsiponují 1 až 2 ložnicemi.

Nespornou předností objektu je jeho poloha. Nachází se ve slunečné, klidné zóně, a přesto v centru Windischgarstenu. Dálniční sjezd je vzdálený pouhé 2 km, což umožňuje maximálně pohodlnou dopravu na místu.

Moderní apartmány disponují podlahovým topením. Obývací pokoje a ložnice pokrývají parketové dřevěné podlahy. Koupelny, WC, předsíně a kuchyně zase kvalitní dlažba. Všechny pokoje jsou díky velkým oknům dostatečně světlé. V oknech jsou použita izolační trojskla. Ke všem apartmánům patří balkón nebo předzahrádka.

Ke každému apartmánu náleží parkovací místo v podzemní garáži. Podzemní garáže jsou propojeny se všemi poschodími výtahem, takže se pohodlně a za sucha dostanete do svého apartmánu za každého počasí. K apartmánům přísluší komora s přípojkou na světlo a elektřinu.

Díky vhodně vybraným stavebním technologiím a materiálům jsou zaručeny nízké provozní náklady – cca v úrovni 1,5 EUR/m2/měsíc.

Byt je možné nechat vybudovat i s bezbariérovým přístupem.

Dokončení výstavby je plánováno na květen 2017. V prvních fázích výstavby je na přání klienta možné upravovat dispozice jednotlivých apartmánů.

Lyžařské středisko Windischgarsten se nachází jižně od Lince a patří k vyhledávaným dvousezónním střediskům. V zimě nabízí svým návštěvníkům 24 km sjezdovek všech stupňů obtížnosti. Nechybí ani běžkařské tratě. V blízkosti Windischgarstenu jsou k dispozici také další lyžařské areály – Hinterstoder (cca 10 km) a Wurzeralm (cca 5 km). Do obou areálů se dostanete místním skibusem zdarma. Na jeden skipas tak můžete využít až 52 km sjezdovek.

V létě toto středisko hojně navštěvují milovníci golfu či vysokohorské turistiky. Golfový klub ve Windischgarstenu se pyšní 18ti jamkovým golfovým hřištěm, které je obklopeno nádhernými kulisami hor.

Ve Windischgarstenu můžete využít krytý bazén či tenisové kurty.

Výhodou Windischgarstenu je jeho výborná dostupnost z České republiky. České Budějovice jsou vzdálené pouhých 183 km, vzdálenost z Prahy je 333 km a 384 km z Brna. Především pro ty, kteří plánují apartmán často využívat i k víkendovému lyžování se jedná o skvělou destinaci.

Ozvěte se nám

Zaujala vás tato nemovitost? Chcete vytipovat dům nebo apartmán přímo na míru vašim požadavkům nebo se potřebujete jen poradit? Kontaktujte nás:

Telefon: +420 733 532 291
E-mail: info@rellox.cz

Nemovitosti v Rakousku na prodej

© 2018 - Rellox - Reality a nemovitosti Rakousko