SKICIRCUS: První fáze prodána během 2 dnů! Druhá fáze apartmánů nyní v prodeji!

SKICIRCUS: První fáze prodána během 2 dnů! Druhá fáze apartmánů nyní v prodeji!
Velikost: 42.20 - 108.80 m²
Cenové rozmezí: 284.000 - 869.000 €
Město: Viehhofen
ID nemovitosti: AP20048
15.1.2021

Popis nemovitosti

Představujeme nový apartmánový resort situovaný v salcburském Viehhofenu, uprostřed nejkrásnějších prázdninových oblastí Rakouska – Zell am See/Kaprun a Saalbach/Hinterglemm. Nachází se na slunném svahu v pěší vzdálenosti od 10místné gondoly zellamseeXpress. Vzhledem k očekávanému lanovkovému spojení mezi oblastí Skicircus, Zell am See a Kaprun představuje residence excelentní investiční příležitost s potenciálem zvýšení hodnoty nemovitosti i atraktivních příjmů z pronájmu.

Z důvodu enormního zájmu investorů byla první fáze resortu prodána během 2 dnů! Jedná se tak o jeden z nejrychleji prodaných projektů v Rakousku posledních let. Druhá fáze výstavby byla právě uvedena do prodeje. Nezmeškejte tuto příležitost!

Přednosti resortu:

    Druhá fáze výstavby nyní v prodeji. První fáze byla prodána během 2 dnů! Jedná se tak o jeden z nejrychleji prodaných projektů v Rakousku.
    Exkluzivní investiční příležitost v největší lyžařské oblasti Skicircus
    Ski-out nebo pěšky k nové lanovce zellamseeXpress (600 metrů)
    5 minut autem nebo bezplatným skibusem od lanovky Schönleitenbahn
    Plánované lanovkové propojení Skicircusu, Zell am See a ledovce v Kaprunu
    Očekávané zvýšení hodnoty nemovitosti
    Kompletní systém správy a dalšího pronájmu.
    Renomovaná správcovská společnost
    Restaurace, lyžárna a kolárna v resortu
    Kompletní vybavení apartmánů
    Vynikající dostupnost – 456 km z Prahy (cca 5 hodiny, 15 minut), 513 km z Brna (cca 5 hodin, 40 minut)
    Kupující neplatí realitní provizi

Skicircus

Skicircus je největší lyžařskou oblastí v Rakousku a jednou z největších na světě. Lanovky spojují nejen několik lyžařských oblastí, ale i dvě spolkové země Rakouska – Salcbursko a Tyrolsko. Celkem si můžete užívat 270 perfektně upravených sjezdovek. Čeká na Vás i mnoho snowparků, free ride lyžování, zimní turistické trasy, běžecké tratě, apres ski bary a mnoho dalšího. A to není vše. V budoucnu se plánuje další lanovkové spojení s ikonickým střediskem Zell am See/ Kaprun. Již nyní je v provozu nová lanovka z Viehhofenu do Zell am See.

Pěšky od lanovky zellamseeXpress

Chcete svůj den strávit sportovně? Obujte si přeskáče přímo v resortu a dostaňte se bez auta k lanovce zellamseeXpress, která je vstupní branou do lyžařského a turistického ráje. Od resortu dojedete až k lanovce na lyžích! Pěšky trvá cesta jen 9 minut (600 m). Nebo nasedněte do auta či bezplatného skibusu a nechte se odvézt k lanovce Schönleitenbahn ve vyhlášené oblasti Skicircus.

Apartmány k prodeji do osobního vlastnictví

Vyberte si některý z 29 apartmánů s balkonem nebo terasou. Samozřejmostí jsou parkovací místa a místnost pro úschovu lyží a kol. Součástí resortu je také restaurace. V interiérech i v exteriéru bude použit kvalitní materiál, fasáda domu dekorována přírodním kamenem a dřevem. Projekt bude postaven v typickém alpském stylu.

Kompletní vybavení

Apartmány budou předány jejich novým majitelům kompletně zařízené a vybavené tak, aby je bylo možné ihned začít pronajímat.

Atraktivní investice

Apartmány jsou na prodej do osobního vlastnictví a podle územního plánu jsou určené k dalšímu pronájmu s možností částečného vlastního užívání. Vlastní užívání nemovitosti je možné, ale další pronájem musí převažovat. Pro vlastníky nemovitostí je zajištěn komplexní servis se správou a dalším pronájmem nemovitosti, bez starostí pro majitele nemovitostí. Očekávané příjmy z pronájmu se pohybují na úrovni cca 3,13 % v prvním roce a 3,71 % ve druhém roce.

Podmínka dalšího pronájmu nemovitosti vás nijak neomezuje při dalším nakládání s osobním vlastnictvím – tzn. nemovitost můžete kdykoliv během trvání smlouvy dalšího komerčního pronájmu prodat. Více informací o podmínkách pronájmu a vlastního užívání Vám rádi poskytneme na vyžádání.

Termín výstavby

Výstavba první fáze projektu (budovy A a B) by měla být zahájena v květnu/červnu 2021.  Dokončení je plánováno na Vánoce 2022. Druhá fáze výstavby (budovy C a D) o půl roku déle.

Projekt staví renomovaný developer s mnohaletou historií na rakouském trhu, který se pyšní množstvím úspěšně realizovaných projektů. Pro investora představuje garanci kvality a bezpečně uložených prostředků.

Kontaktujte nás

Zaujala Vás nabízená nemovitost? Rádi Vám zodpovíme další dotazy, či zajistíme prohlídku místa výstavby v Rakousku. Společnost Rellox nabízí nemovitost přímo do developera a kupující neplatí realitní provizi.

Ozvěte se nám

Zaujala vás tato nemovitost? Chcete vytipovat dům nebo apartmán přímo na míru vašim požadavkům nebo se potřebujete jen poradit? Kontaktujte nás:

Telefon: +420 736 671 652
E-mail: info@rellox.cz

Nemovitosti v Rakousku na prodej

© 2021 - Rellox - Reality a nemovitosti Rakousko