SKICIRCUS: Okouzlující penthouse s privátní saunou

SKICIRCUS: Okouzlující penthouse s privátní saunou
Velikost: 99.60 m²
Město: Saalbach
ID nemovitosti: SO19999
7.12.2020

Popis nemovitosti

Představujeme moderní střešní apartmán v turisticky a sportovně atraktivním alpském regionu Saalbach – Hinterglemm. Je součástí resortu z roku 2015, který je vzhledem k hodnocení od turistů jedním z nejoblíbenějších aparthotelů v této oblasti. Jeho součástí je vynikající restaurace, recepce, sauna a wellness. Majitelé apartmánů i jejich hosté mohou využívat bezplatný shuttle servis. Maximální komfort je zde zkrátka na prvním místě.

Přednosti této nabídky

 • Saalbach/ Hinterglemm – atraktivní lokalita pro sportovce i rodiny s dětmi.
 • Prostorný střešní apartmán se 3 ložnicemi.
 • Privátní sauna přímo v apartmánu.
 • 2 balkony, krb, klenuté stropy, přiznané trámy.
 • Kompletní vybavení, nábytek a parkovací místo v garáži.
 • Wellness, recepce, restaurace přímo v resortu.
 • Bezplatný shuttle servis.
 • Atraktivní příjmy z pronájmu.
 • Oblíbený resort s vynikajícím hodnocením od svých hostů.
 • Jen pár minut od špičkové lyžařské oblasti Ski-Circus s více než 270 km sjezdovek.
 • Plánované lanovkové spojení s Zell am See.

Umístění

Nemovitost se nachází u obce Saalbach, která celoročně láká k relaxaci i aktivní dovolené. Leží v srdci lyžařské oblasti Ski-Circus, která propojuje střediska Saalbach-Hinterglemm-Leogang-Gieberbrunn a nabízí více než 270 km sjezdovek s kvalitními sněhovými podmínkami od prosince až do jara. V létě si můžete užít až 400 km turistických a 720 km cyklistických tras a několik golfových hřišť s úžasnými výhledy do okolních hor. Oblast nabízí mnoho aktivit pro rodiny s dětmi, skvělé restaurace a obchody.

V budoucnu se plánuje lanovkové propojení ze Ski Circusu do Viehhofenu. Ten je již od roku 2019 propojen novou lanovkou ZELLAMSEEXPRESS se Schmittenhöhe v Zell am See.

Již nyní můžete využít SKI ALPIN CARD, která otevírá dveře k lyžařským zážitkům nejvyšší úrovně ve všech 3 oblastech – Kaprun včetně ledovce Kitzsteinhorn, Zell am See a střediskem Skicircus. Čeká na vás celkem 408 km sjezdovek, 121 vleků a nekonečně zábavy.  

Apartmán k prodeji do osobního vlastnictví

Apartmán zahrnuje 3 ložnice s přilehlými koupelnami a je vhodný pro ubytování až 8 osob. Součástí je rovněž prostorný 40metrový obývací pokoj s kuchyní, odkud se dostanete na 2 balkony. Jeden je orientovaný na jih, druhý na západ. Velkou výhodou je také privátní sauna přímo v apartmánu.

Obytná plocha apartmánu činí 99,6 m2, balkony mají dohromady rozlohu 26,4 m2.  Apartmán vyniká krásnými alpskými prvky, jako jsou klenuté stropy, krb a přiznané trámy. Součástí kupní ceny je kompletní vybavení, nábytek a parkovací místo v garáži.

Atraktivní investice

Apartmán je na prodej do osobního vlastnictví a podle územního plánu je určený k dalšímu pronájmu s možností částečného vlastního užívání. Vlastní užívání nemovitosti je možné, ale další pronájem musí převažovat. Pro vlastníky nemovitostí je zajištěn komplexní servis se správou a dalším pronájmem nemovitosti, bez starostí pro majitele nemovitostí.

Čistý výnos apartmánu za rok 2019 byl ve výši 20 000 EUR.

Kontaktujte nás

Zaujala Vás nabízená nemovitost? Rádi Vám zodpovíme další dotazy, či zajistíme prohlídku nemovitosti v Rakousku.

Ozvěte se nám

Zaujala vás tato nemovitost? Chcete vytipovat dům nebo apartmán přímo na míru vašim požadavkům nebo se potřebujete jen poradit? Kontaktujte nás:

Telefon: +420 736 671 652
E-mail: info@rellox.cz

Nemovitosti v Rakousku na prodej

© 2022 - Rellox - Reality a nemovitosti Rakousko