SKICIRCUS: Okouzlující penthouse s privátní saunou

SKICIRCUS: Okouzlující penthouse s privátní saunou
Velikost: 99.60 m²
Město: Saalbach
ID nemovitosti: SO19999
7.12.2020

Popis nemovitosti

Představujeme moderní střešní apartmán v turisticky a sportovně atraktivním alpském regionu Saalbach – Hinterglemm. Je součástí resortu z roku 2015, který je vzhledem k hodnocení od turistů jedním z nejoblíbenějších aparthotelů v této oblasti. Jeho součástí je vynikající restaurace, recepce, sauna a wellness. Majitelé apartmánů i jejich hosté mohou využívat bezplatný shuttle servis. Maximální komfort je zde zkrátka na prvním místě.

Přednosti této nabídky

 • Saalbach/ Hinterglemm – atraktivní lokalita pro sportovce i rodiny s dětmi.
 • Prostorný střešní apartmán se 3 ložnicemi.
 • Privátní sauna přímo v apartmánu.
 • 2 balkony, krb, klenuté stropy, přiznané trámy.
 • Kompletní vybavení, nábytek a parkovací místo v garáži.
 • Wellness, recepce, restaurace přímo v resortu.
 • Bezplatný shuttle servis.
 • Atraktivní příjmy z pronájmu.
 • Oblíbený resort s vynikajícím hodnocením od svých hostů.
 • Jen pár minut od špičkové lyžařské oblasti Ski-Circus s více než 270 km sjezdovek.
 • Plánované lanovkové spojení s Zell am See.

Umístění

Nemovitost se nachází u obce Saalbach, která celoročně láká k relaxaci i aktivní dovolené. Leží v srdci lyžařské oblasti Ski-Circus, která propojuje střediska Saalbach-Hinterglemm-Leogang-Gieberbrunn a nabízí více než 270 km sjezdovek s kvalitními sněhovými podmínkami od prosince až do jara. V létě si můžete užít až 400 km turistických a 720 km cyklistických tras a několik golfových hřišť s úžasnými výhledy do okolních hor. Oblast nabízí mnoho aktivit pro rodiny s dětmi, skvělé restaurace a obchody.

V budoucnu se plánuje lanovkové propojení ze Ski Circusu do Viehhofenu. Ten je již od roku 2019 propojen novou lanovkou ZELLAMSEEXPRESS se Schmittenhöhe v Zell am See.

Již nyní můžete využít SKI ALPIN CARD, která otevírá dveře k lyžařským zážitkům nejvyšší úrovně ve všech 3 oblastech – Kaprun včetně ledovce Kitzsteinhorn, Zell am See a střediskem Skicircus. Čeká na vás celkem 408 km sjezdovek, 121 vleků a nekonečně zábavy.  

Apartmán k prodeji do osobního vlastnictví

Apartmán zahrnuje 3 ložnice s přilehlými koupelnami a je vhodný pro ubytování až 8 osob. Součástí je rovněž prostorný 40metrový obývací pokoj s kuchyní, odkud se dostanete na 2 balkony. Jeden je orientovaný na jih, druhý na západ. Velkou výhodou je také privátní sauna přímo v apartmánu.

Obytná plocha apartmánu činí 99,6 m2, balkony mají dohromady rozlohu 26,4 m2.  Apartmán vyniká krásnými alpskými prvky, jako jsou klenuté stropy, krb a přiznané trámy. Součástí kupní ceny je kompletní vybavení, nábytek a parkovací místo v garáži.

Atraktivní investice

Apartmán je na prodej do osobního vlastnictví a podle územního plánu je určený k dalšímu pronájmu s možností částečného vlastního užívání. Vlastní užívání nemovitosti je možné, ale další pronájem musí převažovat. Pro vlastníky nemovitostí je zajištěn komplexní servis se správou a dalším pronájmem nemovitosti, bez starostí pro majitele nemovitostí.

Čistý výnos apartmánu za rok 2019 byl ve výši 20 000 EUR.

Podmínka dalšího pronájmu nemovitosti vás nijak neomezuje při dalším nakládání s osobním vlastnictvím – tzn. nemovitost můžete kdykoliv během trvání smlouvy dalšího komerčního pronájmu prodat. Více informací o podmínkách pronájmu a vlastního užívání Vám rádi poskytneme na vyžádání.

Kontaktujte nás

Zaujala Vás nabízená nemovitost? Rádi Vám zodpovíme další dotazy, či zajistíme prohlídku nemovitosti v Rakousku.

Ozvěte se nám

Zaujala vás tato nemovitost? Chcete vytipovat dům nebo apartmán přímo na míru vašim požadavkům nebo se potřebujete jen poradit? Kontaktujte nás:

Telefon: +420 736 671 652
E-mail: info@rellox.cz

Nemovitosti v Rakousku na prodej

© 2021 - Rellox - Reality a nemovitosti Rakousko