SKICIRCUS: Luxusní apartmány v moderním alpském stylu

SKICIRCUS: Luxusní apartmány v moderním alpském stylu
Velikost: 129.00 m²
Cenové rozmezí: 849.000 EUR
Město: Saalbach
ID nemovitosti: AV20067
7.2.2021

Popis nemovitosti

Představujeme moderní apartmány v turisticky a sportovně atraktivním alpském regionu Saalbach – Hinterglemm, který leží v srdci lyžařské oblasti Skicircus. Apartmány jsou součástí resortu z roku 2015, který je vzhledem k hodnocení od turistů jedním z nejoblíbenějších aparthotelů v této oblasti. Najdete zde vynikající restauraci, recepci, saunu a wellness. Majitelé apartmánů i jejich hosté mohou využívat bezplatný shuttle servis. Maximální komfort je zde zkrátka na prvním místě.

Přednosti nabídky:

  • Skicircus – jedna z největších lyžařských oblastí v Rakousku i na světě.
  • Plánované lanovkové spojení Skicircusu s oblastí Zell am See/Kaprun.
  • Resort s 26 luxusními apartmány v moderním alpském stylu.
  • 2 minuty autem od lanovky Schönleitenbahn.
  • 3 minuty od centra Saalbachu s obchody, restauracemi a službami.
  • Prodej apartmánů do osobního vlastnictví včetně vybavení, zařízení a parkovacího místa.
  • Kompletní systém správy a dalšího pronájmu.
  • Renomovaná správcovská společnost.
  • Restaurace, bar, wellness, sauna, shuttle servis.

Skicircus

Skicircus Saalbach Hinterglemm Leogang Fieberbrunn je jednou z největších lyžařských oblastí v Rakousku i na světě. Lanovky spojují nejen několik lyžařských oblastí, ale i dvě spolkové země Rakouska – Salcbursko a Tyrolsko. Celkem si můžete užívat 270 perfektně upravených sjezdovek. Čeká na Vás i mnoho snowparků, free ride lyžování, zimní turistické trasy, běžecké tratě, apres ski bary a mnoho dalšího. A to není vše. V budoucnu se plánuje další lanovkové spojení na vrchol Sonnkogel (Skicircus). Již nyní je v provozu nová lanovka z Viehhofenu do Zell am See.

Apartmány na prodej do osobního vlastnictví

Vyberte si některý ze studií či apartmánů s 1 – 4 ložnicemi s balkonem nebo terasou. Všechny jsou velice moderní a vkusně vybavené.  K apartmánům náleží venkovní parkovací místa či garáže.

V interiérech i v exteriéru je použit kvalitní materiál, fasáda domu dekorována přírodním kamenem a dřevem. Projekt je postaven v typickém alpském stylu.

Kompletní vybavení apartmánů

Apartmány jsou prodávány včetně kompletního zařízení a vybavení vysoké kvality.

Atraktivní investice

Apartmány jsou na prodej do osobního vlastnictví a podle územního plánu jsou určené k dalšímu pronájmu s možností částečného vlastního užívání. Vlastní užívání nemovitosti je možné, ale další pronájem musí převažovat. Pro vlastníky nemovitostí je zajištěn komplexní servis se správou a dalším pronájmem nemovitosti, bez starostí pro majitele nemovitostí.

Podmínka dalšího pronájmu nemovitosti vás nijak neomezuje při dalším nakládání s osobním vlastnictvím – tzn. nemovitost můžete kdykoliv během trvání smlouvy dalšího komerčního pronájmu prodat.

Vzhledem k očekávanému lanovkovému spojení mezi oblastí Skicircus a Zell am See představuje residence skvělou investiční příležitost s potenciálem zvýšení hodnoty nemovitosti i atraktivních příjmů z pronájmu.

Kontaktujte nás

Zaujala Vás nabízená nemovitost? Rádi Vám zodpovíme další dotazy, či zajistíme prohlídku nemovitosti v Rakousku.

Ozvěte se nám

Zaujala vás tato nemovitost? Chcete vytipovat dům nebo apartmán přímo na míru vašim požadavkům nebo se potřebujete jen poradit? Kontaktujte nás:

Telefon: +420 736 671 652
E-mail: info@rellox.cz

Nemovitosti v Rakousku na prodej

© 2022 - Rellox - Reality a nemovitosti Rakousko