SKICIRCUS: Apartmány přímo u lanovky jedné z největších lyžařských oblastí světa

SKICIRCUS: Apartmány přímo u lanovky jedné z největších lyžařských oblastí světa
Velikost: 63.43 - 119.76 m²
Cenové rozmezí: 499.000 - 1.195.000 €
Město: Fieberbrunn
ID nemovitosti: AL20121
9.12.2023

Popis nemovitosti

Představujeme novou rezidenci apartmánů v moderním alpském stylu, která se nachází přímo u lanovky lyžařského ráje Skicircus s více než 270 km sjezdovek. Díky vynikající poloze resortu máte na dosah také restaurace, bary nebo obchody. Přímo v resortu si můžete užívat služeb recepce, wellness se saunami, fitness nebo dětskou hernu. Neváhejte a investujte do atraktivní nemovitosti u lanovky. A užívejte si kromě své vysněné dovolené i pravidelné příjmy z pronájmu! 

Přednosti resortu

 • Skicircus – jedna z největších lyžařských oblastí v Rakousku i na světě.
 • Moderní resort apartmánů v alpském stylu.
 • Přímo u lanovky.
 • 3 minuty od jezera Lauchsee s možností koupání.
 • Bezprostřední blízkost obchodů, restaurací a služeb.
 • Kompletní systém správy a dalšího pronájmu.
 • Atraktivní možnosti vlastního využití = 6 týdnů kdykoliv v roce ZDARMA + last minute pobyty ZDARMA.
 • Renomovaná správcovská společnost.
 • Garáže, recepce, wellness se saunami a odpočinkovou místností, fitness, dětská herna, lyžárna v resortu.
 • Kompletní vybavení apartmánů.
 • Kupující neplatí realitní provizi.

Skicircus

Skicircus Saalbach – Hinterglemm – Leogang – Fieberbrunn je jednou z největších lyžařských oblastí v Rakousku i na světě. Lanovky spojují nejen několik lyžařských oblastí, ale i dvě spolkové země Rakouska – Salcbursko a Tyrolsko. Celkem si můžete užívat 270 perfektně upravených sjezdovek. Čeká na Vás i mnoho snowparků, free ride lyžování, zimní turistické trasy, běžecké tratě, apres ski bary a mnoho dalšího. A to není vše. V budoucnu se plánuje další lanovkové spojení z Viehhofenu na vrchol Sonnkogel (Skicircus). Již nyní je v provozu nová lanovka z Viehhofenu do Zell am See.

Fieberbrunn

Fieberbrunn je největší město v PillerseeTal. Nachází se v Kitzbühelských Alpách v Tyrolsku a je součástí obrovské lyžařské oblasti Skicircus. Díky své bohaté nabídce rekreačních aktivit je Fieberbrunn ideální letní i zimní prázdninovou destinací.

Apartmány k prodeji do osobního vlastnictví

Projekt zahrnuje celkem 34 prostorných apartmánů s 1 – 3 ložnicemi. Při plánování projektu byl kladen důraz na komfort pro Vás a Vaše hosty. V interiérech i v exteriéru bude použit kvalitní materiál, fasáda domu bude dekorována dřevem. Projekt bude postaven v typickém alpském stylu. Apartmány budou předány jejich novým majitelům kompletně zařízené a vybavené tak, aby je bylo možné ihned začít pronajímat. 

Atraktivní investice

Apartmány jsou určeny na prodej do osobního vlastnictví a podle územního plánu jsou určené k dalšímu pronájmu s možností částečného vlastního užívání. Pro vlastníky nemovitostí je zajištěn komplexní servis se správou a dalším pronájmem nemovitosti, bez starostí pro majitele nemovitostí.

Podmínka dalšího pronájmu nemovitosti vás nijak neomezuje při dalším nakládání s osobním vlastnictvím – tzn. nemovitost můžete kdykoliv během trvání smlouvy dalšího komerčního pronájmu prodat. Více informací o podmínkách pronájmu a vlastního užívání Vám rádi poskytneme na vyžádání.

Termín výstavby

Resort byl dokončen v prosinci 2023 a od té doby je v provozu. 

Kontaktujte nás

Zaujala Vás nabízená nemovitost? Rádi Vám zodpovíme další dotazy, či zajistíme prohlídku místa výstavby v Rakousku. Společnost Rellox nabízí nemovitost přímo do developera a kupující neplatí realitní provizi.

Ozvěte se nám

Zaujala vás tato nemovitost? Chcete vytipovat dům nebo apartmán přímo na míru vašim požadavkům nebo se potřebujete jen poradit? Kontaktujte nás:

Telefon: +420 736 671 652
E-mail: info@rellox.cz

Nemovitosti v Rakousku na prodej

© 2024 - Rellox - Reality a nemovitosti Rakousko