Ski & wellness resort s výnosem z pronájmu až 6,91 %

Ski & wellness resort s výnosem z pronájmu až 6,91 %
Velikost: 28.00 - 134.83 m²
Cenové rozmezí: 219.000 € - 835.000 €
Město: Viehhofen
ID nemovitosti: ET20571
10.12.2023

Popis nemovitosti

Výhodná investice před zahájením stavby nové lanovky. Wellness resort v unikátní lokalitě, kde se setkávají dvě vyhlášená lyžařská střediska Skicircus Saalbach (největší lyžařská oblast v Rakousku) a Zell am See/Kaprun (s ledovcem Kitzsteinhorn a jezerem Zeller See).

Malebná rakouská příroda, perfektní podmínky pro lyžování v zimě, fantastické výhledy a skvělá investice s vysokými prognózovanými příjmy z pronájmu – až 6,91 %.  Dokončení do konce roku 2023. To je nový resort ve Viehhofenu! A to vše ještě s bonusem zhodnocení investice po dokončení výstavby nové lanovky přímo z Viehhofenu do Skicircus Saalbach.  

Vybrat si můžete z několika typů apartmánů a hotelových pokojů na prodej. Těšit se můžete i na špičkovou wellness zónu a restauraci. 

Proč tato nemovitost

 • Unikátní lokalita, kde se setkávají dvě vyhlášená lyžařská střediska – Zell am See/Kaprun a Skicircus Saalbach.
 • Na lyžích se dostanete ze Skicircus Saalbach přímo do Viehhofenu.
 • Lanovkou se dostanete z Viehhofenu v zimě přímo na sjezdovky v Zell am See a v létě až k jezeru Zeller See. 
 • Vzhledem k takto unikátní lokalitě, která je vhodná jak pro zimní tak pro letní rekreaci, nabízí tento projekt potenciál vysoké roční obsazenosti.
 • Prognózované výnosy z pronájmu činí až 6,91 % p.a., což je vysoce nadstandardní výnos z pronájmu v rakouských Alpách.
 • Špičkové wellnes, restaurace a recepce přímo v objektu.
 • Parking v podzemní garáži.
 • Výhledy do údolí Glemmtal.
 • Plánovaná nová lanovka z Viehhofenu na Sonnkogel s lyžováním po celém Skircus Saalbach. 
 • Výrazný potenciál pro zhodnocení nemovitosti po dokončení nové lanovky. 
 • Nyní je vhodná doba pro koupi nemovitosti ve Viehhofenu před dokončením nové lanovky. 

Umístění

Resort se nachází v malebné vesničce Viehhofen. V blízkosti resortu najdete veškerou občanskou vybavenost.Do Saalbachu, který je součástí lyžařského střediska Skicircus, cesta trvá jen 8 minut. Nedávno bylo dokončeno nové lyžařské spojení mezi Viehhofenem a lyžařským střediskem Zell am See!

Skicircus Saalbach – ráj lyžařů

Skicircus Saalbach – Hinterglemm – Leogang – Fieberbrunn je jednou z největších lyžařských oblastí v Rakousku i na světě. Lanovky spojují nejen několik lyžařských oblastí, ale i dvě spolkové země Rakouska – Salcbursko a Tyrolsko. Celkem si můžete užívat 270 km perfektně upravených sjezdovek. Čeká na Vás i mnoho snowparků, free ride lyžování, zimní turistické trasy, běžecké tratě, apres ski bary a mnoho dalšího. A to není vše. V budoucnu se plánuje další lanovkové spojení z Viehhofenu na vrchol Sonnkogel (Skicircus). Již nyní je v  provozu nová lanovka z Viehhofenu do Zell am See.

Letní aktivity 

Celkem 400 km turistických tras nabízí něco pro každého – od nenáročných tras, tras pro zkušené, až po cesty ideální pro celou rodinu. Skutečnou výzvou je Saalbach Hiking Challenge, která spojuje tři turistické trasy o celkové délce 64 kilometrů a s převýšením 3 800 metrů. Cestou se vám naskytne úchvatný výhled na Pinzgauské pohoří, drsné Kitzbühelské Alpy nebo stále zasněžené vrcholky Vysokých Taur. Pro rodiny s dětmi je připraveno mnoho možností výletů. Dětská turistická výzva s tematickými výlety a zábavnými hádankami je zábavná a napínavá zároveň. Jezero Zell láká ke koupání, plachtění a surfování. Největší evropský lanový park v  Hinterglemmu nabízí vzrušení pro celou rodinu.

Apartmány a hotelové pokoje na prodej

Apartmány s 1, 2 či 3 ložnicemi, terasou či balkónem.

Hotelové pokoje mají k dispozici velkou centrální místnost, koupelnu a balkón. 

Výnosy z pronájmu a užívání

Apartmány a hotelové pokoje jsou určené na prodej do osobního vlastnictví a podle územního plánu jsou určené k dalšímu turistickému pronájmu. Majitel má možnost v resortu několik týdnů v roce pobývat. Pro vlastníky nemovitostí je zajištěn komplexní servis se správou a dalším pronájmem nemovitosti, bez starostí pro majitele nemovitostí.

Podmínka dalšího pronájmu nemovitosti vás nijak neomezuje při dalším nakládání s osobním vlastnictvím – tzn. nemovitost můžete kdykoliv během trvání smlouvy dalšího komerčního pronájmu prodat. Více informací o podmínkách pronájmu a vlastního užívání Vám rádi poskytneme na vyžádání.

Standardy a vybavení

Apartmány a hotelové pokoje jsou vybaveny vysoce kvalitními materiály v moderním designu s nádechem tradičního alpského stylu. Těšit se můžete na plně vybavené interiéry laděné do zemitých odstínů, masivní dřevo, balkóny či zahrady a překrásné výhledy na resort obklopující hory. Apartmány jsou navíc vybavené i kuchyňskou linkou.

Termín dokončení

Předpokládaný termín dokončení a předání je červen/červenec 2024.

Ozvěte se nám

Zaujala vás tato nemovitost? Chcete vytipovat dům nebo apartmán přímo na míru vašim požadavkům nebo se potřebujete jen poradit? Kontaktujte nás:

Telefon: +420 736 671 652
E-mail: info@rellox.cz

Nemovitosti v Rakousku na prodej

© 2024 - Rellox - Reality a nemovitosti Rakousko