Ski-in/ski-out resort u ledovce

Ski-in/ski-out resort u ledovce
Velikost: 71.60 - 150.00 m²
Cenové rozmezí: 698.745 € - 1.615.875 €
Město: Sölden
ID nemovitosti: CA20476
8.12.2023

Popis nemovitosti

Nově zrenovovaný resort 14 apartmánů s 1, 2 či 3 ložnicemi na prodej najdete nedaleko centra Söldenu! Kromě moderních apartmánů v resortu zrelaxujete ve wellness, na střešní terase s infinity bazénem nebo si dopřejte gastronomický zážitek v restauraci. Ať už do Söldenu vyrazíte v létě či v zimě, nudit se jistě nebudete – užijete si lyžování od října do května, více než 300 km turistických tras či 15 minut vzdálené Tirol Therme Aqua Dome, nejlepší spa resort v Alpách.

Proč tato nemovitost

  • Ski in / ski out.
  • Wellness zóna a infinity bazén na střešní terase.
  • 2 měsíce vlastního užívání v roce včetně zimy (plus last minute pobyty).
  • 3 minuty do centra Söldenu.
  • Dokončení začátkem roku 2024.
  • Komplexní servis správy a dalšího pronájmu.
  • Renomovaný provozovatel.
  • Unikátní kombinace: ski in / ski out , top lyžařské středisko, lyžování na ledovci, výhodné podmínky vlastního užívání, renomovaný provozovatel = dobrá investice.

Umístění

Resort se nachází v proslulém městě Sölden, který se může pochlubit 2 ledovci, sjezdovkami v nadmořských výškách mezi 1350 a 3340 metrů, špičkovou infrastrukturou, vynikající gastronomií a lyžařskou sezonou trvající od října do května.

Sölden – Ráj každého lyžaře 

Světově proslulé lyžařské středisko Sölden se nachází pouhých 17 minut cesty od penzionu. Kromě známého FIS Ski World Cup hostí Sölden mnoho dalších zajímavých akcí jako například Electric Mountains, Hannibal apod. Díky vysoké nadmořské výšce mezi 1350 a 3340 m. n. m., dvěma ledovcům Rettenbach a Tiefenbach, nejmodernější infrastruktuře lanovek a zasněžovacím systémům garantuje perfektní lyžování od října až do května. Sölden je také jedinou lyžařskou oblastí se 3 vrcholy vyššími než 3000 m. n. m. s velkolepými vyhlídkovými plošinami.  

Sölden přitahuje i filmové nadšence díky natáčení kultovního filmu James Bond – Specter. Nejvýznamnější momenty si můžete připomenout ve zbrusu nové instalaci 007 ELEMENTS s výhledem na vrcholky Ötztalu. 

Apartmány na prodej

Nově zrenovovaný resort 14 apartmánů s 1, 2 či 3 ložnicemi a prostornými terasami. 

Výnosy z pronájmu a užívání 

Apartmány jsou určeny na prodej do osobního vlastnictví a podle územního plánu jsou určené k dalšímu pronájmu s možností částečného vlastního užívání. Pro vlastníky nemovitostí je zajištěn komplexní servis se správou a dalším pronájmem nemovitosti, bez starostí pro majitele nemovitostí. O správu a pronájem se postará největší provozovatel apartmánů v Söldenu.  Podmínka dalšího pronájmu nemovitosti vás nijak neomezuje při dalším nakládání s osobním vlastnictvím – tzn. nemovitost můžete kdykoliv během trvání smlouvy dalšího komerčního pronájmu prodat. Více informací o podmínkách pronájmu a vlastního užívání Vám rádi poskytneme na vyžádání. 

Vybavení apartmánů 

Moderní tyrolský styl a materiály nejvyšší kvality. Interiéry nově zrekonstruovaných a plně vybavených apartmánů svým majitelům nabídnou fantastické výhledy na hory, světlé obývací pokoje s jídelnou, moderní kuchyně, ložnice s king size postelí a plně zařízené koupelny s vanou či sprchou.

Termín dokončení

Rekonstrukce resortu bude dokončena na začátku roku 2024.

Ozvěte se nám

Zaujala vás tato nemovitost? Chcete vytipovat dům nebo apartmán přímo na míru vašim požadavkům nebo se potřebujete jen poradit? Kontaktujte nás:

Telefon: +420 736 671 652
E-mail: info@rellox.cz

Nemovitosti v Rakousku na prodej

© 2024 - Rellox - Reality a nemovitosti Rakousko