Ski-in/ski-out apartmány a chalety s přímým přístupem ze sjezdovky

Ski-in/ski-out apartmány a chalety s přímým přístupem ze sjezdovky
Velikost: 30.06 - 128.84 m²
Cenové rozmezí: 278.956 € - 1.457.500 €
Město: Hinterstoder
ID nemovitosti: LE20241
8.12.2023

Popis nemovitosti

Luxuspohodlí a zároveň zdůraznění krásy přírody. Exkluzivní ski-in/ski-out 4* resort sestávající ze 41 apartmánů v aparthotelu a 20 chaletů na prodej v oblíbeném regionu Pyhrn-Priel v lyžařském středisku Hinterstoder, dějišti Světového poháru. Resort se nachází v nadmořské výšce 1 400 m n.m., nabízí exkluzivní spa, wellness, fitness a infinity bazén. Jednou z mnoha výhod je i perfektní dostupnost z Česka – cesta sem trvá pouhé 4,5 hodiny z Prahy a z Brna jen 4 hodiny.

Přednosti resortu

  • Ski-in/ski-out.
  • Roční výnosy až 4 %.
  • Prvotřídní alpské wellness a fitness s rozlohou 1 000 m².
  • V bezprostřední blízkosti běžkařské tratě.
  • Infinity bazén s dech beroucím výhledem na sjezdovku.
  • Špičková gastronomie v restauraci resortu s kapacitou 150 míst uvnitř a 130 míst venku.
  • Přímý přístup ze sjezdovky do lyžárny, prostory jsou spojené výtahem, kterým se dostanete až do apartmánů.
  • Zahájení provozu resortu již v prosinci 2023.
  • Dobíjecí stanice pro elektromobily.
  • Kupující neplatí realitní provizi!

Region Pyhrn-Priel 

Oblíbený region Pyhrn-Priel v lyžařském středisku Hinterstoder v Horním Rakousku. Místo je po mnoho let dějištěm Světového poháru ve sjezdovém lyžování, kde si světová lyžařská elita poměřuje své síly v super-G a v obřím slalomu.

Velkou výhodou je blízkost České republiky. Z Prahy se sem dostanete za pouhé 4,5 hodiny!

Hintersroder v zimě 

V zimě se oblast zaplní sjezdaři i vyznavači běžeckého lyžování. Oblast nabízí 40 km perfektně upravených sjezdovek od modré po černou a Sunny Kids Park pro malé děti. V Hinterstoderu fungují služby skibusu, půjčovny lyží, lyžařské školy či několik apres ski barů. Děti i dospělé potěší také 1,2 km dlouhá sáňkařská dráha. Na běžkaře čeká 120 km tras a turistům je k dispozici až 100 km upravených zimních turistických tras. Místo je po mnoho let dějištěm Světového poháru ve sjezdovém lyžování. Světová lyžařská elita si zde poměří své síly v super-G a obřím slalomu opět na konci února 2020. Závodí se na sjezdovce pojmenované mistrovi světa ve sjezdu Hannesovi Trinklovi. Má délku 3500 m, maximální spád 60 % a šířku až 80 m. Je výzvou nejen pro vrcholové sportovce, ale i pro rekreační lyžaře.

Hinterstoder v létě

Hinterstoder, který je nazýván Perlou Alp, představuje fantastické místo pro nespočet sportovních i relaxačních aktivit v objetí úchvatné alpské přírody a impozantních horských vrcholků. Na své si tu přijdou milovníci horské turistiky včetně malých návštěvníků, pro které jsou připraveny speciální okruhy. To platí i pro mnoho různých cyklistických stezek, které region nabízí. V létě zde můžete také hrát golf, tenis, fotbal, vyzkoušet jízdu na koni, rybaření či paragliding. Oblast je také hojně navštěvovaná horolezci. Přímo v Hinterstoderu je také venkovní koupaliště, které ocení v horkých letních dnech děti i dospělí. Velmi oblíbeným výletním cílem je jezero Schiederweiher, které bylo v roce 2018 díky své idylické poloze s výhledem na Spitzmauer (2446 m) oceněno na ORF2 jako nejkrásnější místo v Rakousku.

Aparthotel

Hlavní budova aparthotelu se skládá ze zahradního patra, přízemí a 4 horních pater. Podzemní parkoviště má 43 vnitřních parkovacích míst, 4 z nich jsou vybavena dobíjecími stanicemi pro elektroautomobily a 20 venkovních parkovacích míst.y

Luxusní wellness a spa 

3 relaxační a 2 léčebné místnosti, místnosti pro kurzy, různé druhy saun a bazénem.

Apartmány na prodej do osobního vlastnictví

Apartmány jsou určeny na prodej do osobního vlastnictví a podle územního plánu jsou určené k dalšímu pronájmu s možností částečného vlastního užívání. Vlastní užívání nemovitosti je možné, ale další pronájem musí převažovat. Pro vlastníky nemovitostí je zajištěn komplexní servis se správou a dalším pronájmem nemovitosti, bez starostí pro majitele nemovitostí.

Podmínka dalšího pronájmu nemovitosti vás nijak neomezuje při dalším nakládání s osobním vlastnictvím – tzn. nemovitost můžete kdykoliv během trvání smlouvy dalšího komerčního pronájmu prodat. Více informací o podmínkách pronájmu a vlastního užívání Vám rádi poskytneme na vyžádání.

Termín výstavby 

Dokončení resortu je plánováno 3. čtvrtletí roku 2023.

Ozvěte se nám

Zaujala vás tato nemovitost? Chcete vytipovat dům nebo apartmán přímo na míru vašim požadavkům nebo se potřebujete jen poradit? Kontaktujte nás:

Telefon: +420 736 671 652
E-mail: info@rellox.cz

Nemovitosti v Rakousku na prodej

© 2024 - Rellox - Reality a nemovitosti Rakousko