Ski in/ski out apartmán se statusem volnočasového bydlení

Ski in/ski out apartmán se statusem volnočasového bydlení
Velikost: 44.00 m²
Město: Gerlosplatte
ID nemovitosti: FD19554
16.3.2017

Popis nemovitosti

Sen mnoha milovníků lyžování v rakouských Alpách se stal skutečností! Jsme rádi, že Vám můžeme nabídnout apartmán, který se pyšní hned dvěma velmi vyhledávanými atributy – jedná se o ski in/ski out apartmán a navíc je určený k volnočasovému bydlení, což znamená, že jej můžete, ale nemusíte pronajímat! Záleží pouze na vašem rozhodnutí, jakým způsobem apartmán využívat.

Apartmán se nachází v oblíbené lyžařské oblasti Gerlosplatte v Zillertal Areně v nadmořské výšce 1 600 m. Z apartmánu se na lyžích dostanete na sjezdovku i ze sjezdovky. V létě se zase jedná o ideální start pro Vaše cyklistické či pěší výlety.

Apartmán má rozlohu 44 m2 a sestává z jedné ložnice a jedné koupelny. K bytu patří balkón orientovaný na sever a terasa orientovaná na jih, odkud si můžete vychutnat nádherný výhled na okolní hory. Rezidence s pouze 6 byty byla postavena v roce 1989.

Apartmán se prodává kompletně zařízený. Nábytek je proveden v typickém alpském stylu. Součástí apartmánu jsou i krásná kachlová kamna. Apartmán je vybaven podlahovým vytápěním.

K apartmánu patří sklepní kóje, kde si můžete uschovat například své lyže. Parkování je zajištěno na parkovacím stání v podzemní garáži. Cena parkovacího místa se připočítává k ceně apartmánu – 20 000 EUR. V domě je k dispozici sauna.

Využijte tuto jedinečnou příležitost koupě nemovitosti v Rakousku!

Ozvěte se nám

Zaujala vás tato nemovitost? Chcete vytipovat dům nebo apartmán přímo na míru vašim požadavkům nebo se potřebujete jen poradit? Kontaktujte nás:

Telefon: +420 734 445 092
E-mail: info@rellox.cz

Nemovitosti v Rakousku na prodej

© 2017 - Rellox - Reality a nemovitosti Rakousko