Ski in ski out projekt ve Warth/Arlberg s příjmem z pronájmu cca 4 %

Ski in ski out projekt ve Warth/Arlberg s příjmem z pronájmu cca 4 %
Velikost: 124.00 - 192.00 m²
Cenové rozmezí: 869.500 - 1.370.000 €
Město: Warth in Arlberg
ID nemovitosti: MR19453
18.3.2017

Popis nemovitosti

Renomovaný alpský developer Mountain Residences připravuje – v centru městečka Warth am Arlberg a přímo u sjezdovky – nový projekt luxusních 4*S apartmánů „Apart-Hotel PURE Warth“. Warth se nachází v legendární lyžařské oblasti Ski Arlberg se spojením do vyhlášených středisek Lech a Zürs. Na rozdíl od těchto luxusních středisek, kde jsou ceny nemovitostí velmi vysoké, Vám nabízíme možnost koupě nemovitosti ve Ski Arlbergu za příznivé ceny s potenciálem dalšího zhodnocení investice.

Detailní informace o tomto projektu najdete také na webových stránkách: www.pure-arlberg.cz

V roce 2017 bude dokončena nová lanovka Dorfbahn Warth, která umožní návštěvníkům Apart-Hotelu PURE Warth odjezd i příjezd na lyžích až ke dveřím projektu (ski-in/ski-out). Dorfbahn Warth Vás odveze do dalších prestižních alpských středisek St. Anton a Kappl – Paznauntal. Po dokončení lanovky je možné očekávat mírné navýšení cen nemovitostí ve Warthu.

Apart-Hotel PURE Warth bude nabízet kompletní servis pro majitele jednotlivých apartmánů i pro hosty. K dispozici bude například restaurace, wellness, sluneční terasa s venkovním „infinity“ bazénem, fitness atd. Najdete zde tak mnoho způsobů, jak si užít svou dovolenou – ať už aktivně nebo více relaxačně. Projekt se skládá ze tří hlavních budov s celkem 29 apartmány různých velikostí (60 – 249 m2).

Stavba bude provedena za použití materiálů té nejvyšší kvality. Apartmány jsou vybaveny luxusními kuchyněmi včetně všech spotřebičů a koupelnami s kvalitním designovým zařízením. Apartmány budou kompletně zařízené a vybavené tak, aby je bylo možné začít po jejich předání ihned využívat a pronajímat. V interiéru je k dotvoření příjemné atmosféry použito hodně přírodních materiálů. Moderní design se tak snoubí s tradičním alpským stylem.

Rezidenční projekt je určený ke kombinaci vlastního užívání a dalšího pronájmu. Po dobu své nepřítomnosti se o pronájem Vaší nemovitosti postará profesionální agentura a kompplex bude provozován pod renomovanou značkou alpských apart-hotelů „PURE“. Vy tak získáte atraktivní příjem z pronájmu – až cca 4 % p. a. z kupní ceny nemovitosti po odpočtu provozních nákladů. Další výhodou tohoto konceptu je úspora 20 % DPH při koupi nemovitosti.

Dokončení projektu se předpokládá v létě 2018.

Warth leží v krásném horském alpském údolí v nadmořské výšce 1 500 m a nabízí širokou škálu možností pro Vaši celoroční dovolenou.

Ozvěte se nám

Zaujala vás tato nemovitost? Chcete vytipovat dům nebo apartmán přímo na míru vašim požadavkům nebo se potřebujete jen poradit? Kontaktujte nás:

Telefon: +420 734 445 092
E-mail: info@rellox.cz

Nemovitosti v Rakousku na prodej

© 2018 - Rellox - Reality a nemovitosti Rakousko