Ski in / Ski out apartmány v nadmořské výšce 1500 m. n. m.

Ski in / Ski out apartmány v nadmořské výšce 1500 m. n. m.
Velikost: 50.00 - 66.60 m²
Cenové rozmezí: 318.000 - 513.000 €
Město: Gargellen
ID nemovitosti: SR20017
4.11.2020

Popis nemovitosti

Představujeme úžasný resort apartmánů situovaný přímo u sjezdovky v nadmořské výšce 1500 m. n. m. Je koncipován jako ski-in ski-out, což znamená, že se od resortu i zpět dostanete pohodlně na lyžích. Jaký si vyberete?

Přednosti resortu:

 • Resort přímo u sjezdovky (ski in – ski out)
 • Nadmořská výška 1500 m. n. m.
 • Romantická horská vesnice Gargellen v srdci oblíbeného Montafonu
 • Dvousezónní resort
 • Kompletní vybavení nejvyšší kvality
 • Možnost instalace privátní sauny v apartmánu
 • Profesionální správa a další pronájem apartmánů
 • Očekávané výnosy 3,5 – 5 % ročně
 • 60 apartmánů rozložených do 3 budov
 • Lobby, bar a recepce přímo v resortu
 • Kupující neplatí realitní provizi

Gargellen, nejvýše položená vesnička v Montafonu

Gargellen se rozprostírá ve výšce 1423 m. n. m. nedaleko švýcarských hranic. Láká sportovce na horské túry po starých pašeráckých stezkách, cyklisty, horolezce a samozřejmě lyžaře všech úrovní k nezapomenutelným zážitkům na více než 200 km sjezdovek. Toto místo však nabízí ještě mnohem víc. Slibuje navrácení vnitřního klidu a pohody díky uklidňující nedotčené přírodě, která oblast obklopuje.

Apartmány k prodeji do osobního vlastnictví

Rezidence sestává ze 3 budov, která zahrnuje celkem 60 apartmánů. Apartmány v budově 1 byly již prodány. Neváhejte a vyberte si některý z apartmánů v budovách 2 a 3. Přijeďte na prohlídku a nahlédněte do vzorového bytu.

Kompletní vybavení

Apartmány jsou prodávány včetně kompletního vybavení. Interiérový design vyniká přírodními materiály k vytvoření teplé a útulné atmosféry. Vkusně kombinuje tradiční a moderní prvky alpského stylu.

Komfort pro majitele i jejich hosty

Majitelé i jejich hosté mohou využívat společné prostory resortu, mezi které patří lyžárna, bar, lobby a recepce. U vybraných apartmánů je možné nechat dodatečně nainstalovat saunu. Ke všem jednotkám náleží parkovací místo v garáži a sklepní prostor pro úschovu věcí.

Atraktivní investice

Apartmány jsou určeny na prodej do osobního vlastnictví a podle územního plánu jsou určené k dalšímu pronájmu s možností částečného vlastního užívání. Vlastní užívání nemovitosti je možné, ale další pronájem musí převažovat. Pro vlastníky nemovitostí je zajištěn komplexní servis se správou a dalším pronájmem nemovitosti, bez starostí pro majitele nemovitostí. Očekávaný výnos činí 3,5 – 5 % ročně v závislosti na velikosti apartmánu.

Podmínka dalšího pronájmu nemovitosti vás nijak neomezuje při dalším nakládání s osobním vlastnictvím – tzn. nemovitost můžete kdykoliv během trvání smlouvy dalšího komerčního pronájmu prodat. Více informací o podmínkách pronájmu a vlastního užívání Vám rádi poskytneme na vyžádání.

Termín výstavby

Očekávané dokončení resortu je plánované na konec podzimu 2021 – v dostatečném předstihu před lyžařskou sezónou 2021/22.

Kontaktujte nás

Zaujala Vás nabízená nemovitost? Rádi Vám zodpovíme další dotazy, či zajistíme prohlídku nemovitosti v Rakousku. Společnost Rellox nabízí nemovitost přímo do developera a kupující neplatí realitní provizi.

Ozvěte se nám

Zaujala vás tato nemovitost? Chcete vytipovat dům nebo apartmán přímo na míru vašim požadavkům nebo se potřebujete jen poradit? Kontaktujte nás:

Telefon: +420 736 671 652
E-mail: info@rellox.cz

Nemovitosti v Rakousku na prodej

© 2023 - Rellox - Reality a nemovitosti Rakousko