Ski in / Ski out apartmány v nadmořské výšce 1500 m. n. m.

Ski in / Ski out apartmány v nadmořské výšce 1500 m. n. m.
Velikost: 28.00 - 72.80 m²
Cenové rozmezí: 173.000 - 546.000 €
Město: Gargellen
ID nemovitosti: SR20017
4.11.2020

Popis nemovitosti

Představujeme úžasný resort apartmánů situovaný přímo u sjezdovky v nadmořské výšce 1500 m. n. m. Je koncipován jako ski-in ski-out, což znamená, že se od resortu i zpět dostanete pohodlně na lyžích. Jaký si vyberete?

Přednosti resortu:

 • Resort přímo u sjezdovky (ski in – ski out)
 • Nadmořská výška 1500 m. n. m.
 • Romantická horská vesnice Gargellen v srdci oblíbeného Montafonu
 • Dvousezónní resort
 • Kompletní vybavení nejvyšší kvality
 • Možnost instalace privátní sauny v apartmánu
 • Profesionální správa a další pronájem apartmánů
 • Očekávané výnosy 3,5 – 5 % ročně
 • 60 apartmánů rozložených do 3 budov
 • Lobby, bar a recepce přímo v resortu
 • Kupující neplatí realitní provizi

Gargellen, nejvýše položená vesnička v Montafonu

Gargellen se rozprostírá ve výšce 1423 m. n. m. nedaleko švýcarských hranic. Láká sportovce na horské túry po starých pašeráckých stezkách, cyklisty, horolezce a samozřejmě lyžaře všech úrovní k nezapomenutelným zážitkům na více než 200 km sjezdovek. Toto místo však nabízí ještě mnohem víc. Slibuje navrácení vnitřního klidu a pohody díky uklidňující nedotčené přírodě, která oblast obklopuje.

Apartmány k prodeji do osobního vlastnictví

Rezidence sestává ze 3 budov, která zahrnuje celkem 60 apartmánů. Apartmány v budově 1 byly již prodány. Neváhejte a vyberte si některý z apartmánů v budovách 2 a 3. Přijeďte na prohlídku a nahlédněte do vzorového bytu.

Kompletní vybavení

Apartmány jsou prodávány včetně kompletního vybavení. Interiérový design vyniká přírodními materiály k vytvoření teplé a útulné atmosféry. Vkusně kombinuje tradiční a moderní prvky alpského stylu.

Komfort pro majitele i jejich hosty

Majitelé i jejich hosté mohou využívat společné prostory resortu, mezi které patří lyžárna, bar, lobby a recepce. U vybraných apartmánů je možné nechat dodatečně nainstalovat saunu. Ke všem jednotkám náleží parkovací místo v garáži a sklepní prostor pro úschovu věcí.

Atraktivní investice

Apartmány jsou určeny na prodej do osobního vlastnictví a podle územního plánu jsou určené k dalšímu pronájmu s možností částečného vlastního užívání. Vlastní užívání nemovitosti je možné, ale další pronájem musí převažovat. Pro vlastníky nemovitostí je zajištěn komplexní servis se správou a dalším pronájmem nemovitosti, bez starostí pro majitele nemovitostí. Očekávaný výnos činí 3,5 – 5 % ročně v závislosti na velikosti apartmánu.

Podmínka dalšího pronájmu nemovitosti vás nijak neomezuje při dalším nakládání s osobním vlastnictvím – tzn. nemovitost můžete kdykoliv během trvání smlouvy dalšího komerčního pronájmu prodat. Více informací o podmínkách pronájmu a vlastního užívání Vám rádi poskytneme na vyžádání.

Nová pravidla pro DPH v Rakousku

Od 1. ledna 2022 platí v Rakousku nová pravidla v oblasti DPH. Vezměte prosím na vědomí, že možnosti přeúčtování DPH z kupní ceny se mohou v jednotlivých případech lišit. Pro konečné podmínky vratky, respektive přeúčtování DPH je nutné vždy kontaktovat daňového poradce. Kontakt na rakouského daňového poradce Vám rádi zprostředkujeme.

Termín výstavby

Očekávané dokončení resortu je plánované na konec podzimu 2021 – v dostatečném předstihu před lyžařskou sezónou 2021/22.

Kontaktujte nás

Zaujala Vás nabízená nemovitost? Rádi Vám zodpovíme další dotazy, či zajistíme prohlídku nemovitosti v Rakousku. Společnost Rellox nabízí nemovitost přímo do developera a kupující neplatí realitní provizi.

Ozvěte se nám

Zaujala vás tato nemovitost? Chcete vytipovat dům nebo apartmán přímo na míru vašim požadavkům nebo se potřebujete jen poradit? Kontaktujte nás:

Telefon: +420 736 671 652
E-mail: info@rellox.cz

Nemovitosti v Rakousku na prodej

© 2022 - Rellox - Reality a nemovitosti Rakousko