Ski in – ski out apartmány přímo u lanovky v 1640 m n. m.

Ski in – ski out apartmány přímo u lanovky v 1640 m n. m.
Velikost: 63.85 - 89.28 m²
Cenové rozmezí: 395.000 - 499.000 €
Město: Katschberg
ID nemovitosti: PR20136
1.1.2022

Popis nemovitosti

Představujeme exkluzivní resort 15 apartmánů v centru lyžařské oblasti Katschberg/ Aineck, přímo u fantastické sjezdovky s úchvatným panoramatickým výhledem na okolní alpské vrcholky. Apartmány jsou koncipovány jako ski in ski out, což znamená, že se pohodlně dostanete k lanovce i ze sjezdovky na lyžích až k domu. Apartmány jsou připraveny k okamžitému předání!

Přednosti resortu

 • Ski in – ski out apartmány přímo u lanovky
 • 17 apartmánů s 1 – 3 ložnicemi
 • Venkovní parkovací místa
 • 350 metrů od lanovky Gamskogel Express Talstation
 • Bezprostřední blízkost obchodů, restaurací a služeb
 • Golf Club Lungau 9 km od resortu
 • Jezero Millstätter See, druhé největší jezero Korutan, pouze 35 km od resortu
 • Kompletní systém správy a dalšího pronájmu.
 • Atraktivní možnosti vlastního využití = 28 dní v roce ZDARMA
 • Příjemný rodinný resort s duální sezónou
 • Kompletní vybavení apartmánů
 • Recepce, lobby, lyžárna, lyžařská škola, půjčovna lyží
 • Wellness se saunou a relaxační místností ve vedlejší budově

Katschberg – prázdninový ráj

Na pomezí Korutan a Salcburska, uprostřed úžasné nedotčené přírody, se ukrývá rodinné středisko Katschberg. V létě na vás čeká hotový prázdninový ráj s desítkami kilometrů turistických a cyklistických tras, golfovým hřištěm či horolezeckými trasami. K volnému užívání je také mnoho sportovišť – tenis, fotbal, plážový volejbal a jiné. Děti nadchne letní bobová dráha, vodní svět či dětská zoo.

Katschberg – moderní lyžařské středisko

Katschberg představuje moderní horský resort se 70 km převážně červených sjezdovek. Jedná se o jeden z nejdynamičtěji se rozvíjejících turistických regionů v Rakousku. Moderní lanovky, pohodové, přehledné, vzájemně propojené sjezdovky a útulné horské chaty utváří rodinně přívětivý areál. Katschberg cílí především na rodiny s dětmi od 4 do 12 let, již je přizpůsobena veškerá infrastruktura. Katschberg je součástí oblastního skipasu Lungo, který platí i v blízkém Lungau nebo Obertauernu. Dále je součástí korutanského superskipasu nebo salcburské Super Skicard.

Apartmány v moderním alpském stylu

Představujeme exkluzivní resort 15 apartmánů v centru lyžařské oblasti Katschberg/ Aineck, přímo u fantastické sjezdovky s úchvatným panoramatickým výhledem na okolní alpské vrcholky. Apartmány stejně jako společné prostory resortu zaujmou svým moderním dekorem s vkusnými detaily v alpském stylu. Apartmány budou předány jejich novým majitelům kompletně zařízené a vybavené tak, aby je bylo možné ihned začít pronajímat.

Majitelé i jejich hosté mohou využít služby recepce, lobby, lyžárnu a wellness se saunou a relaxační místností, které se nachází ve vedlejší budově. V přízemí domu je také lyžařská škola včetně půjčovny lyží.

Budova byla postavena v roce 1980 a v roce 2020 prošla kompletní renovací.

Atraktivní investice

Apartmány jsou určeny na prodej do osobního vlastnictví a podle územního plánu jsou určené k dalšímu pronájmu s možností částečného vlastního užívání. Vlastní užívání nemovitosti je možné, ale další pronájem musí převažovat. Pro vlastníky nemovitostí je zajištěn komplexní servis se správou a dalším pronájmem nemovitosti, bez starostí pro majitele nemovitostí. Očekávané příjmy z pronájmu se pohybují na úrovni cca 4 – 5 % po odpočtu provozních nákladů a před zdaněním.

Vlastní užívání apartmánu je možné kdykoliv, když není obsazen. Vlastník si může rezervovat apartmán až na 28 dní v roce ZDARMA, z toho maximálně 14 dní v období hlavní zimní sezóny. Hradí pouze závěrečný úklid, ložní prádlo a vzdušné za osobu/ noc.

Podmínka dalšího pronájmu nemovitosti vás nijak neomezuje při dalším nakládání s osobním vlastnictvím – tzn. nemovitost můžete kdykoliv během trvání smlouvy dalšího komerčního pronájmu prodat. Více informací o podmínkách pronájmu a vlastního užívání Vám rádi poskytneme na vyžádání.

Kontaktujte nás

Zaujala Vás tato nabídka? Rádi Vám zodpovíme další dotazy, či zajistíme prohlídku nemovitostí v Rakousku. Kontaktujte nás.

Ozvěte se nám

Zaujala vás tato nemovitost? Chcete vytipovat dům nebo apartmán přímo na míru vašim požadavkům nebo se potřebujete jen poradit? Kontaktujte nás:

Telefon: +420 736 671 652
E-mail: info@rellox.cz

Nemovitosti v Rakousku na prodej

© 2022 - Rellox - Reality a nemovitosti Rakousko