Ski in – ski out apartmány přímo u lanovky v 1640 m n. m.

Ski in – ski out apartmány přímo u lanovky v 1640 m n. m.
Velikost: 35.09 - 89.28 m²
Cenové rozmezí: 269.000 - 499.000 €
Město: Katschberg
ID nemovitosti: PR20136
1.1.2022

Popis nemovitosti

Představujeme exkluzivní resort 15 apartmánů v centru lyžařské oblasti Katschberg/ Aineck, přímo u fantastické sjezdovky s úchvatným panoramatickým výhledem na okolní alpské vrcholky. Apartmány jsou koncipovány jako ski in ski out, což znamená, že se pohodlně dostanete k lanovce i ze sjezdovky na lyžích až k domu. Apartmány jsou připraveny k okamžitému předání!

Přednosti resortu

 • Ski in – ski out apartmány přímo u lanovky
 • 17 apartmánů s 1 – 3 ložnicemi
 • Venkovní parkovací místa
 • 350 metrů od lanovky Gamskogel Express Talstation
 • Bezprostřední blízkost obchodů, restaurací a služeb
 • Golf Club Lungau 9 km od resortu
 • Jezero Millstätter See, druhé největší jezero Korutan, pouze 35 km od resortu
 • Kompletní systém správy a dalšího pronájmu.
 • Atraktivní možnosti vlastního využití = 28 dní v roce ZDARMA
 • Příjemný rodinný resort s duální sezónou
 • Kompletní vybavení apartmánů
 • Recepce, lobby, lyžárna, lyžařská škola, půjčovna lyží
 • Wellness se saunou a relaxační místností ve vedlejší budově

Katschberg – prázdninový ráj

Na pomezí Korutan a Salcburska, uprostřed úžasné nedotčené přírody, se ukrývá rodinné středisko Katschberg. V létě na vás čeká hotový prázdninový ráj s desítkami kilometrů turistických a cyklistických tras, golfovým hřištěm či horolezeckými trasami. K volnému užívání je také mnoho sportovišť – tenis, fotbal, plážový volejbal a jiné. Děti nadchne letní bobová dráha, vodní svět či dětská zoo.

Katschberg – moderní lyžařské středisko

Katschberg představuje moderní horský resort se 70 km převážně červených sjezdovek. Jedná se o jeden z nejdynamičtěji se rozvíjejících turistických regionů v Rakousku. Moderní lanovky, pohodové, přehledné, vzájemně propojené sjezdovky a útulné horské chaty utváří rodinně přívětivý areál. Katschberg cílí především na rodiny s dětmi od 4 do 12 let, již je přizpůsobena veškerá infrastruktura. Katschberg je součástí oblastního skipasu Lungo, který platí i v blízkém Lungau nebo Obertauernu. Dále je součástí korutanského superskipasu nebo salcburské Super Skicard.

Apartmány v moderním alpském stylu

Představujeme exkluzivní resort 15 apartmánů v centru lyžařské oblasti Katschberg/ Aineck, přímo u fantastické sjezdovky s úchvatným panoramatickým výhledem na okolní alpské vrcholky. Apartmány stejně jako společné prostory resortu zaujmou svým moderním dekorem s vkusnými detaily v alpském stylu. Apartmány budou předány jejich novým majitelům kompletně zařízené a vybavené tak, aby je bylo možné ihned začít pronajímat.

Majitelé i jejich hosté mohou využít služby recepce, lobby, lyžárnu a wellness se saunou a relaxační místností, které se nachází ve vedlejší budově. V přízemí domu je také lyžařská škola včetně půjčovny lyží.

Budova byla postavena v roce 1980 a v roce 2020 prošla kompletní renovací.

Atraktivní investice

Apartmány jsou určeny na prodej do osobního vlastnictví a podle územního plánu jsou určené k dalšímu pronájmu s možností částečného vlastního užívání. Vlastní užívání nemovitosti je možné, ale další pronájem musí převažovat. Pro vlastníky nemovitostí je zajištěn komplexní servis se správou a dalším pronájmem nemovitosti, bez starostí pro majitele nemovitostí. Očekávané příjmy z pronájmu se pohybují na úrovni cca 4 – 5 % po odpočtu provozních nákladů a před zdaněním.

Vlastní užívání apartmánu je možné kdykoliv, když není obsazen. Vlastník si může rezervovat apartmán až na 28 dní v roce ZDARMA, z toho maximálně 14 dní v období hlavní zimní sezóny. Hradí pouze závěrečný úklid, ložní prádlo a vzdušné za osobu/ noc.

Podmínka dalšího pronájmu nemovitosti vás nijak neomezuje při dalším nakládání s osobním vlastnictvím – tzn. nemovitost můžete kdykoliv během trvání smlouvy dalšího komerčního pronájmu prodat. Více informací o podmínkách pronájmu a vlastního užívání Vám rádi poskytneme na vyžádání.

Nová pravidla pro DPH v Rakousku

Od 1. ledna 2022 platí v Rakousku nová pravidla v oblasti DPH. Vezměte prosím na vědomí, že možnosti přeúčtování DPH z kupní ceny se mohou v jednotlivých případech lišit. Pro konečné podmínky vratky, respektive přeúčtování DPH je nutné vždy kontaktovat daňového poradce. Kontakt na rakouského daňového poradce Vám rádi zprostředkujeme.

Kontaktujte nás

Zaujala Vás tato nabídka? Rádi Vám zodpovíme další dotazy, či zajistíme prohlídku nemovitostí v Rakousku. Kontaktujte nás.

Ozvěte se nám

Zaujala vás tato nemovitost? Chcete vytipovat dům nebo apartmán přímo na míru vašim požadavkům nebo se potřebujete jen poradit? Kontaktujte nás:

Telefon: +420 736 671 652
E-mail: info@rellox.cz

Nemovitosti v Rakousku na prodej

© 2022 - Rellox - Reality a nemovitosti Rakousko