Ski Arlberg: Luxusní apartmány v 1495 m. n. m.

Ski Arlberg: Luxusní apartmány v 1495 m. n. m.
Velikost: 44.80 - 151.50 m²
Cenové rozmezí: 530.000 - 2.745.200 €
Město: Nesslegg
ID nemovitosti: SM19985
18.9.2020

Popis nemovitosti

Resort se rozprostírá ve výšce 1495 metrů nad hladinou moře, na sluncem zalitém svahu v jihovýchodní části alpské vesničky Nesslegg. Ta leží v dosahu prestižních zimních středisek Lech, Zürs a Warth, které jsou díky průměrným 11 metrům sněhu ročně označována jako sněhově nejbohatší střediska Alp.

Přednosti resortu

 • Blízkost lyžařského areálu Ski Arlberg
 • Garance sněhu – průměrně 11 metrů přírodního sněhu ročně
 • Flexibilita vlastního využití – apartmány s možností až 6 nebo 8 týdnů vlastního využití, nebo apartmány bez nutnosti pronájmu s neomezeným vlastním využitím
 • Výnosy až 7 % ročně z kupní ceny apartmánu bez DPH a bez vedlejších nákladů po odpočtu provozních nákladů a před zdaněním.
 • Bez starostí pro majitele – zajištěný systém správy a dalšího pronájmu
 • Kompletní vybavení apartmánů – možnost výběru ze 3 exkluzivních nábytkových balíčků
 • Nedaleko jezera Körbersee, nejkrásnějšího místa v Rakousku
 • Vynikající dostupnost – váš apartmán je celoročně snadno dostupný autem i autobusem.
 • Podzemní garáže
 • Rozmanitost – možnost pořádání akcí a seminářů ve výšce 1495 m. n. m. v konferenčním a tanečním sálu pod značkou DoubleTree by Hilton.

Ski Arlberg

Prestižní zimní středisko a pravděpodobně nejznámější lyžařská oblast v zemi – Ski Arlberg – leží v blízkosti resortu. Nachází se mezi Tyrolskem a Vorarlberskem a od roku 2017 je největším propojeným lyžařským areálem v Rakousku. Tato oblast, známá jako „kolébka alpského lyžování a zimních sportů“ získala v posledních letech několik titulů. Mimo jiné v roce 2017 titul „Nejlepší světová lyžařská oblast“.

Od listopadu do dubna je Arlberg magnetem pro stovky tisíc nadšenců zimních sportů, ale také pro stále více lidí, kteří hledají klid a pohodu. Nabízí 305 km propojených perfektně upravených sjezdovek, 200 km sjezdovek pro free-ride, 88 ultramoderních vleků a lanovek, 40 km zimních turistických stezek, 27 km běžeckých tras, kluziště, sáňkařské dráhy a mnoho dalšího.

Plánované lanovkové spojení

Přímo před resortem je zastávka skibusu, odkud se snadno dostanete do lyžařského areálu. Majitel resortu nyní jedná o možnosti výstavby lanovky, která by vedla přímo od resortu do lyžařské oblasti. Pokud budou vydána všechna potřebná povolení, chtěl by lanovku postavit do doby dokončení resortu.

Nesslegg

Nesslegg byl vždy oblíbeným útočištěm pro milovníky přírody, turisty a cestovatele. Vzduch je zde úžasně čistý, příroda nedotčená, v zimě je zde více sněhu než kdekoli jinde v Evropě. A přesto je náhorní plošina celý rok zalitá sluncem. Není divu, že bylo toto místo, konkrétně místní jezero Körbersee, vyhlášeno v roce 2017 jako nejkrásnější místo v zemi. Oblast je přírodní rezervací a láká na výjimečné přírodní krásy v létě i v zimě. Vrcholky hor tyčících se do nebe dosahují výšky okolo 2500 metrů.

Apartmány k prodeji do osobního vlastnictví

Resort vyniká vkusnou kombinací moderních a tradičních prvků. Zahrnuje 133 útulných hotelových pokojů a 50 luxusně zařízených moderních apartmánů. Úžasná poloha resortu ve vesničce Nesslegg umožňuje nádherné výhledy na nejvyšší hory Bregenzského lesa: Widderstein, Braunarlspitze, Mohnenfluh, Juppenstpitze a Hochkünzelspitze. Přestože jsou apartmány postaveny ve vysokohorské oblasti, jsou celoročně snadno dostupné.

Kompletní vybavení apartmánů

Apartmány jsou stavěny s použitím materiálů špičkové kvality. Jsou plně zařízené a zahrnují kuchyň s jídelnou a moderními spotřebiči, prostorné koupelny s podlahovým topením a dešťovou sprchou, obývací pokoj s pohodlným posezením, prostorné ložnice a terasy. Apartmány jsou k dispozici v široké škále velikostí. Na výběr je ze 3 stylů vybavení.

Majitel si může zakoupit také podzemní parkovací místo. K dispozici je také venkovní parkoviště bez přidělených míst ke konkrétním apartmánů.

Výjimečná vybavenost resortu

Resort zahrnuje řadu služeb, kterou při svém pobytu vy i vaši hosté oceníte. Součástí jsou 2 restaurace, prostorné wellness a SPA, fitness, recepce, prostorné lobby s krbem, bar a salonek, směnárna, bankomat, obchod, lyžárna, monitorovaná úschovna zavazadel, vlastní půjčovna lyží a multifunkční konferenční sál v hotelu pod značkou DoubleTree by Hilton.

Atraktivní investice

Apartmány vám jako majiteli nabízí možnost užít si dovolenou na jednom z nejkrásnějších míst v Alpách – v ráji zimních sportů Lech / Zürs / Warth / Schröcken am Arlberg, a přitom získávat příjmy z pronájmu ze své investice. Majitelé mají navíc možnost využívat všechny služby a zařízení v resortu. Podstatné je, že je investice nastavena tak, aby s ní měl majitel minimum starostí. Nastavený provozovatel profesionálně spravuje resort a v době vaší nepřítomnosti se o něj stará. V rámci komplexu existují 3 možnosti užívání nemovitosti:

 • Investiční model – výnosy až 7 % ročně, vlastní využití až 6 týdnů v roce
 • Ferienwohnung – pronájem nutný po dobu 20 let s možností částečného vlastního využití, od 21. roku možnost vlastního užívání bez nutnosti dalšího pronájmu
 • Zweitwohnsitz – bez nutnosti dalšího pronájmu.

Nová pravidla pro DPH v Rakousku

Od 1. ledna 2022 platí v Rakousku nová pravidla v oblasti DPH. Vezměte prosím na vědomí, že možnosti přeúčtování DPH z kupní ceny se mohou v jednotlivých případech lišit. Pro konečné podmínky vratky, respektive přeúčtování DPH je nutné vždy kontaktovat daňového poradce. Kontakt na rakouského daňového poradce Vám rádi zprostředkujeme.

Termín výstavby

Výstavba byla zahájena v roce 2019 a její dokončení se předpokládá nejpozději na konci roku 2022.

Kontaktujte nás

Zaujala Vás nabízená nemovitost? Rádi Vám zodpovíme další dotazy, či zajistíme prohlídku nemovitosti v Rakousku. Společnost Rellox nabízí nemovitost přímo do developera a kupující neplatí realitní provizi.

Ozvěte se nám

Zaujala vás tato nemovitost? Chcete vytipovat dům nebo apartmán přímo na míru vašim požadavkům nebo se potřebujete jen poradit? Kontaktujte nás:

Telefon: +420 736 671 652
E-mail: info@rellox.cz

Nemovitosti v Rakousku na prodej

© 2022 - Rellox - Reality a nemovitosti Rakousko