Moderní resort apartmánů v blízkosti sjezdovek Hauser Kaibling

Moderní resort apartmánů v blízkosti sjezdovek Hauser Kaibling
Velikost: 25.04 - 112.98 m²
Cenové rozmezí: 129.900 - 419.900 €
Město: Öblarn
ID nemovitosti: AV20060
26.1.2021

Popis nemovitosti

Představujeme nový resort apartmánů v centru vesničky Öblarn, která je známá jako hlavní město kultury regionu Liezen. Od lyžařského ráje oblasti Schladming Dachstein ji dělí pouze 19 km. Resort sestává ze dvou propojených budov s restaurací, wellness se saunami, menší recepce, podzemních garáží a 29 apartmánů nabízených k prodeji do osobního vlastnictví. U apartmánů je zajištěn kompletní systém správy a dalšího pronájmu. Po 20 letech bude možné apartmány užívat jako své druhé bydlení, tedy bez podmínky dalšího pronájmu! Jaký si vyberete?

Přednosti resortu:

 • Bezpečná investice s bonusem příjemné dovolené.
 • Po 20 letech možnost využití jako druhé bydlení bez podmínky dalšího pronájmu.
 • Region Schladming Dachstein, Ski Amadé.
 • Öblarn – hlavní město kultury regionu Liezen.
 • Bezprostřední blízkost obchodů a služeb.
 • 29 apartmánů do osobního vlastnictví.
 • Možnost propojení vybraných apartmánů.
 • Kompletní vybavení.
 • Garážová a venkovní parkovací místa.
 • Restaurace, wellness se saunami a infračervenými kabinami, recepce.
 • Propracovaný systém správy a dalšího pronájmu.
 • Renomovaná správcovská společnost.
 • Příznivá cena.
 • Kupující neplatí realitní provizi.

Öblarn

Öblarn s nádherným barokním kostelem se nachází v regionu Schladming Dachstein mezi horami Gumpeneck (2 226 m n. m.) a Grimming (2 351 m n. m.). Od lanovek Hauser Kaibling ji dělí pouze 19 km, od centra města Schladming 27 km a od ledovce Dachstein přibližně 40 km. Öblarn je právem označován za kulturně nejaktivnější obec okresu Liezen. Kromě festivalu Festspiel se zde pravidelně koná Öblarn Krampusspiel, který je součástí UNESCO.

Vesnička si zachovává svůj původní ráz včetně tradičního náměstí, které se po staletí nezměnilo. Infrastruktura je zde však moderní. Součástí je supermarket Spar, kavárna, pekárna, obchod se sportovním oblečením, škola, banky, pošta i nádraží.

Apartmány k prodeji do osobního vlastnictví

Projekt zahrnuje celkem 29 útulných hotelových pokojů a apartmánů. Některé z nich je možné propojit a získat větší prostor pro vás i vaše hosty. Úžasné prostorné apartmány stejně jako společné prostory resortu zaujmou svým moderním dekorem s vkusnými detaily v alpském stylu. To vše doplňují kvalitní hotelové služby, které pozvednou váš pobyt zde na zcela novou úroveň.

V interiérech i v exteriéru bude použit kvalitní materiál, fasáda domu bude dekorována dřevem. Projekt bude postaven v typickém alpském stylu.

Kompletní vybavení

Apartmány budou předány jejich novým majitelům kompletně zařízené a vybavené tak, aby je bylo možné ihned začít pronajímat. Jako vlastník si samozřejmě můžete vybrat z několika nábytkových balíčků, které byly pečlivě vytvořeny architekty a interiérovými designéry.

Relax, klid, soukromí

Po aktivním dni stráveném na lyžích nebo na kolech si užijte dokonalou relaxaci ve wellness se saunami, infračervenou kabinou a odpočinkovou místností, které je rovněž součástí rezidence. K dispozici je vám také recepce. Samozřejmostí je dostatek garážových i venkovních parkovacích míst a lyžárna. Svůj den pak můžete zakončit v restauraci, která bude součástí resortu.

Atraktivní investice i druhé bydlení

Apartmány jsou určeny na prodej do osobního vlastnictví a podle územního plánu jsou určené k dalšímu pronájmu s možností částečného vlastního užívání. Vlastní užívání nemovitosti je možné, ale další pronájem musí převažovat. Pro vlastníky nemovitostí je zajištěn komplexní servis se správou a dalším pronájmem nemovitosti, bez starostí pro majitele nemovitostí. Očekávané příjmy z pronájmu se pohybují na úrovni cca 2,88 % v prvním roce, 3,99 % ve druhém roce a 4,25 % ve třetím roce.

Podmínka dalšího pronájmu nemovitosti vás nijak neomezuje při dalším nakládání s osobním vlastnictvím – tzn. nemovitost můžete kdykoliv během trvání smlouvy dalšího komerčního pronájmu prodat.

V současné době existuje potvrzení od obce Öblarn, že nemovitost lze po vypršení provozní smlouvy (20 let), využívat jako druhé bydlení, tedy BEZ PODMÍNKY DALŠÍHO PRONÁJMU!

Termín výstavby

Výstavba projektu bude zahájena, jakmile bude prodáno 60 % jednotek. Plánované dokončení je v červnu 2022, nejpozději na konci prosince 2022.

Projekt staví renomovaný developer s mnohaletou historií na rakouském trhu, který se pyšní množstvím úspěšně realizovaných projektů. Pro investora představuje garanci kvality a bezpečně uložených prostředků.

Kontaktujte nás

Zaujala Vás nabízená nemovitost? Rádi Vám zodpovíme další dotazy, či zajistíme prohlídku místa výstavby v Rakousku. Společnost Rellox nabízí nemovitost přímo do developera a kupující neplatí realitní provizi.

Ozvěte se nám

Zaujala vás tato nemovitost? Chcete vytipovat dům nebo apartmán přímo na míru vašim požadavkům nebo se potřebujete jen poradit? Kontaktujte nás:

Telefon: +420 736 671 652
E-mail: info@rellox.cz

Nemovitosti v Rakousku na prodej

© 2021 - Rellox - Reality a nemovitosti Rakousko