Saalbach: Nové ski in/ski out apartmány u sjezdovky

Saalbach: Nové ski in/ski out apartmány u sjezdovky
Velikost: 44.30 - 92.70 m²
Město: Saalbach
ID nemovitosti: AP19360
7.4.2016

Popis nemovitosti

Rezidenční projekt vzniká na jižním slunečném svahu Saalbachu v blízkosti lanovky Kohlmais s výhledem na Saalbach a Glemmtal. Pětipatrová rezidence se skládá ze 43 apartmánů s terasami či balkóny, podzemních parkovacích míst a venkovních parkovacích míst. Projekt je koncipován jako ski in/ski out, což znamená, že se na lyžích dostanete na sjezdovku i ze sjezdovky.

V budově je k dispozici restaurace, bar, bazén a další hotelové služby, které zajistí Vám i Vašim hostům příjemnou dovolenou.

Apartmány jsou zařízené nábytkem. Ke každému apartmánu náleží balkón, komora a parkovací místo v podzemní garáži. Můžete si vybrat mezi studii a apartmány s jednou až dvěma ložnicemi.

Rezidence je svým majitelům i hostům k dispozici po celý rok.

Saalbach je situován v Salzbursku, které sousedí s Tyrolskem a nachází se nedaleko státní hranice s Německem. V létě je toto středisko známé jako rodinné středisko, nebo jako středisko pro milovníky horské turistiky a cyklistiky. V zimě je Vám k dispozici mnoho lanovek a sjezdovek v rámci lyžařské oblasti Skicirkus, do které patří Saalbach, Hinterglemm, Fieberbrunn a Leogang.

Skicirkus je největší lyžařskou oblastí v Rakousku. Díky spojení Fieberbrunnu s částí Saalbach-Hinterglemm-Leogang se tato lyžařská oblast stala jednou z největších na světě. Nová kabinková lanovka tak nespojuje jen dvě lyžařské oblasti, ale i dvě spolkové země Rakouska – Salzbursko a Tyrolsko. Díky této nové kabinkové lanovce můžete využít o 20 % sjezdovek více než v minulosti – celkem 270 km. Čeká na Vás i mnoho snowparků, free ride lyžování, zimní turistické trasy, běžecké tratě, apres ski bary a mnoho dalšího.

V létě se můžete vydat na výlet na více než 400 km značených turistických tras, 720 km cyklostezek nebo navštívit jedno ze třech nedalekých golfových hřišť (v okruhu 30 km). Můžete si zahrát i minigolf, tenis nebo se projet na koni.

Apartmány jsou určeny na prodej do osobního vlastnictví, nicméně majitel nemovitosti je povinen tuto nemovitost dále komerčně pronajímat. Vlastní užívání nemovitosti je možné několik týdnů v roce, ale další pronájem musí převažovat. Pro vlastníky nemovitostí je zajištěn komplexní servis se správou a dalším pronájmem nemovitosti, bez starostí pro majitele nemovitostí. Majitel získává atraktivní flexibilní příjem z pronájmu ve výši 4,5 – 5 %. Nájemní smlouva se uzavírá na 15 let. Vlastník nemovitosti má možnost využít i nabídku garantovaného příjmu z pronájmu ve výši 4 % na dobu 5 let. Výše garantovaného příjmu z pronájmu se vypočítává z ceny apartmánu bez DPH včetně parkovacího místa, standardního inventáře a vedlejších nákladů.

Podmínka dalšího pronájmu nemovitosti vás nijak neomezuje při dalším nakládání s osobním vlastnictvím – tzn. nemovitost můžete kdykoliv během trvání smlouvy dalšího komerčního pronájmu prodat. Více informací o podmínkách pronájmu a vlastního užívání Vám rádi poskytneme na vyžádání.

Apartmány budou dokončeny na zimní sezónu 2018.

Zaujala Vás nabízená nemovitost? Rádi Vám zodpovíme další dotazy, či zajistíme prohlídku nemovitosti v Rakousku. Společnost Rellox nabízí nemovitost přímo do developera a kupující neplatí realitní provizi.

Ozvěte se nám

Zaujala vás tato nemovitost? Chcete vytipovat dům nebo apartmán přímo na míru vašim požadavkům nebo se potřebujete jen poradit? Kontaktujte nás:

Telefon: +420 733 532 291
E-mail: info@rellox.cz

Nemovitosti v Rakousku na prodej

© 2018 - Rellox - Reality a nemovitosti Rakousko