Saalbach: Nové ski in/ski out apartmány u sjezdovky

Saalbach: Nové ski in/ski out apartmány u sjezdovky
Velikost: 44.30 - 92.70 m²
Cenové rozmezí: 346.000 - 1.364.000 €
Město: Saalbach
ID nemovitosti: AP19360
7.4.2016

Popis nemovitosti

Nový rezidenční projekt přímo u sjezdovky, ski in/ski out, restaurace, bazén, wellness, příjem z pronájmu až 5 %, kupující neplatí realitní provizi.

Projekt vzniká na jižním slunečném svahu Saalbachu v blízkosti lanovky Kohlmais s výhledem na Saalbach a Glemmtal. V pětipatrové rezidenci bude 43 apartmánů s terasou nebo balkónem. Chybět nebude restaurace, bar, bazén a další hotelové služby, které vám nebo vašim hostům zajistí příjemnou dovolenou. K dispozici budou jak podzemní parkovací stání, tak venkovní. Projekt je koncipován jako ski in/ski out, na lyžích se tak dostanete na sjezdovku i ze sjezdovky.

Apartmány budou zařízené nábytkem. Ke každému apartmánu náleží balkón, komora a parkovací místo v podzemní garáži. Můžete si vybrat mezi studii a apartmány s jednou nebo dvěma ložnicemi. Rezidenci je možné využívat v průběhu celého roku.

Apartmány jsou určené ke kombinaci vlastního užívání a dalšího komerčního pronájmu. O pronájem se postará profesionální agentura, vlastníkovi tak nevznikají žádné starosti. Získat naopak může atraktivní příjem z pronájmu ve výši 4,5 – 5 %. Nájemní smlouva se uzavírá na 15 let. Apartmány budou dokončeny na zimní sezónu 2017.

Zaujala Vás nabízená nemovitost? Rádi Vám zodpovíme další dotazy, či zajistíme prohlídku nemovitosti v Rakousku. Společnost Rellox nabízí nemovitost přímo do developera a kupující neplatí realitní provizi.

Ozvěte se nám

Zaujala vás tato nemovitost? Chcete vytipovat dům nebo apartmán přímo na míru vašim požadavkům nebo se potřebujete jen poradit? Kontaktujte nás:

Telefon: +420 734 445 092
E-mail: info@rellox.cz

Nemovitosti v Rakousku na prodej

© 2018 - Rellox - Reality a nemovitosti Rakousko