Rodinný resort apartmánů s úžasným výhledem

Rodinný resort apartmánů s úžasným výhledem
Velikost: 66.57 - 138.39 m²
Cenové rozmezí: 305.880 - 604.580 €
Město: Bad Mitterndorf
ID nemovitosti: SH20094
9.4.2021

Popis nemovitosti

Představujeme rodinný apartmánový resort, který se nachází v 850 m n. m. na slunném místě Bad Mitterndorfu obklopeném mocnými vrcholky Alp. Apartmány v tomto projektu jsou určené k druhému a rekreačnímu bydlení, což je u nových projektů v Alpách velká vzácnost. Apartmány se nemusejí, ale mohou dále pronajímat. Využijte tuto jedinečnou příležitost a splňte si sen o druhém bydlení v Alpách.

Přednosti resortu

 • Bez podmínky dalšího pronájmu.
 • Moderní alpské apartmány v 850 m n. m.
 • Menší rodinný resort s 9 apartmány.
 • Maximálně prosvětlené interiéry.
 • Slunné terasy a balkony s působivým výhledem na hory.
 • Privátní zahrady u apartmánů v přízemí.
 • Vynikající dostupnost.
 • Uprostřed štýrské Solné komory.
 • Bohatá nabídka volnočasových aktivit v létě i v zimě.
 • Pravé dřevěné parkety v obývacích pokojích a v ložnicích.
 • Kvalitní dlažba v koupelnách, kuchyni a na chodbách.
 • Energeticky úsporná konstrukce.
 • Podlahové topení ve všech místnostech.
 • Platba téměř celé kupní ceny po dokončení.
 • Vynikající dostupnost – z Prahy jen cca 4,5 hodiny autem.

Skvělé umístění resortu

V pěší dostupnosti se nachází obchod a restaurace. Pouze 2 km odsud je venkovní plavecký bazén a centrum města Bad Mitterndorf s mnoha obchody a restauracemi a rovněž vyhledávané termální lázně Grimming. V létě je okouzlujícím místem jezero Grundlsee, rozprostírající se pouze 14 km od resortu.

K lanovce lyžařského střediska Tauplitz se dostanete po 10 minutách jízdy. Proslulé lyžařské středisko Schladming je 40 minut odsud.

Bad Mitterndorf

Bad Mitterndorf je klidné rodinné středisko oblíbené v průběhu letní i zimní sezóny.

V zimě na Vás čeká rodinné lyžařské středisko s perfektně upravenými sjezdovkami. K dispozici jsou služby lyžařských instruktorů pro děti i dospělé. Samozřejmostí jsou tradiční restaurace přímo na sjezdovkách. Vyhlášená lyžařská oblast Schladming je jen 40 minut jízdy odsud. Oblast je oblíbená i pro vyznavače běžeckého lyžování. Síť běžeckých tras okolo Bad Mitterdorf je největším centrem v bolasti Ausserland – Salzkammergut. Najdete zde 145 km upravovaných běžeckých tratí. Bad Mitterndorf je pravidelným hostitelem závodu Steirlauf.

V létě se můžete po turistických výstupech nebo cyklistických výletech osvěžit ve venkovních bazénech nebo v průzračných vodách četných horských jezer. Pro méně náročné výlety můžete využít 4-sedačkové lanovky Taplitz I a II, které vás pohodlně vyvezou na Tauplitzalm (1656 m n. m.), největší náhorní plošinu ve střední Evropě. Ideální místo pro aktivní odpočinek pro vaší rodinu!

Apartmánový resort

Představujeme menší rodinný resort s 9 apartmány v moderním alpském stylu. Nabízené apartmány zahrnují 2 ložnice, obývací pokoj, kuchyň, koupelnu/ WC a velkou terasa, odkud si můžete vychutnat nádherný výhled na okolní hory.

K apartmánům v přízemí náleží předzahrádka. Apartmány v prvním patře jsou vybaveny balkony. Na pozemku jsou k dispozici carporty a venkovní parkovací místa.

Bez podmínky dalšího pronájmu

Apartmány v tomto projektu jsou určené k druhému a rekreačnímu bydlení. Toto je aktuálně zcela nedostatkový status užívání v celých rakouských Alpách. Rakousko a jednotlivé spolkové země zásadní zpřísňují legislativní rámec pro výstavbu nových nemovitostí, které mohou být využívány pro druhé a rekreační bydlení. Nabídka těchto nemovitostí je velmi omezená a na trhu bude dlouhodobě jen omezený počet takových jednotek.

Výše uvedené je předpokladem nejen příznivého výhledu vývoje ceny nemovitosti, ale také dobré likvidity v případě budoucího prodeje.

Apartmány se nemusejí, ale mohou dále pronajímat. Pokud tedy apartmány nebudete sami užívat, můžete získat zajímavé příjmy z pronájmu. Investice s příjmem z pronájmu, nebo se ziskem z prodeje, v EUR měně může být zároveň výhodnou měnovou diverzifikací a rozložením kurzového rizika.

Kontaktujte nás

Zaujala Vás nabízená nemovitost? Rádi Vám zodpovíme další dotazy, či zajistíme prohlídku místa výstavby v Rakousku.

Foto: Pressmaster/Shutterstock.com, nd3000/Shutterstock.com, FamVeld/Shutterstock.com

Ozvěte se nám

Zaujala vás tato nemovitost? Chcete vytipovat dům nebo apartmán přímo na míru vašim požadavkům nebo se potřebujete jen poradit? Kontaktujte nás:

Telefon: +420 736 671 652
E-mail: info@rellox.cz

Nemovitosti v Rakousku na prodej

© 2021 - Rellox - Reality a nemovitosti Rakousko