Rezidenční komplex s napojením na lyžařská střediska Wagrain a Flachau

Rezidenční komplex s napojením na lyžařská střediska Wagrain a Flachau
Velikost: 21.99 - 135.86 m²
Cenové rozmezí: 149.000 - 599.000 €
Město: Alpendorf
ID nemovitosti: GI19361
8.1.2014

Popis nemovitosti

V Alpendorfu vzniká nový Aparthotel se 16 hotelovými pokoji a 19 apartmány. Čtyřpatrová rezidence bude disponovat restaurací, fitness, lyžárnou, wellness s bazénem, brouzdalištěm pro děti, saunou a párou, podzemními garážemi se 35 parkovacími místy pro osobní automobily a 11 parkovacími místy venku.

Apartmány se skládají z 1-5 ložnic a 1-4 koupelen. V ceně každého apartmánu je zahrnuto parkovací místo v podzemní garáži a sklep. V kupní ceně není zahrnutý nábytkový balíček.

Rezidence se nachází 700 m od lanovky. K té dojedete pohodlně skibusem, který zastavuje 100 m od domu.

Lokalita aparthotelu je výjimečná. Z apartmánů si můžete vychutnat krásný výhled na St.Johann a okolí Alpendorfu.  Alpendorf je situován v nadmořské výšce 800 m, jen 3,5 km od St. Johann in Pongau. Tato alpská vesnička je právem nazývána „prázdninovým rájem na zemi“. Rezidence bude postavena jen 700 m od lanovek! A co víc? Na jeden ski pas získáte přístup k 270 lanovkám a 860 km sjezdovek! Po celou sezónu se můžete spolehnout na dostatek sněhu. I milovníci běžek si přijdou na své – mohou využít tratí v nadmořské výšce 1600 m. V bezprostřední blízkosti jsou lyžařské školy, školky, půjčovna lyží, vnitřní i venkovní tenisové kurty, restaurace, bary, apres ski bary atd.

Nudit se zde nebudou ani Vaše děti. Na „Ghost Mountain“ je velké dětské hřiště, které nabízí mnoho programů a atrakcí pro děti.

Sankt Johann je centrálně situované městečko v Salzbursku, jen cca 45 minut jízdy od letiště v Salzburku. Alpendorf je známý především jako skvělé zimní sportovní středisko.  Nedaleký St. Johann nabízí mnoho obchodů, restaurací a dalších možností pro trávení Vašeho volného času i mimo turistickou sezónu. Zajímavá je zde i letní sezóna – lanovka na Gernkogel je v provozu i přes léto a zaveze Vás do nadmořské výšky 1 787 m, kde se můžete vydat na jednu ze značených turistických tras.

Apartmány jsou určené ke kombinaci vlastního užívání a dalšího turistického pronájmu. Vlastník může apartmán využívat 6 týdnů v roce a po zbytek roku ho pronajímá. Získává tak atraktivní výnos z pronájmu.

Více informací Vám rádi poskytneme na vyžádání.

Ozvěte se nám

Zaujala vás tato nemovitost? Chcete vytipovat dům nebo apartmán přímo na míru vašim požadavkům nebo se potřebujete jen poradit? Kontaktujte nás:

Telefon: +420 736 671 652
E-mail: info@rellox.cz

Nemovitosti v Rakousku na prodej

© 2021 - Rellox - Reality a nemovitosti Rakousko