Rezidence v Alpách bez podmínky dalšího pronájmu

Rezidence v Alpách bez podmínky dalšího pronájmu
Velikost: 215.00 m²
Cenové rozmezí: 730000
Město: Scheifling
ID nemovitosti: PR20264
14.10.2022

Popis nemovitosti

Krásný a prostorný dům v srdci městečka Scheifling. Dům nabízí prostornou zahradu s biotopem, velkou terasu se zimní zahradou a s bazénem. Nemovitost je vhodná pro volnočasové bydlení. 

Přednosti resortu

  • Stylové bydlení v srdci idylického Scheiflingu.
  • Perfektní celoroční destinace.
  • Vhodné pro volnočasové bydlení.
  • Obě patra mají samostatný vchod.
  • Zimní zahrada s bazénem.
  • Prostorná terasa s překrásným výhledem.
  • Zahrada o rozloze 1 500 m2 s biotopem.

Scheifling

V horách a v obklopení lesů se nachází Scheifling. Městečko leží v okrese Murau ve Štýrsku, přímo na „Murradweg“, patří mezi idylická tržní městečka s přibližně 2 200 obyvateli. Díky poloze mezi městy Greim, Zirbitzkogel a Grebenzen je v okolí k dispozici široká škála volnočasových aktivit, ať už v zimě či v létě. 

Více o nemovitosti

Krásná rezidence z roku 2012 vhodná pro volnočasové bydlení, se nachází na klidném, slunném místě v obci Scheifling ve Štýrsku.

V přízemí domu se v současné době nachází ateliér orientovaný na jih, který sestává ze 3 místností s užitnou plochou cca 72 m2, který můžete využít pro své podnikání či předělat na samostatný apartmán.

Po schodišti se dostanete do světlého obytného prostoru, který je navržen ve středomořském stylu s kamennými stěnami. Apartmán sestává z ložnice s vlastní koupelnou a toaletou. Moderní kuchyně je vybavena značkovými vestavěnými spotřebiči. Útulnou atmosféru zajišťuje krb v jídelním a obývacím prostoru. Další předností je zimní zahrada s krytým bazénem, do které se dostanete prosklenými dveřmi.
Krytý balkon je přístupný ze všech prostor 1. patra a táhne se přes celou východní, jižní a západní stranu budovy.

Dále zde najdete biotop, zahradu, garáž, přístřešek pro auto a parkování pro návštěvy.

Ozvěte se nám

Zaujala vás tato nemovitost? Chcete vytipovat dům nebo apartmán přímo na míru vašim požadavkům nebo se potřebujete jen poradit? Kontaktujte nás:

Telefon: +420 736 671 652
E-mail: info@rellox.cz

Nemovitosti v Rakousku na prodej

© 2022 - Rellox - Reality a nemovitosti Rakousko