Renovovaný chalet s jedinečným výhledem na sjezdovky

Renovovaný chalet s jedinečným výhledem na sjezdovky
Velikost: 360.00 m²
Město: Bad Gastein
ID nemovitosti: GI19272
8.1.2014

Popis nemovitosti

Chalet Enzian se nachází v alpském městě Bad Gastein, pouze 300 metrů od sjezdovek Strubnerkohel a 3,6, km od golfového hřiště. Centrum města, wellness služy i obchody leží nedalko od objektu.

Nemovitost je čerstvě renovovaná, je zde spousta místa por přátele i rodinu. Chalet splní všechna vaše přání, protože tato lokalita je opravdu skvělá a nabízí možnos jako lyžování, které bude ještě pohodnlější, protože vlek je blízkovi nemovitosti, tak můžete využít v létě tenisových kurtů, wellness, supermarket v docházkové vzdálenoti je také samozřejmostí.

Dům má velký prostorný balkón na každém podlaží. Nabízí krásný výhled na Stubnerkogel, Sportgastein a město. V domě je možné najednou ubytovat až 24 osob.

Ve čtvrtém patře je tzv. srdce celé nemovitosti, prostorný obývací pokoj s kuchyní. Tohle je přesně to místo, kde se se svými přáteli budete večer bavit nad sklenkou vína o zážitcích uplynulého dne.

Na třetím podlaží jsou 4 ložnice s celkem 9 postelemi, dvě krásné kouplny jedna s vanou a jedna se sprchovým koutem. Na balkón je možné nezávisle vstoupit ze 3 ložnice.

Na druhém poschodí jsou opět 4 ložnice s celkem 11 postelemi, také disponuje 2 koupelnami, tentokrát jsou obě vybaveny sprchovým koutem. Balkón opět přístupný ze 3 ložnic.

V přízemí jsou 2 ložnice s 5 postelemi, velká koupelna se sprchovým koutem. Nachází se zde také lyžárna, prádelna s pračkou a sušičkou.

Soukromá zahrada a parkovací prostory pro 6 automobilů.

Ozvěte se nám

Zaujala vás tato nemovitost? Chcete vytipovat dům nebo apartmán přímo na míru vašim požadavkům nebo se potřebujete jen poradit? Kontaktujte nás:

Telefon: +420 736 671 652
E-mail: info@rellox.cz

Nemovitosti v Rakousku na prodej

© 2021 - Rellox - Reality a nemovitosti Rakousko