Řadový chalet v oblíbeném Pitztalu – poslední šance!

Řadový chalet v oblíbeném Pitztalu – poslední šance!
Velikost: 110.00 m²
Město: Mittelberg, Pitztal
ID nemovitosti: MR19367
8.1.2019

Popis nemovitosti

Jsme rádi, že Vám společnost Rellox s.r.o. může exkluzivně nabídnout zbrusu nový projekt apartmánů a samostatně stojících chaletů v údolí Pitztal v nadmořské výšce 1 640 m!

Jedinečný komplex je postaven uprostřed alpské přírody v Mittelbergu u nejvyššího ledovce v Rakousku.  Je koncipován jako ski in/ski out, což znamená, že se na lyžích dostanete na sjezdovku i ze sjezdovky. Vzdálenost od lanovky je pouhých 150 -200 metrů. Komplex leží v nadmořské výšce 1 640 m, ale lyžovat můžete ve výškách výrazně přesahujících 3 000 m (3 440 m). Na ledovci Pitztal si můžete zimní sezónu užívat od poloviny září do poloviny května.

Komplex se skládá ze 14 apartmánů v hlavní budově a 12 samostatně stojících chaletů.K dispozici zbývá poslední řadový chalet!

Ke společným prostorám komplexu patří restaurace, bar, hala, recepce, podzemní garáže, wellness se saunou, infračervenou kabinou a bazénem, fitness, zahrady s přírodním jezírkem s různou hloubkou, které je vhodné i pro děti a soukromé sklepy pro vlastníky.

Komplex byl dokončen v listopadu 2018.

Apartmány a chalety jsou určené ke kombinaci vlastního užívání a dalšího komerčního pronájmu. O pronájem turistům se postará profesionální agentura, takže Vám jako vlastníkovi nemovitosti nevzniknou v souvislosti s pronájmem žádné starosti. Naopak získáváte atraktivní příjem z pronájmu.

Nájemní smlouva se uzavírá na dobu 10 let. Vlastník smí svou nemovitost užívat cca 6 týdnů v roce.

Pitztal se pyšní hned dvěma „nej“.  Jedná se o nejmladší a zároveň o nejvýše položený ledovcový areál v Rakousku. Nachází se pod druhou nejvyšší horou Rakouska – Wildspitze s nadmořskou výškou 3 774 m. Lanovka Pitz-Panoramabahn, nejvyšší lanovka rakouských Alp, Vás zaveze do nadmořské výšky 3 440 m, odkud se můžete vydat po nejprudší a zároveň nejdelší sjezdovce zpět dolů. Lyžaři mohou vyzkoušet celkem 85 km sjezdových tratí všech stupňů obtížnosti.

Více informací o projektu najdete na webových stránkách: www.pure-pitztal.cz

Zaujala Vás nabízená nemovitost? Rádi Vám zodpovíme další dotazy, či zajistíme prohlídku nemovitosti v Rakousku. Společnost Rellox nabízí nemovitost přímo do developera a kupující neplatí realitní provizi.

Ozvěte se nám

Zaujala vás tato nemovitost? Chcete vytipovat dům nebo apartmán přímo na míru vašim požadavkům nebo se potřebujete jen poradit? Kontaktujte nás:

Telefon: +420 736 671 652
E-mail: info@rellox.cz

Nemovitosti v Rakousku na prodej

© 2021 - Rellox - Reality a nemovitosti Rakousko