Prostorný apartmán v alpském resortu v lyžařském ráji

Prostorný apartmán v alpském resortu v lyžařském ráji
Velikost: 84.12 m²
Cenové rozmezí: 725000
Město: Zell am See
ID nemovitosti: FL20290
14.10.2022

Popis nemovitosti

Moderní apartmán s dotekem tradičního alpského stylu. Najdete ho ve vyhledávaném lyžařském středisku a jednom z nejkrásnějších míst v Rakousku – Zell am See. Celý resort nabízí nespočet služeb a přímo v Zell am See najdete spoustu restaurací, obchodů a barů. 

Přednosti resortu

  • Perfektní lokalita – Zell am See je jedním z nejvyhledávanějších lyžařských středisek v Alpách.
  • 5 minut chůze od centra města.
  • 260 metrů od nejbližší sjezdovky. 
  • 5 minut chůze od jezera Zell. 
  • Exkluzivní bar a lounge.
  • Prvotřídní wellness zóna.
  • Balkon poskytuje krásný výhled na okolí.
  • Parkovací místo v ceně nemovitosti.
  • Nedaleko resortu najdete nespočet obchodů, kaváren a restaurací.
  • Resort dostaven v roce 2013, v roce 2019 proběhla rekonstrukce nabízeného apartmánu. 

Zell am See – ráj lyžařů 

Město Zell am See se rozprostírá okolo idylického jezera Zeller See a je obklopeno vysokými horami a ledovcem Kitzsteinhorn. Žádný jiný region nenabízí takto jedinečnou kombinaci! Zell am See je známé pro své historické centrum, mnoho obchodů, dobrých restaurací a celoroční garanci sněhu na ledovci Kitzsteinhorn, který je otevřený 365 dnů v roce. Nezapomíná se ani na odpočinek. Využít k němu můžete wellness centrum „Tauern Spa“.

V regionu Zell am See/Kaprun a Saalbach-Hinterglemm můžete využít dvou 18jamkových golfových hřišť. V okruhu 30 minut najdete dalších pět 18jamkových hřišť.

Více o resotu

Resort se nachází v centru Zell am See a skládá se ze 3 budov – 2 nové budovy a vila se skládá ze suterénu, kde se nachází 34 podzemních parkovacích míst, technické a skladovací prostory, přízemí s 5 byty se zahradou a terasou, recepce, restaurace a restaurace. bar a 4 horní patra s celkem 29 byty. V přízemí se také nachází úschovna lyží a wellness centrum se saunou a parní lázní.

Vybavení apartmánu

Prostorný apartmán je zařízen v tradičním alpském stylu s výhledem na hory a s balkonem. Apartmán sestává ze 3 ložnic, 2 prostorných koupelen, toalety pro hosty a moderní kuchyně s přístupem na balkon, z něhož je nádherný výhled na centrum Zell am See.

Velká okna od podlahy ke stropu zajišťují světlou a příjemnou atmosféru. Interiér je kvalitní, moderní a zároveň útulný. Pohodlné postele s pružinami a krásné koupelny s vanou i sprchovým koutem v přízemí umocňují pocit pohody.
Byt byl v roce 2019 kompletně zrekonstruován a vybaven kvalitním nábytkem.

Majitelům je k dispozici v „Self-service bar“, který je po celou dobu provozu zásoben nápoji a občerstvením. Samozřejmostí jsou také výtečné snídaně. V resortu jsou k dispozici bezplatné samoobslužné pračky a lyžárna. Kromě toho majitelé mají k dispozici další úložný prostor pro uložení soukromých věcí.

Apartmán na prodej do osobního vlastnictví

Apartmány jsou na prodej do osobního vlastnictví a podle územního plánu jsou určené k dalšímu pronájmu s možností částečného vlastního užívání. Vlastní užívání nemovitosti je možné, ale další pronájem musí převažovat. Pro vlastníky nemovitostí je zajištěn komplexní servis se správou a dalším pronájmem nemovitosti, bez starostí pro majitele nemovitostí.

Podmínka dalšího pronájmu nemovitosti vás nijak neomezuje při dalším nakládání s osobním vlastnictvím – tzn. nemovitost můžete kdykoliv během trvání smlouvy dalšího komerčního pronájmu prodat. Více informací o podmínkách pronájmu a vlastního užívání Vám rádi poskytneme na vyžádání.

Ozvěte se nám

Zaujala vás tato nemovitost? Chcete vytipovat dům nebo apartmán přímo na míru vašim požadavkům nebo se potřebujete jen poradit? Kontaktujte nás:

Telefon: +420 736 671 652
E-mail: info@rellox.cz

Nemovitosti v Rakousku na prodej

© 2024 - Rellox - Reality a nemovitosti Rakousko