Prostorná restaurace přímo u lanovky Smaragdbahn

Prostorná restaurace přímo u lanovky Smaragdbahn
Velikost: 453.00 m²
Cenové rozmezí: 1.650.000 €
Město: Bramberg am Wildkogel
ID nemovitosti: HA19994
28.12.2021

Popis nemovitosti

Nabízená restaurace se nachází přímo u údolní stanice lanovky Smaragdbahn v Bramberg am Wildkogel. Moderní design a skvělé umístění láká mnoho návštěvníků k odpočinku a příjemnému posezení v období letní i zimní sezóny. Součástí je také prostorná terasa s výhledem na okolní alpské vrcholky. Přímo k údolní stanici Smaragdbahn vede z vrcholu Wildkogelu 14 kilometrová osvětlená sáňkařská dráha, která je oblíbenou místní atrakcí.

Více o nemovitosti

Restaurace byla postavena v roce 2011. Její užitná plocha činí 453 m2 a nabízí celkem 140 míst. Celková rozloha je 881 m2.

Restaurace se nachází v srdci národního parku Vysoké Taury, v tradičním alpském městečku Bramberg am Wildkogel, které proslulo především jako naleziště smaragdů. Je součástí okresu Zell am See a nabízí mnoho aktivit ke zpestření volného času, jak v zimním, tak v letním období.

Lyžařská aréna Wildkogel leží v srdci Kitzbühelských Alp a je známá svými širokými a vždy perfektně upravenými sjezdovkami různé obtížnosti, kde můžete lyžovat od prosince až do dubna. Na své si přijdou také milovníci běžeckého lyžování, cyklistiky, zimní i letní turistiky.

V krátké dojezdové vzdálenosti jsou také známé oblasti Kitzbühel a Zillertal Arena.

Ozvěte se nám

Zaujala vás tato nemovitost? Chcete vytipovat dům nebo apartmán přímo na míru vašim požadavkům nebo se potřebujete jen poradit? Kontaktujte nás:

Telefon: +420 736 671 652
E-mail: info@rellox.cz

Nemovitosti v Rakousku na prodej

© 2022 - Rellox - Reality a nemovitosti Rakousko