Prostorná restaurace přímo u lanovky Smaragdbahn

Prostorná restaurace přímo u lanovky Smaragdbahn
Velikost: 453.00 m²
Cenové rozmezí: 1.650.000 €
Město: Bramberg am Wildkogel
ID nemovitosti: HA19994
28.12.2021

Popis nemovitosti

Nabízená restaurace se nachází přímo u údolní stanice lanovky Smaragdbahn v Bramberg am Wildkogel. Moderní design a skvělé umístění láká mnoho návštěvníků k odpočinku a příjemnému posezení v období letní i zimní sezóny. Součástí je také prostorná terasa s výhledem na okolní alpské vrcholky. Přímo k údolní stanici Smaragdbahn vede z vrcholu Wildkogelu 14 kilometrová osvětlená sáňkařská dráha, která je oblíbenou místní atrakcí.

Více o nemovitosti

Restaurace byla postavena v roce 2011. Její užitná plocha činí 453 m2 a nabízí celkem 140 míst. Celková rozloha je 881 m2.

Restaurace se nachází v srdci národního parku Vysoké Taury, v tradičním alpském městečku Bramberg am Wildkogel, které proslulo především jako naleziště smaragdů. Je součástí okresu Zell am See a nabízí mnoho aktivit ke zpestření volného času, jak v zimním, tak v letním období.

Lyžařská aréna Wildkogel leží v srdci Kitzbühelských Alp a je známá svými širokými a vždy perfektně upravenými sjezdovkami různé obtížnosti, kde můžete lyžovat od prosince až do dubna. Na své si přijdou také milovníci běžeckého lyžování, cyklistiky, zimní i letní turistiky.

V krátké dojezdové vzdálenosti jsou také známé oblasti Kitzbühel a Zillertal Arena.

Nová pravidla pro DPH v Rakousku

Od 1. ledna 2022 platí v Rakousku nová pravidla v oblasti DPH. Vezměte prosím na vědomí, že možnosti přeúčtování DPH z kupní ceny se mohou v jednotlivých případech lišit. Pro konečné podmínky vratky, respektive přeúčtování DPH je nutné vždy kontaktovat daňového poradce. Kontakt na rakouského daňového poradce Vám rádi zprostředkujeme.

Ozvěte se nám

Zaujala vás tato nemovitost? Chcete vytipovat dům nebo apartmán přímo na míru vašim požadavkům nebo se potřebujete jen poradit? Kontaktujte nás:

Telefon: +420 736 671 652
E-mail: info@rellox.cz

Nemovitosti v Rakousku na prodej

© 2022 - Rellox - Reality a nemovitosti Rakousko