Prodej apartmánů ve Schladmingu s výhledem na sjezdovku Planai

Prodej apartmánů ve Schladmingu s výhledem na sjezdovku Planai
Velikost: 57.43 - 114.77 m²
Cenové rozmezí: 259.000 - 569.000 €
Město: Schladming
ID nemovitosti: TS19539
17.3.2017

Popis nemovitosti

Přímo v centru Schladmingu – v docházkové vzdálenosti k legendární cílové stanici sjezdovky Planai a lanovky Planaibahn – vyrůstá nová rezidence se 13 apartmány. Zcela unikátní lokalita, nadčasová architektura, optimální rozložení pokojů a dostatek světla v apartmánech jsou hlavními atributy tohoto komplexu. Z některých apartmánů (konkrétně 4, 5, 9 a 10) si můžete vychutnávat ničím nerušené výhledy přímo na sjezdovku Planai!

K dispozici jsou apartmány o velikosti od 57 do 127 m2 s jednou až třemi ložnicemi a jednou až dvěma koupelnami. K apartmánům v přízemí náleží západně orientovaná terasa a zahrada, na které je možné si užívat odpoledního slunce. K apartmánům ve vyšších poschodích náleží balkóny nebo střešní terasy.

Ke každému apartmánu patří sklep a parkovací místo v podzemní garáži. Všem majitelům apartmánů je k dispozici výtah. V přízemí komplexu bude obchod.

Apartmány se prodávají zařízené.

Developer doporučuje především apartmány 4, 5, 9 a 10, ze kterých je nejlepší výhled – na Planai a okolní hory. Apartmány 4 a 9 jsou orientovány na jih, apartmány 5 a 10 na jihozápad.

Apartmány jsou určeny ke kombinaci vlastního užívání a dalšího pronájmu. V době, kdy v apartmánu nebudete, necháte ho pronajmout hostům a získáte tak příjem z pronájmu. Konkrétní podmínky pronájmu jsou na dohodě mezi majitelem apartmánu a agenturou, která bude apartmány pronajímat.

Zahájení výstavby se předpokládá na jaro 2017. Dokončení projektu se předpokládá v říjnu 2018.

Schladming a sjezdovka Planai jsou každoročním hostitelem závodů světového poháru v sjezdovém lyžování. Vy se tak můžete stát přímým účastníkem této výjimečné události z pohodlí Vašeho nového domova v centru Schladmingu.

Společnost Rellox nabízí tyto nové apartmány ve spolupráci s developerem. Kupující tak neplatí realitní provizi!

Ozvěte se nám

Zaujala vás tato nemovitost? Chcete vytipovat dům nebo apartmán přímo na míru vašim požadavkům nebo se potřebujete jen poradit? Kontaktujte nás:

Telefon: +420 734 445 092
E-mail: info@rellox.cz

Nemovitosti v Rakousku na prodej

© 2018 - Rellox - Reality a nemovitosti Rakousko