Právě dokončené apartmány v těsné blízkosti 2 lyžařských středisek – St. Johann in Tirol a Kitzbühel

Právě dokončené apartmány v těsné blízkosti 2 lyžařských středisek – St. Johann in Tirol a Kitzbühel
Velikost: 48.37 - 106.99 m²
Cenové rozmezí: 445.000 € - 1.379.000 €
Město: Oberndorf in Tirol
ID nemovitosti: KI20628
2.1.2024

Popis nemovitosti

Prozkoumejte horským sluncem zalité apartmány ve vyhledávané lokalitě – Oberndorf in Tirol. Z 20 prostorných apartmánů na prodej se za 3 minuty autem dostanete na nejbližší lanovku, která vede do ski areálu St. Johann in Tirol. A za pouhých 6 minut dojedete do ski areálu KitzSki Kitzbühel! Díky skvělé lokalitě máte na dosah lákavé aktivity v zimě i v létě. Resort disponuje vstupní lobby s recepcí, společenskou místností pro hosty a exkluzivním wellness.

Proč tato nemovitost

  • Zbrusu nové, právě dokončené apartmány.
  • 3 minuty od lyžařského střediska St. Johann in Tirol a 6 minut od lyžařského střediska KitzSki Kitzbuhel.
  • 6 minut od Panorama Badewelt.
  • Systém kompletní správy a dalšího pronájmu bez starostí pro vlastníka.
  • Výnosy z pronájmu cca 5 % (před odpočtem provozních nákladů a před zdaněním).
  • Možnost částečného vlastního užívání.
  • Kvalitní provozovatel
  • Na výnosy z pronájmu nemusíte čekat – jsou realizovány ihned, jelikož pronájem bude zahájen tuto zimní sezónu!

Umístění

Nový resort se nachází uprostřed vesničky Oberndorf in Tirol. 3 minuty jízdy od stanice lanovky vedoucí do ski areálu St. Johann in Tirol nebo 6 miut od KitzSki Kitzbühel. Restaurace, obchody a kavárny v docházkové vzdálenosti od resortu. 

KitzSki Kitzbühel

Středisko Kitzbühel je jedním z nejvýznamnějších a nejatraktivnějších lyžařských destinací na světě s více než 100 lety tradice. Najdete jej pouze 6 minut od resortu.  Malebné uličky, tradiční domy s útulnými restauracemi a kavárnami nabízí Kitzbühel autentickou atmosféru a pohostinnost. Po dni stráveném na svazích se můžete procházet ulicemi, nakupovat v luxusních buticích nebo si dopřát vynikající gastronomii.

Apartmány na prodej

20 právě dokončených apartmánů s 1, 2 nebo 3 ložnicemi a terasou či balkonem. 

Výnosy a další pronájem

Apartmány jsou určeny na prodej do osobního vlastnictví a podle územního plánu jsou určené k dalšímu pronájmu s možností částečného vlastního užívání. Vlastní užívání nemovitosti je možné několik týdnů v roce. Pro vlastníky nemovitostí je zajištěn komplexní servis se správou a dalším pronájmem nemovitosti, bez starostí pro majitele nemovitostí.

Podmínka dalšího pronájmu nemovitosti vás nijak neomezuje při dalším nakládání s osobním vlastnictvím – tzn. nemovitost můžete kdykoliv během trvání smlouvy dalšího komerčního pronájmu prodat. Více informací o podmínkách pronájmu a vlastního užívání Vám rádi poskytneme na vyžádání.

Standardy 

Nové apartmány nabízejí moderní vybavení s nadčasovou elegancí. Interiéry budou kompletně zařízené kvalitním nábytkem v tolik oblíbených přírodních tónech. Každý apartmán má k dispozici balkón či terasu, ze kterých si vychutnáte překrásné výhledy na rakouskou přírodu.

Termín dokončení

Plánované dokončení resortu je stanoveno na prosinec 2023.

 

Ozvěte se nám

Zaujala vás tato nemovitost? Chcete vytipovat dům nebo apartmán přímo na míru vašim požadavkům nebo se potřebujete jen poradit? Kontaktujte nás:

Telefon: +420 736 671 652
E-mail: info@rellox.cz

Nemovitosti v Rakousku na prodej

© 2024 - Rellox - Reality a nemovitosti Rakousko