Penzion v oblasti korutanských vzdušných lázní

Penzion v oblasti korutanských vzdušných lázní
Velikost: 500 m²
Město: Flattnitz
ID nemovitosti: SO20051
23.1.2020

Popis nemovitosti

Představujeme krásný penzion na pomezí Korutan a Štýrska v nadmořské výšce téměř 1400 metrů. Nemovitost z roku 1974 je v současné době provozována jako penzion s menší restaurací, ale také jako rodinný dům.

Perfektní lokalita

Korutany lákají v létě i v zimě k perfektní, sluncem zalité dovolené na jižní straně rakouských Alp. Jedná se o stále oblíbenější destinaci, a to především u rodin s dětmi. Penzion se nachází pouze 2 minuty od horského jezera Flattnitzer See i od lyžařského střediska Flattnitz. To nabízí 13 km sjezdovek, obsluhovaných 4 vleky, 15 km běžkařských tratí, lyžařskou školu pro lyžaře i snowboardisty a 8 km zimních turistických tras. Středisko Flattnitz spadá do oblasti Glödnitz, známé jako „korutanské vzdušné lázně“. Podmanivá alpská příroda v kombinaci s léčivým efektem zdejšího vzduchu láká k dokonalé relaxaci pro tělo i mysl. V létě je oblast také rájem cyklistů a motorkářů, kteří jsou častými hosty nabízeného penzionu.

Penzion na prodej do osobního vlastnictví

Užitná plocha penzionu činí cca 500 m2 a pozemek, který k domu náleží, je o rozloze 1240 m2. Nemovitost zahrnuje 3 patra a velký půdní prostor. Součástí je rovněž dvojitá uzavřená garáž a menší dřevěný domek.

Přízemí domu je využíváno jako menší restaurace, která je díky kachlovým kamnům velmi útulná. V prvním patře nyní bydlí rodina majitele. Nachází se zde 5 pokojů, koupelen, kuchyň a prostorná zimní zahrada. Druhé patro disponuje 1 apartmánem, 5 pokoji, koupelnami a kuchyní s jídelním koutem.

Dům využívá solárních panelů k získávání elektřiny, teplé vody a částečně i k vytápění. To z velké části zajišťuje plyn, který slouží i k provozu kuchyně pro menší restauraci v přízemí.

Kontaktujte nás

Zaujala Vás nabízená nemovitost? Rádi Vám zodpovíme další dotazy, či zajistíme prohlídku nemovitosti v Rakousku.

Ozvěte se nám

Zaujala vás tato nemovitost? Chcete vytipovat dům nebo apartmán přímo na míru vašim požadavkům nebo se potřebujete jen poradit? Kontaktujte nás:

Telefon: +420 736 671 652
E-mail: info@rellox.cz

Nemovitosti v Rakousku na prodej

© 2021 - Rellox - Reality a nemovitosti Rakousko