Penzion v oblasti korutanských vzdušných lázní

Penzion v oblasti korutanských vzdušných lázní
Velikost: 500 m²
Město: Flattnitz
ID nemovitosti: SO20051
23.1.2020

Popis nemovitosti

Představujeme krásný penzion na pomezí Korutan a Štýrska v nadmořské výšce téměř 1400 metrů. Nemovitost z roku 1974 je v současné době provozována jako penzion s menší restaurací, ale také jako rodinný dům.

Perfektní lokalita

Korutany lákají v létě i v zimě k perfektní, sluncem zalité dovolené na jižní straně rakouských Alp. Jedná se o stále oblíbenější destinaci, a to především u rodin s dětmi. Penzion se nachází pouze 2 minuty od horského jezera Flattnitzer See i od lyžařského střediska Flattnitz. To nabízí 13 km sjezdovek, obsluhovaných 4 vleky, 15 km běžkařských tratí, lyžařskou školu pro lyžaře i snowboardisty a 8 km zimních turistických tras. Středisko Flattnitz spadá do oblasti Glödnitz, známé jako „korutanské vzdušné lázně“. Podmanivá alpská příroda v kombinaci s léčivým efektem zdejšího vzduchu láká k dokonalé relaxaci pro tělo i mysl. V létě je oblast také rájem cyklistů a motorkářů, kteří jsou častými hosty nabízeného penzionu.

Penzion na prodej do osobního vlastnictví

Užitná plocha penzionu činí cca 500 m2 a pozemek, který k domu náleží, je o rozloze 1240 m2. Nemovitost zahrnuje 3 patra a velký půdní prostor. Součástí je rovněž dvojitá uzavřená garáž a menší dřevěný domek.

Přízemí domu je využíváno jako menší restaurace, která je díky kachlovým kamnům velmi útulná. V prvním patře nyní bydlí rodina majitele. Nachází se zde 5 pokojů, koupelen, kuchyň a prostorná zimní zahrada. Druhé patro disponuje 1 apartmánem, 5 pokoji, koupelnami a kuchyní s jídelním koutem.

Dům využívá solárních panelů k získávání elektřiny, teplé vody a částečně i k vytápění. To z velké části zajišťuje plyn, který slouží i k provozu kuchyně pro menší restauraci v přízemí.

Nová pravidla pro DPH v Rakousku

Od 1. ledna 2022 platí v Rakousku nová pravidla v oblasti DPH. Vezměte prosím na vědomí, že možnosti přeúčtování DPH z kupní ceny se mohou v jednotlivých případech lišit. Pro konečné podmínky vratky, respektive přeúčtování DPH je nutné vždy kontaktovat daňového poradce. Kontakt na rakouského daňového poradce Vám rádi zprostředkujeme.

Kontaktujte nás

Zaujala Vás nabízená nemovitost? Rádi Vám zodpovíme další dotazy, či zajistíme prohlídku nemovitosti v Rakousku.

Ozvěte se nám

Zaujala vás tato nemovitost? Chcete vytipovat dům nebo apartmán přímo na míru vašim požadavkům nebo se potřebujete jen poradit? Kontaktujte nás:

Telefon: +420 736 671 652
E-mail: info@rellox.cz

Nemovitosti v Rakousku na prodej

© 2022 - Rellox - Reality a nemovitosti Rakousko