Pěkný hotel v turisticky oblíbené lokalitě v Gerlitzenu

Pěkný hotel v turisticky oblíbené lokalitě v Gerlitzenu
Velikost: 550.00 m²
Město: Gerlitzen
ID nemovitosti: SO18358
8.1.2014

Popis nemovitosti

Toto je jedinečná příležitost investovat do nemovitosti, která jistě přinese vysoké příjmy. Jedná se o hotel, který byl do současné podoby přestavěný v roce 1911 z 250 let staré vily. Od roku 1912 byla oblíbením prázdninovým komplexem vídeňské aristokracie.

Hotel prošel v roce 2010 kompletní rekonstrukcí a modernizací, vše je tedy v perfektním stavu a není třeba žádných dodatečných investic. Na hosty čeká celkem 15 komfortních, nových apartmánů a pokojů. K hotelu patří i kancelář se samostatným bytem. Rozloha hotelu činí 550 m2 a náleží k němu pozemek o velikosti 2500 m2.

Vybavení pokojů: SAT TV, WLAN, telefon, wellness, exkluzívní nábytek, prostorné místnosti, masážní sprchový kout atd.

Pro hotelové hosty je zde k dispozici nový wellness s vířivkou a finskou saunou. K hotelu patří i jedinečném stavu uchovaná, především v Korutanech známá „pergola“, která je vhodná například na menší divadelní představení, koncerty a sezónní plesy.

K hotelu náleží i jedna větší stodola, která může sloužit jako úložný prostor nebo jako prostor k parkování aut.

Na pozemku je nyní parkoviště pro cca. 35 aut. Pohodlně tam zaparkuje i autobus.

Umístění: Dálnice A10 – 10 km. Villach 15 km. Sjezdovky Gerlitzen 7 km. Sjezdovky Bad Kleinkirchheim 18 km. Letiště Klagenfurt 35 km. Italské pobřeží 180 km.

Okolí nabízí spoustu možností k odpočinku a k sportu.

Ozvěte se nám

Zaujala vás tato nemovitost? Chcete vytipovat dům nebo apartmán přímo na míru vašim požadavkům nebo se potřebujete jen poradit? Kontaktujte nás:

Telefon: +420 736 671 652
E-mail: info@rellox.cz

Nemovitosti v Rakousku na prodej

© 2023 - Rellox - Reality a nemovitosti Rakousko