Nový resort apartmánů v olympijském regionu

Nový resort apartmánů v olympijském regionu
Velikost: 44.00 - 138.00 m²
Cenové rozmezí: 285.000 - 1.250.000 €
Město: Mösern
ID nemovitosti: CA19929
3.12.2019

Popis nemovitosti

Nový projekt apartmánů je situován na slunečném místě v městečku Mösern v blízkosti známého tyrolského olympijského střediska Seefeld in Tirol. Oblast nabízí nepřeberné množství aktivit v průběhu letní i zimní sezóny. Od mistrovských podmínek pro běžkařské lyžování, přes fotbal, turistiku, cyklistiku, biatlon, sjezdové lyžování, paragliding, sáňkování, horolezectví, až po prvotřídní wellness a vodní svět. Má co nabídnout sportovním nadšencům i rodinám s malými dětmi.

Apartmány do osobního vlastnictví

Rezidence se skládá z apartmánů různých velikostí, které jsou nabízeny k prodeji do osobního vlastnictví.  Vybrat si můžete z 8 apartmánů s 1 – 3 ložnicemi. Součástí většiny apartmánů je vlastní terasa, odkud si můžete užívat úžasný výhled na okolní hory. K apartmánům náleží rovněž venkovní parkovací místo.

Vybavenost resortu

Všechny apartmány jsou předávány kompletně zařízené a vybavené. V domě je k dispozici recepce a exkluzivní wellness s finskou saunou, infračervenou kabinou a relaxační místností.

Atraktivní investice

Apartmány jsou určeny na prodej do osobního vlastnictví a podle územního plánu jsou určené k dalšímu pronájmu s možností částečného vlastního užívání. Vlastní užívání nemovitosti je možné, ale další pronájem musí převažovat. Očekávané příjmy z pronájmu se šplhají až k 4,55 % z kupní ceny. Výjimkou jsou apartmány TOP 7 a TOP 8, které je možné využívat volnočasově bez nutnosti pronájmu.

Pro vlastníky nemovitostí je zajištěn komplexní servis se správou a dalším pronájmem nemovitosti, bez starostí pro majitele nemovitostí. Podmínka dalšího pronájmu nemovitosti vás nijak neomezuje při dalším nakládání s osobním vlastnictvím – tzn. nemovitost můžete kdykoliv během trvání smlouvy dalšího komerčního pronájmu prodat.

Vynikající dostupnost

Z Prahy se do Mösernu dostanete za 5,5 hodiny pohodlné jízdy. Pro cestu přes Mnichov nepotřebujete v současné době německou, ani rakouskou dálniční známku.

Termín výstavby

Apartmány jsou ve výstavbě a jejich dokončení se předpokládá v únoru 2020.

Zaujala Vás nabízená nemovitost? Rádi Vám zodpovíme další dotazy, či zajistíme prohlídku nemovitosti v Rakousku. Společnost Rellox nabízí nemovitost přímo do developera a kupující neplatí realitní provizi.

Ozvěte se nám

Zaujala vás tato nemovitost? Chcete vytipovat dům nebo apartmán přímo na míru vašim požadavkům nebo se potřebujete jen poradit? Kontaktujte nás:

Telefon: +420 736 671 652
E-mail: info@rellox.cz

Nemovitosti v Rakousku na prodej

© 2020 - Rellox - Reality a nemovitosti Rakousko