Nový resort apartmánů v olympijském regionu

Nový resort apartmánů v olympijském regionu
Velikost: 44.00 - 138.00 m²
Cenové rozmezí: 285.000 - 1.250.000 €
Město: Mösern
ID nemovitosti: CA19929
3.12.2019

Popis nemovitosti

Představujeme nový resort apartmánů, který je situován na slunečném místě v městečku Mösern v blízkosti známého tyrolského olympijského střediska Seefeld in Tirol. Oblast nabízí nepřeberné množství aktivit v průběhu letní i zimní sezóny. Od mistrovských podmínek pro běžkařské lyžování, přes fotbal, turistiku, cyklistiku, biatlon, sjezdové lyžování, paragliding, sáňkování, horolezectví, až po prvotřídní wellness a vodní svět. Má co nabídnout sportovním nadšencům i rodinám s malými dětmi.

Přednosti resortu

    Umístění v atraktivním olympijském regionu
    Široká škála volnočasových aktivit v létě i v zimě
    Vynikající dostupnost z České republiky – jen 5,5 hodiny jízdy
    Apartmány na prodej do osobního vlastnictví
    Apartmány 7 a 8 bez nutnosti dalšího pronájmu
    Investiční apartmány s atraktivními příjmy z pronájmu až 4,81 %
    Kompletní vybavení apartmánů v ceně
    Wellness v resortu
    Již dokončeno
    Kupující neplatí realitní provizi

Olympijský region Seefeld in Tirol – Mösern – Leutasch – Reith – Scharnitz

Celý olympijský region nabízí nepřeberné množství aktivit v průběhu letní i zimní sezóny. Od mistrovských podmínek pro běžkařské lyžování, přes fotbal, turistiku, cyklistiku, biatlon, sjezdové lyžování, paragliding, sáňkování, horolezectví, až po prvotřídní wellness a vodní svět.

Ráj běžkařů

Perfektně upravené běžkařské tratě na klasiku i bruslení na Vás čekají doslova přede dveřmi. Propojují 5 okolních středisek a měří dohromady neuvěřitelných 279 km. Z Mösernu vede do Seefeldu také trasa, která je upravená i pro noční běžkování a měří 3 kilometry. Místo je ideální pro trénink profesionálních i rekreačních biatlonistů. Trénovat přitom můžete v průběhu letní i zimní sezóny. Pravidelně se zde konají také soutěže FIS.

Zimní sportovní i odpočinkové středisko

Na vyznavače sjezdového lyžování čeká 48 km fantasticky upravených sjezdovek. Největší skiareál Rosshütte, který se nachází 10 minut autem od resortu, disponuje sjezdovkami všech stupňů obtížnosti a nabízí i noční lyžování. Pro začátečníky a středně pokročilé lyžaře je k dispozici sjezdovka Gschwandtkopf, vzdálená pouhých 5 minut autem. Lyžování bývá zpestřeno také závody ve skocích na lyžích na můstcích, které jsou přímo vedle sjezdovky. Region nabízí také širokou nabídku lyžování pro děti. Skiareály jsou výborně dostupné bezplatným skibusem. Na své si zde přijdou i milovníci freeridu.

Děti i dospělé nadchnou také sáňkařské dráhy, kterých je v oblasti olympijského regionu hned několik. Využít můžete i kluziště, zahrát si curling či zkusit některou ze zimních turistických tras.
Nepřeberné množství letních aktivit – cyklistika, golf, tenis, fotbal, horolezectví, wellness

V létě je toto místo ideálním výchozím bodem pro turistické výlety, při kterých vás ohromí nedotčená příroda, úchvatné kulisy okolních hor a úžasně čistá jezera. Náhorní plošina Seefeld je známá svou širokou škálou cyklistických tras (570 kilometrů) vhodných pro rodiny s dětmi i zkušené cyklisty. Nedaleko centra města se nachází prvotřídní 18-ti jamkové golfové hřiště Seefeld-Wildmoos a 9-ti jamkové hřiště Golfacademy. Seefeld hostí také tradiční golfový turnaj Best of Alp Golf Cup. Seefeld se může pochlubit několika vnitřními i venkovními tenisovými kurty, které jsou ideální pro rekreační i profesionální hráče. Můžete se zde přihlásit i do věhlasné tenisové akademie ESTESS, která díky vysoce kvalifikovaným trenérům a mezinárodně uznávanému tréninkovému konceptu zaručuje skvělé výsledky. Sportovní region myslí i na fotbalové fanoušky, kteří si mohou porovnat své síly na špičkovém fotbalovém hřišti. Oblast je vyhledávaná i mezi horolezci. Od roku 2016 je olympijský region Seefeld členem projektu „Climber Paradise“, jehož cílem je zvýšení kvality lezecké infrastruktury zavedením vhodných standardů kvality. V centru Seefeldu se nachází unikátní wellness centrum Olympia s vnitřním i venkovním bazénem, vířivkami a dvoupatrovým saunovým světem s mnoha typy saun a vířivek s úžasnými výhledy na Alpy.

Mösern

Nový projekt apartmánů je situován na slunečném místě v městečku Mösern v blízkosti známého tyrolského olympijského střediska Seefeld in Tirol. Mösern je nejmenším městem a perlou olympijského regionu ve výšce 1245 m n. m. s nádherným výhledem na údolí řeky Inn. Má co nabídnout sportovním nadšencům i rodinám s malými dětmi.

Möserer See

V blízkosti projektu se nachází idylické jezero Möserer See, které je považováno za jedno z nejteplejších jezer v Tyrolsku. Nachází se v nadmořské výšce 1 295 m n. m., v nejhlubším místě má 11 metrů a v létě dosahuje příjemných 25 stupňů. Přestože jezero leží v přírodní rezervaci, je zde povoleno koupání. Díky okolním lesům je místo považováno za skutečnou oázu klidu a je využíváno i k lekcím jógy.

Nové apartmány na prodej do osobního vlastnictví

Vyberte si některý z 8 úžasných apartmánů s 1 – 3 ložnicemi v nově postaveném resortu. Součástí většiny apartmánů je vlastní terasa, odkud si můžete užívat úžasný výhled na okolní hory. K apartmánům rovněž náleží venkovní parkovací místo.

Kompletní vybavení

Všechny apartmány jsou předávány svým novým majitelům kompletně zařízené a vybavené tak, aby je bylo možné ihned pronajímat.

Wellness přímo v resortu

V domě je k dispozici recepce a exkluzivní wellness s finskou saunou, infračervenou kabinou a relaxační místností.

Atraktivní investice

Apartmány jsou určeny na prodej do osobního vlastnictví a podle územního plánu jsou určené k dalšímu pronájmu s možností částečného vlastního užívání. Vlastní užívání nemovitosti je možné, ale další pronájem musí převažovat. Očekávané příjmy z pronájmu se šplhají až k 4,81 % z kupní ceny. Výjimkou jsou apartmány TOP 7 a TOP 8, které je možné využívat volnočasově bez nutnosti pronájmu.

Pro vlastníky nemovitostí je zajištěn komplexní servis se správou a dalším pronájmem nemovitosti, bez starostí pro majitele nemovitostí. Podmínka dalšího pronájmu nemovitosti vás nijak neomezuje při dalším nakládání s osobním vlastnictvím – tzn. nemovitost můžete kdykoliv během trvání smlouvy dalšího komerčního pronájmu prodat. Smlouva o dalších pronájmu se uzavírá na 5 let. Více informací o podmínkách pronájmu a vlastního užívání Vám rádi poskytneme na vyžádání.

Rarita – apartmány bez nutnosti dalšího pronájmu

Apartmány TOP 7 a TOP 8 je možné využívat volnočasově bez nutnosti dalšího pronájmu. V této oblasti se jedná o naprostou raritu. Využijte tuto jedinečnou příležitost. Olympijský region bude vaším druhým domovem.

Vynikající dostupnost

Nový resort apartmánů vyniká svou skvělou dostupností. Z Prahy se sem dostanete za 5,5 hodiny pohodlné jízdy. Pro cestu přes Mnichov nepotřebujete v současné době německou, ani rakouskou dálniční známku.

Termín výstavby

Apartmány jsou již dokončené a připravené k předání.

Kontaktujte nás

Zaujala Vás nabízená nemovitost? Rádi Vám zodpovíme další dotazy, či zajistíme prohlídku nemovitosti v Rakousku. Společnost Rellox nabízí nemovitost přímo do developera a kupující neplatí realitní provizi.

Ozvěte se nám

Zaujala vás tato nemovitost? Chcete vytipovat dům nebo apartmán přímo na míru vašim požadavkům nebo se potřebujete jen poradit? Kontaktujte nás:

Telefon: +420 736 671 652
E-mail: info@rellox.cz

Nemovitosti v Rakousku na prodej

© 2022 - Rellox - Reality a nemovitosti Rakousko