Nový alpský resort 10 minut od lanovky vedoucí na ledovec Kitzsteinhorn

Nový alpský resort 10 minut od lanovky vedoucí na ledovec Kitzsteinhorn
Velikost: 30.64 - 102.36 m²
Cenové rozmezí: 240.916 € - 796.964 €
Město: Niedernsill
ID nemovitosti: SB20629
31.12.2023

Popis nemovitosti

Úchvatná alpská příroda a atraktivní lokalita s nespočtem možností pro lyžování. 28 plně zařízených apartmánů a hotelových pokojů na prodej s vlastní saunou, najdete v malebné vesničce Niedernsill, jen 10 minut autem od známého Zell am See či pár minut od okolních lyžařských areálů, které patří k největším v celém Rakousku. 4* resort kromě apartmánů a hotelových pokojů nabídne i recepci, wellness zónu, lyžárnu, kolárnu, venkovní bazén, dětské hřiště a prvotřídní restauraci. Do resortu se z ČR pohodlně dostanete za necelých 6 hodin!

Proč tato nemovitost

  • 12 minut jízdy od počáteční stanice lanovky Zell am See.
  • 10 minut od lanovek v Kaprunu, kterými se dostanete na proslulý ledovec Kitzsteinhorn.
  • Atraktivní lokalita ve vyhledávané lyžařské destinaci.
  • Každý apartmán má vlastní saunu.
  • Wellness zóna, lyžárna a kolárna.
  • Součástí resortu je i prvotřídní restaurace.
  • Výnosy až 4,28 %.
  • Důraz na ekologickou a udržitelnou výstavbu.
  • Profesionální systém správy a dalšího pronájmu, bez starostí pro majitele.

Umístění 

Nový resort leží uprostřed Národního parku Vysoké Taury ve vesnici Niedernsill. Resort se nachází v samém centru vesnice, takže v docházkové vzdálenosti se nachází spousta restaurací, obchodů a vlakového nádraží. Za 12 minut se dostanete do Zell am See, 10 minut od lanovek v Kaprunu, díky kterým se dostanete až na ledovec Kitzsteinhorn.

Zell am See – Kaprun

2 města, 1 rekreační oblast. Města Zell am See a Kaprun jsou od sebe vzdálena přibližně 8 km. Zatímco Zell am See dominuje úchvatné jezero Zell, Kaprun vyniká strmým úbočím pohoří Hohe Tauern s ledovcem Kitzsteinhorn, který se tyčí do výšky 3 203 m n. m. a představuje jedinou horu v Salzbursku přesahující hranici tří tisíc metrů. Lyžování si zde můžete užívat od října do začátku léta. Jezero – hory – ledovec. Žádný jiný region nenabízí takto jedinečnou kombinaci! Letní i zimní sezónu si zde užijete na 100 %. Navíc resort leží cca 800 m od stanice lanovky ZellamSeeXpress, tedy pouhé 2 minuty autem!

Apartmány a hotelové pokoje na prodej

28 apartmánů s 1, 2 nebo 3 ložnicemi, balkonem či soukromou zahradou. 3 hotelové pokoje jsou typu studio s malou integrovanou kuchyňkou. 

Standardy

Apartmány jsou vybaveny vysoce kvalitním nábytkem v moderním designu s nádechem tradičního alpského stylu. Díky nábytkovým balíčkům se můžete těšit na plně vybavené interiéry laděné do zemitých odstínů, masivní dřevo, balkóny či zahrady a překrásné výhledy na resort obklopující hory. Každý apartmán je navíc vybaven i vlastní saunou!

Výnosy a další pronájem

Apartmány jsou určeny na prodej do osobního vlastnictví a podle územního plánu jsou určené k dalšímu pronájmu s možností částečného vlastního užívání. Vlastní užívání nemovitosti je možné několik týdnů v roce. Pro vlastníky nemovitostí je zajištěn komplexní servis se správou a dalším pronájmem nemovitosti, bez starostí pro majitele nemovitostí.

Podmínka dalšího pronájmu nemovitosti vás nijak neomezuje při dalším nakládání s osobním vlastnictvím – tzn. nemovitost můžete kdykoliv během trvání smlouvy dalšího komerčního pronájmu prodat. Více informací o podmínkách pronájmu a vlastního užívání Vám rádi poskytneme na vyžádání.

Termín výstavby

Výstavba byla zahájena v polovině října 2023 a předpokládaný konec výstavby je stanoven na listopad 2025.

Ozvěte se nám

Zaujala vás tato nemovitost? Chcete vytipovat dům nebo apartmán přímo na míru vašim požadavkům nebo se potřebujete jen poradit? Kontaktujte nás:

Telefon: +420 736 671 652
E-mail: info@rellox.cz

Nemovitosti v Rakousku na prodej

© 2024 - Rellox - Reality a nemovitosti Rakousko