Nový 4* projekt v Zell am See

Nový 4* projekt v Zell am See
Velikost: 44.40 - 154.30 m²
Cenové rozmezí: 277.900 - 1.183.900 €
Město: Zell am See
ID nemovitosti: EI19465
17.11.2016

Popis nemovitosti

Luxusní apartmány v alpském stylu situované uprostřed dovolenkového ráje Zell am See – Kaprunu. Úžasná destinace pro lyžaře, které jistě potěší blízkost ledovce Kitzsteinhorn, a tudíž i garance sněhu, ale i pro milovníky letních sportů – cyklistů, turistů, golfistů.

Ať už jste vyznavač letních či zimních radovánek, určitě Vás potěší možnost skvělé investice. Apartmány jsou určeny ke kombinaci vlastního užívání a dalšího pronájmu. V době, kdy nebudete apartmán užívat pro sebe, apartmán pronajmete prostřednictvím profesionální agentury, která se o vše postará, a vy získáte atraktivní příjem z pronájmu.

Proč investovat právě do nemovitosti v Rakousku? Důvodů je hned několik:

  • Rakousko je zemí se stabilním ekonomickým i politickým zázemím.
  • Realitní trh se vykazuje stabilním růstem bez jakýchkoliv extrémů.
  • Žádná masívní výstavba nových projektů, snaha o zachování rovnováhy mezi nabídkou a poptávkou.
  • Všechny platby přes svěřenecký účet notáře.
  • V Rakousku neexistuje darovací daň, dědická daň ani daň z bohatství.

Nabízený komplex bude vybudován v blízkosti nástupní stanice lanovky Schmittenhohe v Schuttdorfu, cca 2,5 km od centra Zell am See.

Základním motem komplexu je „luxus, komfort a atmosféra“. Fasáda bude zhotovena v alpském stylu v souladu s přírodou, tedy za použití dřeva, skla a kamene.

Resort se skládá z přízemí a třech dalších poschodí. Vybrat si můžete celkem z 36 apartmánů s jednou až čtyřmi ložnicemi. Ke všem apartmánům patří balkón nebo terasa.

Apartmány budou zařízeny plovoucími podlahami, podlahovým topením, designovým sanitárním vybavením a kompletně vybavenými kuchyněmi s vestavěnými spotřebiči. Apartmány jsou také kompletně zařízené nábytkem a veškerým dalším potřebným vybavením od sedací soupravy až po čajovou lžičku. Samozřejmostí je také LED TV a WiFi. Budoucí majitelé si budou moct zvolit barvy a materiál z nabízených nábytkových balíčků.

Při vstupu do komplexu Vás přivítá útulná hotelová hala s recepcí. Jižně od haly si můžete odpočinout na velké hotelové terase. Západně od vstupu bude umístěna místnost na snídaně a malý bar, kde si můžete vypít kávu nebo něco malého sníst. Také zde si můžete vše vychutnat na terase.

V létě i v zimě můžete využít vyhřívaný venkovní bazén. Okolo bazénu budou na sluneční terase k dispozici lehátka. K dokonalé relaxaci poslouží i wellness s finskou saunou, infračervenou kabinou a odpočinkovou místností. Z wellness se dostanete přímo k venkovnímu bazénu. Kdo si chce odpočinout aktivně, může zajít do posilovny.

Své lyže a lyžáky můžete uschovat ve vytápěné a uzamykatelné lyžárně.

V komplexu jsou k dispozici podzemní garáže se 45 parkovacími místy. Z garáže se po schodišti nebo výtahem pohodlně dostanete do dalších pater komplexu.

Ozvěte se nám

Zaujala vás tato nemovitost? Chcete vytipovat dům nebo apartmán přímo na míru vašim požadavkům nebo se potřebujete jen poradit? Kontaktujte nás:

Telefon: +420 734 445 092
E-mail: info@rellox.cz

Nemovitosti v Rakousku na prodej

© 2018 - Rellox - Reality a nemovitosti Rakousko