Nové ski in/ski out chalety v Rakousku

Nové ski in/ski out chalety v Rakousku
Velikost: 80.90 m²
Cenové rozmezí: 335 000 - 385 000 €
Město: Altaussee
ID nemovitosti: AP19363
17.11.2016

Popis nemovitosti

Nové chalety v alpském stylu, přímo u sjezdovky, blízko jezera a nádherné horské přírody – to je nový projekt rekreačních domů v Rakousku. K dispozici bude 16 nových chaletů. Chalety leží přímo v lyžařské oblasti Loser v Altaussee jen několik metrů od lanovek. Rekreační domy jsou dobře vybavené a kompletně zařízené. Jsou koncipovány jako ski in/ski out, na lyžích se tedy dostanete až k prahu Vašeho domu. Celý alpský resort je koncipován tak, aby poskytl maximální pohodlí pro rodinnou rekreaci v zimě i v létě. Součástí resortu je restaurace s tradiční kuchyní, bar s venkovní terasou, půjčovna sportovních potřeb a recepce, na kterou je možné se kdykoliv obrátit.

První fáze chaletů je již dokončena, takže si zájemci mohou vše osobně na místě prohlédnout. Nová fáze chaletů se začne stavět v září 2016. Stavební povolení bylo již vydáno.

Všechny chalety se skládají z plně vybavené kuchyně, terasy, velkých ložnic a sauny. K dispozici je také internetové připojení a televize.

Chalety jsou určeny ke kombinaci vlastního užívání a dalšího pronájmu. O veškerý servis spojený se správou nemovitosti a pronájmem se stará provozní společnost, takže pro vlastníky domů nevznikají žádné starosti. Smlouva je uzavírána na dobu 10 let. Svou nemovitost můžete využívat několik týdnů v roce, po zbytek roku nemovitost pronajímáte a získáváte příjem z pronájmu.

Altaussee je malá alpská vesnička situovaná na břehu jezera Altaussee přímo v lyžařské oblasti Loser ve Štýrsku. Altaussee je region, který své návštěvníky nadchne zelenými lesy a loukami, vysoko položenými vrcholy hor, které vynikají v paprscích dopadajícího slunce a jezerem s průzračnou vodou. V zimních měsících si můžete vychutnat kouzelnou krajinu tvořenou sněhem, ledem a čerstvým horským vzduchem.

Jen několik metrů od nových chaletů se nachází lyžařská oblasti Loser, kde si na své přijdou lyžaři i snowboardisté různých výkonnostních úrovní. V létě je tato oblast rájem pro cyklistiku, horskou turistiku a další sportovní a rodinné aktivity v horském prostředí.

Zaujala Vás nabízená nemovitost? Rádi Vám zodpovíme další dotazy, či zajistíme prohlídku nemovitosti v Rakousku. Společnost Rellox nabízí nemovitost přímo do developera a kupující neplatí realitní provizi.

Ozvěte se nám

Zaujala vás tato nemovitost? Chcete vytipovat dům nebo apartmán přímo na míru vašim požadavkům nebo se potřebujete jen poradit? Kontaktujte nás:

Telefon: +420 734 445 092
E-mail: info@rellox.cz

Nemovitosti v Rakousku na prodej

© 2018 - Rellox - Reality a nemovitosti Rakousko