Nové ski in/ski out apartmány přímo u lanovky

Nové ski in/ski out apartmány přímo u lanovky
Velikost: 52.42 – 133.68 m²
Město: Saalbach/Hinterglemm
ID nemovitosti: RA15868
12.10.2015

Popis nemovitosti

Saalbach/Hinterglemm je jedna z nejvyhledávanějších destinací v rakouském Salzbursku. Právě zde, v této exkluzivní lokalitě, přímo u lanovky Reiterkogelbahn a v centru Hinterglemmu, vznikají nové ski in/ski out apartmány.

Rezidence sestává z malých apartmánů s rozlohou cca 50 m2 pro dvě osoby až po velké apartmány s cca 250 m2 pro velkou rodinu. Apartmány se rozkládají na šesti poschodích, jsou světlé a slunné. Ke všem apartmánům patří terasa a/nebo balkón s výhledem na Hinterglemm a hory Pinzgauer Grasberge a na sjezdovky vyhlášené lyžařské oblasti Skicirkus. Výstavba areálu byla zahájena 1.9.2014.

Vybavení apartmánů je podle přání kupujícího možné v tradičním nebo naopak v moderním stylu. Apartmány jsou vybaveny výlučně kvalitními materiály ze dřeva, kamene a skla. Apartmány budou předávány kompletně vybavené a zařízené (např.kuchyň s troubou, lednicí, myčkou nádobí apod., zařízená koupelna, moderní televize, balkónový nábytek)

Ke každému apartmánu patří parkovací místo v podzemní garáži. Podzemní garáže jsou přístupné po schodišti nebo výtahem. Všem majitelům je k dispozici i vlastní wellness se saunou, párou a odpočinkovou místností.

Všichni majitelé mohou využívat služeb sousedního hotelu, který bude součástí celého resortu. Můžete využít panoramatický střešní bazén, rozsáhlou nabídku spa, servis na hlídání dětí nebo možnost stravování v hotelové restauraci.

Koupí apartmánu v nabízeném komplexu nezískáte jen svou vysněnou nemovitost, ale i výnos z pronájmu a profit z rostoucí hodnoty nemovitosti.

Apartmány jsou určeny ke kombinaci vlastního využívání a dalšího pronájmu . O pronájem se postará společnost, která provozuje sousední hotel. Majitel se může rozhodnout, zda bude preferovat očekávaný (flexibilní) nebo garantovaný příjem z pronájmu. Smlouva o garantovaném příjmu z pronájmu se uzavírá na dobu 5 let. Pronájmem apartmánu kupující ušetří při koupi nemovitosti DPH z kupní ceny nemovitosti, které není nutné platit.

Kupující neplatí realitní provizi.

Dokončení celé rezidence se předpokládá na prosinec 2015. Více informací Vám rádi poskytneme na vyžádání.

Ozvěte se nám

Zaujala vás tato nemovitost? Chcete vytipovat dům nebo apartmán přímo na míru vašim požadavkům nebo se potřebujete jen poradit? Kontaktujte nás:

Telefon: +420 734 445 092
E-mail: info@rellox.cz

Nemovitosti v Rakousku na prodej

© 2018 - Rellox - Reality a nemovitosti Rakousko