Nové ski in/ski out apartmány přímo u lanovky

Nové ski in/ski out apartmány přímo u lanovky
Velikost: 117.00 – 120.00 m²
Cenové rozmezí: 1.100.000 - 1.125.000 €
Město: Saalbach/Hinterglemm
ID nemovitosti: RA15868
12.10.2015

Popis nemovitosti

Saalbach/Hinterglemm je jedna z nejvyhledávanějších destinací v rakouském Salzbursku. Právě zde, v této exkluzivní lokalitě, přímo u lanovky Reiterkogelbahn a v centru Hinterglemmu, byly postaveny nové apartmány.

Rezidence sestává z malých apartmánů s rozlohou cca 50 m2 pro dvě osoby až po velké slunné apartmány s cca 250 m2 pro náročné. Ke všem apartmánům patří terasa a/nebo balkón s výhledem na Hinterglemm a hory Pinzgauer Grasberge a na sjezdovky vyhlášené lyžařské oblasti Skicirkus.

Apartmány jsou vybaveny výlučně kvalitními materiály ze dřeva, kamene a skla. Jsou předávány kompletně vybavené a zařízené (např.kuchyň s troubou, lednicí, myčkou nádobí apod., zařízená koupelna, moderní televize, balkónový nábytek).

Ke každému apartmánu patří parkovací místo v podzemní garáži. Podzemní garáže jsou přístupné po schodišti nebo výtahem. Všem majitelům je k dispozici i vlastní wellness se saunou, párou a odpočinkovou místností.

Všichni majitelé mohou využívat služeb sousedního hotelu, který bude součástí celého resortu. Můžete využít panoramatický střešní bazén, rozsáhlou nabídku spa, servis na hlídání dětí nebo možnost stravování v hotelové restauraci.

Koupí apartmánu v nabízeném komplexu nezískáte jen svou vysněnou nemovitost, ale i výnos z pronájmu a profit z rostoucí hodnoty nemovitosti.

Apartmány jsou určeny na prodej do osobního vlastnictví, nicméně majitel nemovitosti je povinen tuto nemovitost dále komerčně pronajímat. Vlastní užívání nemovitosti je možné několik týdnů v roce, ale další pronájem musí převažovat. Pro vlastníky nemovitostí je zajištěn komplexní servis se správou a dalším pronájmem nemovitosti, bez starostí pro majitele nemovitostí. O pronájem se stará společnost, která provozuje sousední hotel. Majitel se může rozhodnout, zda bude preferovat očekávaný (flexibilní) nebo garantovaný příjem z pronájmu. Smlouva o garantovaném příjmu z pronájmu se uzavírá na dobu 5 let. Komerční pronájem apartmánu Vám také přináší úsporu ve výši 20% z kupní ceny nemovitosti při její koupi – kupující v tomto případě neplatí DPH. Uvedené ceny jsou již po odpočtu DPH.

Podmínka dalšího pronájmu nemovitosti vás nijak neomezuje při dalším nakládání s osobním vlastnictvím – tzn. nemovitost můžete kdykoliv během trvání smlouvy dalšího komerčního pronájmu prodat. Více informací o podmínkách pronájmu a vlastního užívání Vám rádi poskytneme na vyžádání.

Komplex je od července 2016 v provozu!

Saalbach, Hinterglemm a Leogang dohromady tvoří největší lyžařskou oblast v Rakousku a svým hostům nabízí cca 200 km sjezdovek, 10 km běžkařských tratí a rychlý přesun pomocí 55 moderních lanovek. Vstup do lyžařského ráje začíná přímo přede dveřmi Vašeho nového apartmánu! Také na jaře, v létě a na podzim stojí Saalbach/Hinterglemm za návštěvu. Využít můžete značených turistických tras, cyklostezek, golfových hřišť, tenisových kurtů nebo i možnosti sjíždění divoké řeky na raftech.

Zaujala Vás nabízená nemovitost? Rádi Vám zodpovíme další dotazy, či zajistíme prohlídku nemovitosti v Rakousku. Společnost Rellox nabízí nemovitost přímo do developera a kupující neplatí realitní provizi.

Ozvěte se nám

Zaujala vás tato nemovitost? Chcete vytipovat dům nebo apartmán přímo na míru vašim požadavkům nebo se potřebujete jen poradit? Kontaktujte nás:

Telefon: +420 736 671 652
E-mail: info@rellox.cz

Nemovitosti v Rakousku na prodej

© 2022 - Rellox - Reality a nemovitosti Rakousko