Nové ski in / ski out apartmány v 2020 m n. m.

Nové ski in / ski out apartmány v 2020 m n. m.
Velikost: 22.26 - 92.25 m²
Cenové rozmezí: 210.000 - 745.000
Město: Kühtai
ID nemovitosti: JG19940
20.4.2022

Popis nemovitosti

Představujeme nový resort apartmánů přímo na sjezdovce a u lanovky nejvyššího lyžařského areálu Rakouska. Hned za dveřmi vašeho apartmánu se rozprostírá prázdninový ráj. Vstupte z lyžárny přímo na sjezdovku a nechte se vyvézt lanovkou Dreiseenbahn do výšky 2410 m n. m. Výhledy berou dech, zasněžené alpské masivy rozpumpují adrenalin, slunce odrážející se na bílém sněhu dá zapomenout na všechny starosti. Spusťte se na lyžích po širokých červených sjezdovkách a vychutnávejte si proudící vzduch, volnost a štěstí. Protože tady nejste na dovolené. Tady jste doma.

Přednosti resortu:

 • Přímo u nejdelší lanovky v Kühtai –  Dreiseenbahn.
 • Ski in / ski out – resort na sjezdovce.
 • Jistota sněhu od konce listopadu do konce dubna.
 • Nadmořská výška 2020 m n. m.
 • 85 km sjezdovek na jeden skipas v oblasti Kühtai a Hoch Ötz.
 • Blízkost restaurací, barů a obchodů.
 • Kompletní vybavení na úrovni 4*, u některých apartmánů vlastní krb.
 • Wellness se saunami a infračervenou kabinou.
 • Připraveno k předání.
 • Minimální garantované příjmy z pronájmu 1 % na 3 roky
 • Cena od 173 500 EUR bez DPH.

Vynikající dostupnost

Nasedněte a přijeďte. Cesta autem z Prahy přes Mnichov vede po bezplatných komunikacích a trvá přibližně 6 hodin a 15 minut. Nechcete cestovat autem? Nemusíte. Využijte vlak či letecké spojení do Innsbrucku, který je od resortu pouze 30 km. Z Innsbrucku do Kühtai využijte autobus či taxi.

Apartmány k prodeji do osobního vlastnictví

Moderní komplex postavený ze dřeva a dalších přírodních materiálů byl vybudován přímo u nejdelší lanovky ve středisku Kühtai, u Drei Seen Bahn. Jedná se o ski in/ ski out projekt, takže se z resortu i zpět dostanete bez problému na lyžích. Komplex se skládá ze dvou částí, z menšího západního křídla, ve kterém je půjčovna lyží, gastronomické prostory, hotelové pokoje a malé apartmány. Ve východním křídle se nachází 29 apartmánů s rozlohou 35 – 83 m2, komory, garáže a velká sauna.

Prostornost, luxus, komfort

Všechny apartmány jsou prodávány kompletně vybavené moderním nábytkem a zařízením. Pro dokonale útulnou horskou atmosféru je většina apartmánů vybavena vlastním krbem. Díky jižní orientaci nabízí jednotky úžasné výhledy na okolní hory. Všem majitelům apartmánů je k dispozici také prostorná lyžárna s vysoušeči bot, odkud se přímo dostanete na sjezdovku a k lanovce. Prázdninový ráj leží doslova za dveřmi.

Již dokončeno

Apartmány jsou dokončené a připravené k předání. Nečekají vás žádná překvapení. Kupte si to, co reálně uvidíte. Ihned můžete začít nemovitost užívat a získávat příjmy z pronájmu.

Atraktivní investiceToužíte po vlastní nemovitosti v Alpách, ale máte čas ji využít jen několik týdnů v roce? Investujte do resortu ve středisku Kühtai – ideální pro rodinnou rekreaci na pár týdnů v roce a nastaveným systémem dalšího pronájmu po zbytek roku. Ideální dovolenou v létě i v zimě máte na dosah a zároveň inkasujete příjmy z pronájmu. Bez starostí.

Apartmány jsou určeny na prodej do osobního vlastnictví a podle územního plánu jsou určené k dalšímu pronájmu s možností částečného vlastního užívání. Vlastní užívání nemovitosti je možné, ale další pronájem musí převažovat. Pro vlastníky nemovitostí je zajištěn komplexní servis se správou a dalším pronájmem nemovitosti, bez starostí pro majitele nemovitostí. Provozní společnost garantuje minimální výnosy ve výši 1 % na první 3 roky. Pokud budou příjmy z pronájmu vyšší, obdrží vlastník apartmánu vyšší příjem.  Kalkulace rádi poskytneme na vyžádání.

Podmínka dalšího pronájmu nemovitosti vás nijak neomezuje při dalším nakládání s osobním vlastnictvím – tzn. nemovitost můžete kdykoliv během trvání smlouvy dalšího komerčního pronájmu prodat. Více informací o podmínkách pronájmu a vlastního užívání Vám rádi poskytneme na vyžádání.

Ozvěte se nám

Zaujala vás tato nemovitost? Chcete vytipovat dům nebo apartmán přímo na míru vašim požadavkům nebo se potřebujete jen poradit? Kontaktujte nás:

Telefon: +420 736 671 652
E-mail: info@rellox.cz

Nemovitosti v Rakousku na prodej

© 2023 - Rellox - Reality a nemovitosti Rakousko