Nové investiční apartmány na úpatí Grossglockneru

Nové investiční apartmány na úpatí Grossglockneru
Velikost: 31.90 - 84.30 m²
Cenové rozmezí: 145.000 - 459.000 €
Město: Matrei in Osttirol
ID nemovitosti: AP19941
7.3.2020

Popis nemovitosti

Představujeme nový projekt apartmánů od renomovaného developera s dlouholetou působností na rakouském trhu. Resort se nachází přímo u dvou nejvyšších vrcholů rakouských Alp – Grossglockner a Grossvenediger a pouze 450 metrů od lanovky v oblasti Matrei in Osttirol.

Přednosti resortu:

  • Umístění v srdci národního parku Vysoké Taury.
  • Přímo u dvou nejvyšších vrcholů rakouských Alp – Grossglockner (3.798 m. n. m.) a Grossvenediger (3.674 m. n. m.).
  • Garance sněhu od prosince do poloviny dubna.
  • 450 metrů od lanovky lyžařského resortu Grossglockner Resort Kals-Matrei.
  • Zkušený developer.
  • Vlastní sauna ve všech apartmánech s výjimkou studií.
  • Včetně kompletního vybavení.
  • Očekávané výnosy v prvním roce až 4,44 %, v dalších letech přes 5 %.
  • Cena od 145 000 EUR.
  • Kupující neplatí realitní provizi.

Lokalita

Matrei in Osttirol představuje hlavní vstup do lyžařského areálu Kals-Matrei. Ten se rozkládá na úpatí nejvyšší hory Rakouska Großglockneru a představuje největší lyžařské středisko ve Východním Tyrolsku. Díky vysoké nadmořské výšce garantuje středisko sníh po celou sezónu, která trvá od začátku prosince až do poloviny dubna. V blízkém okolí je 6 dalších lyžařských středisek, ve kterých si můžete užít více než 350 km perfektně upravených sjezdovek. Vyznavači běžeckého lyžování mohou využít až 400 km tratí. Oblast vyniká úchvatnými výhledy na vrcholky více než 60 třítisícovek.

Oblast spadá pod nejstarší národní park Rakouska – Vysoké Taury – rozmanitou oblast plnou nedotčené přírody na ploše přesahující 1800 km2. Působivé ledovce, první vodní zážitková trasa v Evropě a největší národní park ve Střední Evropě nabízí nespočet aktivit a zážitků. Na své si tu přijdou sportovci, rodiny s dětmi i dříve narození. Mnoho turistických a cyklistických tras vám leží u nohou. Pokud byste rádi prozkoumali okolní hory na kole s menší námahou, můžete si přímo v rezidenci půjčit elektrokolo. Oblast nadchne i milovníky paraglidingu a horolezectví.

Dobrá dostupnost

Matrei in Osttirol se nachází přibližně 530 km z Prahy. Cesta autem vám zabere 6 hodin a 15 minut. Resort je v těsné blízkosti obchodů, centra města a pouze 2 minuty od lanovky.

Apartmány k prodeji do osobního vlastnictví

Komplex se skládá celkem ze 14 apartmánů s rozlohou 31,9 – 84,3 m2. Ke každému apartmánu patří balkón či terasa a disponuje 1 – 2 ložnicemi.  Ve všech apartmánech s výjimkou studií je instalována vlastní sauna. K apartmánu je třeba zakoupit parkovací místo venku a nábytkový balíček.

Apartmány se budou předávat svým novým majitelům kompletně zařízené a vybavené. Ke každému apartmánu náleží také komora pro vlastníky s rozlohou 3,2 – 3,9 m2. V domě je všem vlastníkům k dispozici kolárna a lyžárna.

Termín výstavby

Výstavba apartmánů by měla být zahájena v září 2020. Dokončení resortu se předpokládá v červnu 2021.

Atraktivní investice

Toužíte po vlastní nemovitosti v Alpách, ale máte čas ji využít jen několik týdnů v roce? Investujte do resortu v Matrei – ideální pro rodinnou rekreaci na pár týdnů v roce a nastaveným systémem dalšího pronájmu po zbytek roku. Ideální dovolenou v létě i v zimě máte na dosah a zároveň inkasujete příjmy z pronájmu. Bez starostí.

Apartmány jsou určeny na prodej do osobního vlastnictví a podle územního plánu jsou určené k dalšímu pronájmu s možností částečného vlastního užívání. Vlastní užívání nemovitosti je možné 4 týdny v roce, další pronájem musí převažovat. Pro vlastníky nemovitostí je zajištěn komplexní servis se správou a dalším pronájmem nemovitosti, bez starostí pro majitele nemovitostí.

Očekávaný výnos z pronájmu se v prvním roce odhaduje na 4,44 % z kupní ceny nemovitosti po odpočtu provozních nákladů a před zdaněním. V následujících letech očekávaný výnos přesahuje 5 %.  

Podmínka dalšího pronájmu nemovitosti vás nijak neomezuje při dalším nakládání s osobním vlastnictvím – tzn. nemovitost můžete kdykoliv během trvání smlouvy dalšího komerčního pronájmu prodat. Více informací o podmínkách pronájmu a vlastního užívání Vám rádi poskytneme na vyžádání.

Zaujala Vás nabízená nemovitost? Rádi Vám zodpovíme další dotazy, či zajistíme prohlídku nemovitosti v Rakousku. Společnost Rellox nabízí nemovitost přímo do developera a kupující neplatí realitní provizi.

Foto: FamVeld/ Shutterstock.com, Vaclav Volrab/ Shutterstock.com, lassedesignen/ Shutterstock.com, View Apart/ Shutterstock.com

Ozvěte se nám

Zaujala vás tato nemovitost? Chcete vytipovat dům nebo apartmán přímo na míru vašim požadavkům nebo se potřebujete jen poradit? Kontaktujte nás:

Telefon: +420 736 671 652
E-mail: info@rellox.cz

Nemovitosti v Rakousku na prodej

© 2021 - Rellox - Reality a nemovitosti Rakousko