Nové chalety v blízkosti několika lyžařských areálů

Nové chalety v blízkosti několika lyžařských areálů
Velikost: 113.06 - 153.84 m²
Cenové rozmezí: 517.525 - 662.077 €
Město: Bramberg am Wildkogel
ID nemovitosti: BM19307
28.2.2016

Popis nemovitosti

Na klidném místě v obci Bramberg am Wildkogel, nacházející se v srdci rakouského národního parku Vysoké Taury, vyrostou čtyři nové stylové chalety. Díky citlivě řešenému umístění na slunném svahu nabídnou svým majitelům dostatek soukromí i dechberoucí výhledy na Bramberg a nádherné hory, které jej obklopují.

Tajisté oceníte blízkost několika lyžařských areálů – areál Wildkogel-Arena – Neukirchen/Bramberg je vzdálen jen 5 minut jízdy autem, dostupné jsou také areály Gerlos, Königsleiten a rozsáhlé středisko Kitzbühel s kilometry vzájemně propojených sjezdovek.

Jedná se o domy na klíč, při jejichž stavbě bude použito vysoce kvalitní dřevo, zajišťující vynikající tepelnou izolaci. Dispozice chaletů může být řešena podle individuálních požadavků. Součástí chaletů bude krb a kuchyně včetně spotřebičů; ke každému patří také dvě parkovací místa.,

Chalety jsou určeny k dalšímu pronájmu po dobu minimálně 100 dní v roce.

Společnost Rellox nabízí nemovitost přímo do developera a kupující proto neplatí realitní provizi. V případě dotazů se na nás obraťte? Rádi se vám budeme věnovat, zodpovíme vaše dotazy nebo zajistíme prohlídku nemovitosti v Rakousku.

Ozvěte se nám

Zaujala vás tato nemovitost? Chcete vytipovat dům nebo apartmán přímo na míru vašim požadavkům nebo se potřebujete jen poradit? Kontaktujte nás:

Telefon: +420 734 445 092
E-mail: info@rellox.cz

Nemovitosti v Rakousku na prodej

© 2018 - Rellox - Reality a nemovitosti Rakousko