Nové apartmány ve světově proslulém Ötztalu

Nové apartmány ve světově proslulém Ötztalu
Velikost: 67.90 - 79.99 m²
Cenové rozmezí: 297.914 - 363.945 €
Město: Längenfeld
ID nemovitosti: CA19850
26.9.2019

Popis nemovitosti

Hledáte vlastní apartmán v dosahu nejlepších lyžařských středisek? Vybavení zaměřené na vysoký komfort a kvalitu? Sníte o nádherném welness, abyste si po celém dni mohli příjemně odpočinout? Pokud ano, vítejte v novém resortu v Längenfeldu!

Popis oblasti

Längenfeld je okouzlující alpské městečko, které se nachází ve zlatém středu 67 km dlouhého ötztalského údolí. Představuje skvělé místo pro milovníky zimních sportů s perfektními běžeckými tratěmi a rodinným lyžařským střediskem Gries. Pouze 15 minut odsud se nachází také prvotřídní středisko Sölden. Novinkou letošní sezóny je možnost využití jednoho skipasu na celé ötztalské údolí s 356 km sjezdovkami, 90 lanovkami a 6 lyžařskými areály. Lyžovat můžete ve světově známém Söldenu, Obergurglu-Hochgurglu, nebo rodinných lyžařských oblastech Hochoetz-Kühtai, Niederthai, Gries a Vent. Užívejte si dokonale upravené sjezdovky a dostatek sněhu od podzimu až do pozdního jara.

Výborné podmínky nabízí tato oblast také pro vyznavače horské turistiky, cyklistiky či horolezectví. V obci je výborně vybavené sportovní centrum s tenisovými kurty, fotbalovými hřišti a venkovním bazénem. Rodiny s dětmi budou nadšení z fantastického funparku s obřími tobogány, trampolínami, houpačkami či bruslařským parkem.

Längenfeld je proslulý díky fascinujícím termálním lázním Tirol Therme Aqua Dome, které jsou nejlepším spa resortem v Alpách. Díky úžasným výhledům do majestátních hor, příjemně teplé a bublající vodě přináší dokonalou relaxaci pro tělo i mysl.

Popis projektu

Nabízíme nový apartmánový komplex situovaný v samém centru Längenfeldu. V bezprostřední blízkosti projektu najdete mnoho restaurací, obchodů či zastávku autobusu.

Projekt zahrnuje celkem 10 apartmánů se 2 ložnicemi, plně vybavenou kuchyní, obývacím pokojem s přístupem na balkón a koupelnou. Apartmány jsou prodávány včetně kvalitního vybavení. Součástí domu je lyžárna s vysoušečem bot a garáže. Majitelům jsou k dispozici i venkovní parkovací místa.

Kupující mají povinnost dokoupit k apartmánu 2 parkovací místa (celkem za 40 000 EUR bez DPH) a nábytkový balíček v ceně 30 000 EUR bez DPH.

Další pronájem

Apartmány jsou určeny na prodej do osobního vlastnictví, nicméně majitel nemovitosti je povinen tuto nemovitost dále komerčně pronajímat. Očekávaný příjem z pronájmu v prvním roce činí až 4,49 % z kupní ceny nemovitosti po odpočtu provozních nákladů a před zdaněním.
Vlastní užívání nemovitosti je možné, ale další pronájem musí převažovat. Pro vlastníky nemovitostí je zajištěn komplexní servis se správou a dalším pronájmem nemovitosti, bez starostí pro majitele nemovitostí. Podmínka dalšího pronájmu nemovitosti vás nijak neomezuje při dalším nakládání s osobním vlastnictvím – tzn. nemovitost můžete kdykoliv během trvání smlouvy dalšího komerčního pronájmu prodat.

Termín výstavby

Výstavba byla již zahájena. Dokončení apartmánů je plánováno na srpen 2019.

Kontaktujte nás

Zaujala Vás nabízená nemovitost? Rádi Vám zodpovíme další dotazy, či zajistíme prohlídku nemovitosti v Rakousku. Společnost Rellox nabízí nemovitost přímo do developera a kupující neplatí realitní provizi.

Ozvěte se nám

Zaujala vás tato nemovitost? Chcete vytipovat dům nebo apartmán přímo na míru vašim požadavkům nebo se potřebujete jen poradit? Kontaktujte nás:

Telefon: +420 736 671 652
E-mail: info@rellox.cz

Nemovitosti v Rakousku na prodej

© 2020 - Rellox - Reality a nemovitosti Rakousko