Nové apartmány v oblasti Světového poháru

Nové apartmány v oblasti Světového poháru
Velikost: 125.00 - 152.00 m²
Cenové rozmezí: 485 310 EUR
Město: Hinterstoder
ID nemovitosti: SH19881
7.12.2023

Popis nemovitosti

Představujeme nový resort apartmánů v oblíbeném regionu Pyhrn-Priel v lyžařském středisku Hinterstoder v Horním Rakousku. Místo je po mnoho let dějištěm Světového poháru ve sjezdovém lyžování, kde si světová lyžařská elita poměřuje své síly v super-G a obřím slalomu. Velkou výhodou je blízkost České republiky. Z Prahy se sem dostanete za pouhé 4,5 hodiny!

Přednosti resortu

  • Rodinný resort 9 apartmánů.
  • Pouze 8 minut od centra a stanice lanovky.
  • Bez podmínky dalšího pronájmu.
  • Neomezené vlastní užívání kdykoliv v roce.
  • Atraktivní lyžařská oblast Světového poháru.
  • Široká škála volnočasových aktivit v létě i v zimě.
  • Pouze 4,5 hodiny z Prahy! Vynikající dostupnost.
  • Venkovní parkovací místo a komora jsou součástí každého apartmánu.
  • Stavební povolení bylo již vydáno.
  • Očekávané dokončení v červnu / červenci 2022.

Hinterstoder v létě

Hinterstoder, který je nazýván Perlou Alp, představuje fantastické místo pro nespočet sportovních i relaxačních aktivit v objetí úchvatné alpské přírody a impozantních horských vrcholků. Na své si tu přijdou milovníci horské turistiky včetně malých návštěvníků, pro které jsou připraveny speciální okruhy. To platí i pro mnoho různých cyklistických stezek, které region nabízí. V létě zde můžete také hrát golf, tenis, fotbal, vyzkoušet jízdu na koni, rybaření či paragliding. Oblast je také hojně navštěvovaná horolezci. Přímo v Hinterstoderu je také venkovní koupaliště, které ocení v horkých letních dnech děti i dospělí. Velmi oblíbeným výletním cílem je jezero Schiederweiher, které bylo v roce 2018 díky své idylické poloze s výhledem na Spitzmauer (2446 m) oceněno na ORF2 jako nejkrásnější místo v Rakousku.

Hinterstoder v zimě

V zimě se oblast zaplní sjezdaři i vyznavači běžeckého lyžování. Oblast nabízí 40 km perfektně upravených sjezdovek od modré po černou a Sunny Kids Park pro malé děti. V Hinterstoderu fungují služby skibusu, půjčovny lyží, lyžařské školy či několik apres ski barů. Děti i dospělé potěší také 1,2 km dlouhá sáňkařská dráha. Na běžkaře čeká 120 km tras a turistům je k dispozici až 100 km upravených zimních turistických tras. Místo je po mnoho let dějištěm Světového poháru ve sjezdovém lyžování. Světová lyžařská elita si zde poměří své síly v super-G a obřím slalomu opět na konci února 2020. Závodí se na sjezdovce pojmenované mistrovi světa ve sjezdu Hannesovi Trinklovi. Má délku 3500 m, maximální spád 60 % a šířku až 80 m. Je výzvou nejen pro vrcholové sportovce, ale i pro rekreační lyžaře.

Nový resort apartmánů

Projekt 9 apartmánů se nachází pouze 8 minut od centra a stanice lanovky Hinterstoder Wurzeralm Bergbahnen, která vás vyveze do lyžařského centra Hutterer Höss. Součástí resortu jsou apartmány s jednou, dvěma a třemi ložnicemi. Noví majitelé si mohou vybavit apartmány dle svého vkusu a přání. Nábytek není součástí nabídky. Ke každému apartmánu náleží venkovní parkovací místo a komora.

Bez podmínky dalšího pronájmu

Drtivá většina nových apartmánů na prodej v rakouských Alpách je zatížena podmínkou dalšího pronájmu. Tyto apartmány dále pronajímat nemusíte. Můžete je využívat libovolný čas v roce – celou zimu, celé léto, 365 nebo jen pár dnů v roce. A pokud byste svůj apartmán chtěli pronajímat? Tak také můžete. Vyberte si libovolnou lokální agenturu, která se o další pronájem postará. Svůj nový alpský apartmán můžete zkrátka využívat, jak znáte za vhodné.

Termín výstavby a prodej

Stavební povolení bylo již vydáno. Prodej apartmánu bude možný po jeho dostavbě. Dokončení výstavby se očekává v červenci 2022. Poté bude stanovena i konečná prodejní cena.

Kontaktujte nás

Zaujala Vás nabízená nemovitost? Rádi Vám zodpovíme další dotazy, či zajistíme prohlídku nemovitosti v Rakousku.

Ozvěte se nám

Zaujala vás tato nemovitost? Chcete vytipovat dům nebo apartmán přímo na míru vašim požadavkům nebo se potřebujete jen poradit? Kontaktujte nás:

Telefon: +420 736 671 652
E-mail: info@rellox.cz

Nemovitosti v Rakousku na prodej

© 2024 - Rellox - Reality a nemovitosti Rakousko