Nové apartmány v ledovcovém Kaprunu s výnosy až 4,18 %

Nové apartmány v ledovcovém Kaprunu s výnosy až 4,18 %
Velikost: 54.96 - 70.39 m²
Cenové rozmezí: 389.000 - 435.000 €
Město: Kaprun
ID nemovitosti: GI19939
7.3.2020

Popis nemovitosti

Představujeme menší rodinný resort 8 apartmánů v centru oblíbené rekreační oblasti Zell am See – Kaprun k prodeji do osobního vlastnictví. Na výběr je z apartmánů s 1 či 2 ložnicemi, prostornými terasami, balkony a předzahrádkami. Apartmány můžete dále pronajímat s výnosy až 4 % p.a., nebo využít možnosti rozšířeného vlastního užívání. Investujte a splňte si svůj sen.

Kaprun/Zell am See

Apartmány se nachází v centru oblíbené rekreační oblasti Zell am See – Kaprun. Ta nabízí nepřeberné množství sportovních i relaxačních aktivit v průběhu letní i zimní sezóny. Zatímco Zell am See dominuje úchvatné jezero Zell, Kaprun vyniká strmým úbočím s ledovcem Kitzsteinhorn, který se tyčí do výšky 3 203 m. n. m. a představuje jedinou horu v Salzbursku přesahující hranici 3000 metrů. Celá oblast spadá pod nejstarší národní park Rakouska – Vysoké Taury.

Nespočet turistických a cyklistických tras, 18-ti jamková golfová hřiště a prvotřídní wellness centrum Tauern Spa máte na dosah. Křišťálově čisté jezero láká ke koupání i k projížďce lodí. Oblast nadchne i milovníky paraglidingu a horolezectví. Velmi oblíbená je ferrata s výhledem na ohromující vysokohorskou vodní nádrž v Kaprunu. Jezero – hory – ledovec. Žádný jiný region nenabízí takto jedinečnou kombinaci! Letní i zimní sezónu si zde užijete na 100 %.

Kvalita, komfort, soukromí

Projekt bude postaven v typickém alpském stylu s důrazem na komfort a soukromí jednotlivých majitelů. Na výběr je z apartmánů s 1 či 2 ložnicemi. Apartmány v přízemí mají prostorné terasy a předzahrádky, apartmány ve vyšších patrech disponují vlastními balkony. Součástí každé jednotky je také vlastní parkovací stání v garáži. Vybavení apartmánů si může každý vlastník zajistit sám dle svého vkusu a přání. V případě zájmu je možné využít pomoci developera s vybavením.

Možnost rozšířeného užívání

Apartmány jsou určeny na prodej do osobního vlastnictví a podle územního plánu jsou určené k dalšímu pronájmu s možností částečného vlastního užívání.

Klienti společnosti Rellox mohou využít výjimečné možnosti, že neuzavřou smlouvu s nastaveným provozovatelem objektu a budou si správu apartmánu řešit sami. To otevírá vlastníkům apartmánů dveře k většímu rozsahu vlastního užívání v rámci platných zákonů. Samozřejmě Vám pomůžeme vše ohledně provozu, užívání a pronájmu nastavit k Vaší spokojenosti.

Investice

Pokud se rozhodnete pronajímat apartmány prostřednictvím stanoveného provozovatele, je pro vlastníky nemovitostí zajištěn komplexní servis se správou a dalším pronájmem nemovitosti, bez starostí pro majitele nemovitostí. V hlavní sezóně je možné užívat apartmán pouze po celých týdnech. Očekávaný výnos dosahuje až 4 % z celkové výše investice včetně vedlejších nákladů po odpočtu provozních nákladů a před zdaněním. Kalkulace rádi poskytneme na vyžádání.

Vynikající dostupnost

Resort apartmánů se nachází u centra Kaprunu, pouze 4 minuty od lanovky vedoucí na ledovec, 5 minut od prvotřídního wellness Tauern Spa Kaprun, 10 minut od golfového hřiště a 15 minut od jezera v Zell am See. Z Prahy se sem autem dostanete přibližně za 5,5 hodiny.

Nová lanovková spojení

Na konci listopadu 2019 bylo slavnostně otevřeno dlouho očekávané lanovkové spojení 3K K-ONNECTIONZ centra Kaprunu se tak dostanete kabinkou přes Maiskogel přímo až na ledovec Kitzsteinhorn.

Od roku 2019 je v provozu také nová lanovka ZELLAMSEEXPRESS, díky které se ze Schmittenhöhe v Zell am See dostanete do Viehhofenu… a ten je již součástí oblíbeného střediska Ski Circus. V budoucnu se plánuje další lanovkové propojení z Viehhofenu do srdce Ski Circusu. Na lyžích byste se tak dostali z Zell am See až přímo do vyhlášeného Saalbachu.  

Již nyní můžete využít SKI ALPIN CARD, která otevírá dveře k lyžařským zážitkům nejvyšší úrovně ve všech 3 oblastech – Kaprun včetně ledovce Kitzsteinhorn, Zell am See a střediskem Skicircus. Čeká na vás celkem 408 km sjezdovek, 121 vleků a nekonečně zábavy. 

Termín výstavby

Stavební povolení bylo již vydáno. Výstavba apartmánů by měla být zahájena v listopadu 2020. Plánované dokončení je v prosinci 2021. Zaujala Vás nabízená nemovitost? Rádi Vám zodpovíme další dotazy, či zajistíme prohlídku nemovitosti v Rakousku. Společnost Rellox nabízí nemovitost přímo do developera a kupující neplatí realitní provizi.

Foto: Wall-e16/Shutterstock.com, nikolpetr/ shutterstock.com, Todoran Andrei/ Shutterstock.com, FamVeld/ Shutterstock.com

Ozvěte se nám

Zaujala vás tato nemovitost? Chcete vytipovat dům nebo apartmán přímo na míru vašim požadavkům nebo se potřebujete jen poradit? Kontaktujte nás:

Telefon: +420 736 671 652
E-mail: info@rellox.cz

Nemovitosti v Rakousku na prodej

© 2021 - Rellox - Reality a nemovitosti Rakousko