Nové apartmány u lanovek Serfaus – Fiss – Ladis

Nové apartmány u lanovek Serfaus – Fiss – Ladis
Velikost: 41.05 - 71.74 m²
Cenové rozmezí: 339.000 - 655.000 €
Město: Serfaus
ID nemovitosti: CA19829
22.12.2018

Popis nemovitosti

Představujeme nový resort 13 apartmánů, který vzniká na vynikajícím místě pouhých 300 metrů od lanovek a centra městečka Serfaus. Díky skvělému umístění si můžete užívat blízkost turistických a cyklistických tras, sjezdovek a běžkařských tras. Pouhé 4 km odsud jsou další lanovky oblasti Fiss – Ladis a 5 km odsud známý Serfauser Sauser – vyhledávaná atrakce, ve které se váš sen o létání stane realitou.

Apartmány se prodávají kompletně zařízené a vybavené. Samozřejmostí jsou plně vybavené kuchyně, balkóny, WiFi a televize.

Ke společným prostorám patří welness zóna, která zahrnuje finskou saunu, infračervenou kabinu a relaxační místnost. V domě je k dispozici také lyžárna s vysoušečem bot. K apartmánům s jednou ložnicí náleží 1 parkovací místo v garáži, k apartmánům se dvěma ložnicemi 1 parkovací místo v garáži a 1 parkovací místo venku.

Apartmány jsou určeny na prodej do osobního vlastnictví, nicméně majitel nemovitosti je povinen tuto nemovitost dále komerčně pronajímat. Vlastní užívání nemovitosti je možné, ale další pronájem musí převažovat. Pro vlastníky nemovitostí je zajištěn komplexní servis se správou a dalším pronájmem nemovitosti, bez starostí pro majitele nemovitostí. Podmínka dalšího pronájmu nemovitosti vás nijak neomezuje při dalším nakládání s osobním vlastnictvím – tzn. nemovitost můžete kdykoliv během trvání smlouvy dalšího komerčního pronájmu prodat. Smlouva o dalším pronájmu se uzavírá na 20 let.

Výstavba projektu byla zahájena 17. 9. 2018 a dokončena by měla být na podzim 2019.

Serfaus-Fiss-Ladis je bezpochyby jedna z nejlepších lyžařských oblastí Rakouska, která získala i řadu ocenění. Tento největší rodinný lyžařský resort se rozprostírá od 1200 až po 2820 m.n.m. a nabízí sjezdovky všech náročností. Užívat si můžete i sáňkařské dráhy (některé i s nočním provozem), běžkařské trasy, aprés ski, restaurace, prostorný dětský lyžařský ráj a mnoho adrenalinových atrakcí. Serfaus nabízí mnoho nádherných turistických a cyklistických tras včetně bike parku. Můžete si zde užít i raftování, koupání a relaxování u horských jezer či v některém z bazénů a spa. I pro malé návštěvníky čeká mnoho atrakcí, dobrodružné stezky a zábavní park. Můžete využít také letní slevovou kartu.

Zaujala Vás nabízená nemovitost? Rádi Vám zodpovíme další dotazy, či zajistíme prohlídku nemovitosti v Rakousku. Společnost Rellox nabízí nemovitost přímo od developera a kupující neplatí realitní provizi.

Ozvěte se nám

Zaujala vás tato nemovitost? Chcete vytipovat dům nebo apartmán přímo na míru vašim požadavkům nebo se potřebujete jen poradit? Kontaktujte nás:

Telefon: +420 733 532 291
E-mail: info@rellox.cz

Nemovitosti v Rakousku na prodej

© 2019 - Rellox - Reality a nemovitosti Rakousko