Nové apartmány u jezera v olympijském regionu

Nové apartmány u jezera v olympijském regionu
Velikost: 36.70 - 65.24 m²
Cenové rozmezí: 245.000 - 449.000 €
Město: Seefeld in Tirol
ID nemovitosti: CA19814
27.11.2018

Popis nemovitosti

V nádherné lokalitě u jezera, golfového hřiště a zároveň nedaleko sjezdovek a běžkařských tratí vznikl nový projekt 17 apartmánů. Vybrat si můžete z několika velikostí apartmánů. Nejmenší apartmán je určen pro 2 osoby, největší až pro 8 osob. Apartmány se prodávají kompletně zařízené a vybavené.

Součástí resortu je kromě recepce a salónku pro hosty také wellness. Ve wellness zóně je finská sauna, infračervená kabina a relaxační místnost. Parkovací místa jsou k dispozici okolo celé budovy.

Apartmány jsou určeny na prodej do osobního vlastnictví, nicméně majitel nemovitosti je povinen tuto nemovitost dále komerčně pronajímat. Očekávaný příjem z pronájmu v prvním roce činí až 4,61 % z kupní ceny nemovitosti po odpočtu provozních nákladů a před zdaněním.

Vlastní užívání nemovitosti je možné, ale další pronájem musí převažovat. Pro vlastníky nemovitostí je zajištěn komplexní servis se správou a dalším pronájmem nemovitosti, bez starostí pro majitele nemovitostí. Podmínka dalšího pronájmu nemovitosti vás nijak neomezuje při dalším nakládání s osobním vlastnictvím – tzn. nemovitost můžete kdykoliv během trvání smlouvy dalšího komerčního pronájmu prodat.

Stavba byla dokončena a apartmány jsou připraveny k předání.

Seefeld je okouzlující alpské městečko, které nabízí svým návštěvníkům nepřebernou škálu aktivit v létě i v průběhu zimy.

Přímo v Seefeldu najdete prvotřídní 18-ti jamkové golfové hřiště Seefeld-Wildmoos a 9-ti jamkové hřiště Golfacademy. Kousek od golfového hřiště se rozprostírá jezero Wildsee, které je vhodné ke koupání, projížďku na loďce či rybaření. Pro milovníky horské turistiky je připraveno až 650 km turistických tras. Oblast je ideální také pro cyklisty, tenisty či paraglidisty.

Pěší zónu centra města lemuje mnoho obchůdků, kaváren, restaurací, barů a hotelů.

Seefeld se nachází v nadmořské výšce 1 180 m n. m. a je velmi vyhledávaným cílem běžkařů z celého světa. Nabízí mistrovské podmínky na celkem 279 km běžkařských drahách pro klasické běžkování i bruslařskou techniku. Na několika kilometrech můžete vyzkoušet i noční běžecké stopy. Toto místo nabízí vynikající podmínky také pro trénink profesionálních i rekreačních biatlonistů.

Na vyznavače sjezdového lyžování čeká 48 km fantasticky upravených sjezdovek pro začátečníky i pokročilé. Lyžování bývá zpestřeno také závody ve skocích na lyžích na můstcích, které jsou přímo vedle sjezdovky.

Pohled na zasněžené Alpy si můžete vychutnávat také při pěších výletech po více než 140 km upravených a posypaných zimních turistických cest.

Děti i dospělé nadchnou také sáňkařské dráhy, přírodní i umělá kluziště vhodná k bruslení, či curlingu.

Zaujala Vás nabízená nemovitost? Rádi Vám zodpovíme další dotazy, či zajistíme prohlídku nemovitosti v Rakousku. Společnost Rellox nabízí nemovitost přímo do developera a kupující neplatí realitní provizi.

Foto: Simon Dannhauer/ Shutterstock.com, Bildagentur Zoonar GmbH/ Shutterstock.com

Ozvěte se nám

Zaujala vás tato nemovitost? Chcete vytipovat dům nebo apartmán přímo na míru vašim požadavkům nebo se potřebujete jen poradit? Kontaktujte nás:

Telefon: +420 736 671 652
E-mail: info@rellox.cz

Nemovitosti v Rakousku na prodej

© 2021 - Rellox - Reality a nemovitosti Rakousko